Ah dat ken ik ..,,,,,, BB succes en sterkte en veel plezier..quote:Op maandag 2 september 2013 01:49 schreef Soury het volgende:
[..]
We gaan wat eten samen. Niks meer en minder.
Dank je maarreh... Alleen ik?quote:Op maandag 2 september 2013 01:55 schreef chufi het volgende:
[..]
Ah dat ken ik ..,,,,,, BB succes en sterkte en veel plezier..
kruip je terug..? Moet ik mee?quote:Op maandag 2 september 2013 01:56 schreef BendeBielzen het volgende:
[..]
Dank je maarreh... Alleen ik?
Ik bedoelde van Heks, jullie hebben een meet volgens die zurequote:
ow okquote:Op maandag 2 september 2013 14:27 schreef Margo37 het volgende:
[..]
Ik bedoelde van Heks, jullie hebben een meet volgens die zure
En het belangrijkste ... FoK werkt !!quote:Op maandag 2 september 2013 18:49 schreef BendeBielzen het volgende:
Ik heb een nieuwe PC![]()
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-3350P CPU @3.10 GHz
6 Gig RAM
Hij is supersnel
quote:Op maandag 2 september 2013 18:57 schreef chufi het volgende:
[..]
En het belangrijkste ... FoK werkt !!
Mij niets hahaha Als het maar werktquote:Op maandag 2 september 2013 19:03 schreef chufi het volgende:
[..]
Wordt je helemaal blij van ... Mn laptop is een i7, maar ach wat zegt het allemaal...
zoiets heb ik ook... En dat terwijl ik werk tussen duizenden van computers opgehangen in kastjes ....quote:Op maandag 2 september 2013 19:07 schreef BendeBielzen het volgende:
[..]
Mij niets hahaha Als het maar werkt
Computers of Servers?quote:Op maandag 2 september 2013 19:18 schreef chufi het volgende:
[..]
zoiets heb ik ook... En dat terwijl ik werk tussen duizenden van computers opgehangen in kastjes ....
Ik met monitor op een tafeltje en pc naast de bank, toetsenbord en muis ook op tafeltjequote:Op maandag 2 september 2013 19:56 schreef Toverheks het volgende:
Ik heb een HP Probook, een laptop en een gewone pc met een mooi groot scherm, Laptop heeft huppel nu ff in gebruik, PC gebruik ik zelde zit altijd op de bank met dat ding op tafeltje, wel zo makelijk.
lekker makelijkquote:Op maandag 2 september 2013 19:59 schreef BendeBielzen het volgende:
[..]
Ik met monitor op een tafeltje en pc naast de bank, toetsenbord en muis ook op tafeltje
servers in het meeste geval... Verschilt per klant, maar voor mij zijn het computers en doen iets...quote:
Als ze maar doen wat ze moeten doen jaquote:Op maandag 2 september 2013 22:02 schreef chufi het volgende:
[..]
servers in het meeste geval... Verschilt per klant, maar voor mij zijn het computers en doen iets...
Zelf doe ik het meeste vanaf mn HP Pavillion laptop... Ik heb nog ergens een desktop staan met Windows7 en nog ergens een Ubuntu-pc... Maar ja ik gebruik ze eigenlijk nooit ...quote:Op maandag 2 september 2013 22:04 schreef BendeBielzen het volgende:
[..]
Als ze maar doen wat ze moeten doen ja
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |