quote:
Op maandag 9 september 2013 14:53 schreef eefje801 het volgende:[..]
Een uitkering kan en mag nooit onder het sociaal minimum uitkomen. Wel gaan ze andere regelingen heel erg uitkleden. Is niet minder lullig natuurlijk. Maak je veel gebruik van voorzieningen? (lees: taxi, etc. etc.) Want daar gaat het voornamelijk om. De conclusie die je nu voor jezelf trekt qua inkomen is dus niet geheel realistisch.
Niet geheel realistisch? Ik heb al aangegeven dat ik zelf ook nog niet weet in hoeverre ik er last van ga krijgen, maar elke euro minder per dag ga ik zeker weten voelen.
Kun je misschien uitleggen wat je precies bedoelt met voorzieningen? Ik krijg wel hulp bij het huishouden om dat op de rails te houden, bedoelde je dat?
Ook moet je er rekening mee houden dat iemand ind e wajong meestal ook hogere kosten heeft dan iemand die alleen maar zonder werk zit.