quote:Ja, mijn band heeft ooit eens geopen voor Skinlab, en altijd contact gehouden, en nu kreeg onze bassit de tape van Steev die hem had van een van die gasten van Mudvayne.
Op dinsdag 22 oktober 2002 19:01 schreef Tokus het volgende:
right...via via via via via op tape duurt in 99% van de gevallen langer dan dat iemand 'm ff ript.
heb je het over The Beginning Of All Things To End?
quote:Nee, met "gastjes" bedoel ik de pubertjes die er naar luisteren, niet de band zelf
Op dinsdag 22 oktober 2002 18:11 schreef i_defy het volgende:[..]
Wat je hier in feite zegt is dat de band wannabe is door de fans, wat een factor is waar ze als band niets aan kunnen veranderen?
En nee, ik vind Mudvayne ook geen goede band, maar om het af te kraken op grond van de fans en de outlook is IMHO te belachelijk voor woorden.
quote:Lees eens beter, dat ging helemaal niet over een concert, maar over het feit dat de nieuwe CD's van die bands op dezelfde dag uitkomen.
Op dinsdag 22 oktober 2002 18:49 schreef Reddiablo het volgende:heeft iemand al wat meer info over dat eerder geposte concert van Mudvayne, Deftones and Audioslave??
Alhoewel dat wat betreft de Deftones niet meer zo zeker is.
En trouwens, er zijn heeeeel weinig pubertjes die nog naar Slipknot luisteren, die kunnen totaal niet tegen Iowa. Ik merk echt een sterke daling in het aantal Slipknot t-shirts. En Mudvayne is sowieso nooit populair geweest bij die jongeren.
quote:Al skimmend kun je tot de conclusie komen dat....
Op dinsdag 22 oktober 2002 19:28 schreef FLIPNEUS het volgende:[..]
Lees eens beter, dat ging helemaal niet over een concert, maar over het feit dat de nieuwe CD's van die bands op dezelfde dag uitkomen.
Alhoewel dat wat betreft de Deftones niet meer zo zeker is.
En trouwens, er zijn heeeeel weinig pubertjes die nog naar Slipknot luisteren, die kunnen totaal niet tegen Iowa. Ik merk echt een sterke daling in het aantal Slipknot t-shirts. En Mudvayne is sowieso nooit populair geweest bij die jongeren.
maar, bedankt voor de info
quote:Ja, das een band met wannabe-fans. Niet een wannabe band. Lekkere vergelijking zeg...
Op dinsdag 22 oktober 2002 18:11 schreef i_defy het volgende:[..]
Wat je hier in feite zegt is dat de band wannabe is door de fans, wat een factor is waar ze als band niets aan kunnen veranderen?
Enuh, dat de bands zuigen kom ik nog wel achter? Volgens mij heb je bijna geen nummers van IOWA gehoord en generaliseer je maar raak.
quote:Ja tuurlijk, ik ga alle andere topics doorspitten om te kijken wat jou muziekkeuze is....
Op dinsdag 22 oktober 2002 17:57 schreef StarGazer het volgende:[..]
Ah leuk ,wat een reacties
Beste dude, allereerst luister ik naar metal, dus kunnen we dat hele hitkrant/breakout gedoe al laten hangen. (Als je wat verder had gekeken dan je neus lang is, had je in andere topics allang gelezen dat mijn smaak metal is)
Verder is het wel achterlijk de mentaliteit die die bandjes hebben , zo veel mogelijk centjes bij een proberen te schoffelen ipv muziek blijven maken die minder zal verkopen maar wél naar hun absolute tevredenheid klinkt. (wijst ook FF naar Fred Durst) Iowa mag dan hard klinken, minder verkocht zal het niet worden.
Met wannabe bedoel ik niet dat die bandjes proberen te imiteren, maar dat ze door bijna alle pubertjes (en jonger) geluisterd worden zodat die gastjes dan denken dat ze er dan helemaal bijhoren.
En dat jij het topbands vindt is jou mening, mij mening is dat het gewoon totaal niks is. Kom je vanzelf nog wel 8ter, ik heb immers ook een mallcore periode gehad.
En dat ze veel geld willen verdienen.....tuurlijk , waarom niet...wat zou jij doen? eerlijk?
ok fred durst is idd uitgemolken...
En ze worden door enkeld pubers geluisterd juist steeds minder... iig mudvayne word echt nauwelijk door pubers geluisterd! 9 van de 10x kennen ze MV niet eens
en jah slipknot...doen gewoon wat ze leuk vinden? zie eigelijk niet echt een verandering van stijl ?
Een dus je wilt zeggen dat ik het dalijk niet meer leuk vind? Je het ookal die "periode" gehad Je doet net alsof je een stereo type bent....
quote:
Op dinsdag 22 oktober 2002 19:28 schreef FLIPNEUS het volgende:[..]
Lees eens beter, dat ging helemaal niet over een concert, maar over het feit dat de nieuwe CD's van die bands op dezelfde dag uitkomen.
juist
Alhoewel dat wat betreft de Deftones niet meer zo zeker is.
![]()
juistEn trouwens, er zijn heeeeel weinig pubertjes die nog naar Slipknot luisteren, die kunnen totaal niet tegen Iowa. Ik merk echt een sterke daling in het aantal Slipknot t-shirts. En Mudvayne is sowieso nooit populair geweest bij die jongeren.
juist(ik mag dan 14 zijn en daar kan je opmerkingen over gaan maken maar puber ben ik al overheen en heb nu toch wel een muzieksmaak die zo blijft lijkt me want het is al een tijd niet verandert)
quote:Echt PRACHTIG!!!!!!!!
Op woensdag 23 oktober 2002 15:33 schreef Evil_Koekje het volgende:[..]
juist(ik mag dan 14 zijn en daar kan je opmerkingen over gaan maken maar puber ben ik al overheen en heb nu toch wel een muzieksmaak die zo blijft lijkt me want het is al een tijd niet verandert)
PUberen is de angst om groot te worden he....misschien denk je nu....wat blaat die gozer, wacht maar, jij wilt nog niet groot worden...
[Dit bericht is gewijzigd door Nyles op 23-10-2002 16:07]
Slaat toch nergens op?
quote:wie zegt dat ik groot wil worden? anyway bij mij is altijd verteld dat puberen zwaar irritant doen en overal tegenin gaan wat je ouders zeggen en shit is. en daar ben ik wel overheen dus tja
Op woensdag 23 oktober 2002 15:58 schreef Nyles het volgende:[..]
Echt PRACHTIG!!!!!!!!
jonge daar ben je voorlopig ech tnog helemaal totaal NIET overheen
ben in middels 19 (bijna 20) en ik sta af en toe echt verbaasd naar mezelf te kijken hoe jong (gelukkig) ik nog ben
Puberen is de angst om groot te worden he....misschien denk je nu....wat blaat die gozer, wacht maar, jij wilt nog niet groot worden...
goed back on topic
Wel wat betreft die typische zielige/fluisterstukjes tussendoor.
vandaag ligt ie in de winkel geloof ik.
ow ja, op deze site kan je de cd winnen.
[Dit bericht is gewijzigd door Tokus op 18-11-2002 20:07]
Inderdaad weer in de stijl van LD.50. Maar laat ik nou net the End of All Things to Come helemaal geweldig vinden en LD.50 nou juist niet zo geweldig vinden......quote:Op zaterdag 4 december 2004 19:02 schreef InsaneM666 het volgende:
Ik vind het een relaxed nummerweet beetje in de trend van LD50
LD.50 vind ik ook niet niet echt goedquote:Op maandag 10 oktober 2005 20:15 schreef Markster het volgende:
De eerste cd gekocht, wat een geldverspilling. Geen 1 goed nummer, buiten Dig.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |