Naais. Enjoy!quote:Op woensdag 4 september 2013 10:20 schreef Dark_Angelus het volgende:
De auto voor het komende jaar
[ afbeelding ]
Als ie nog rijdt is er vast een markt voorquote:Op woensdag 4 september 2013 12:33 schreef Dark_Angelus het volgende:
Moet alleen m'n oude (waarschijnlijk) nog kwijt. Eens kijken of een oud vrouwtje dat wilt
Da's de scherptediepteschaal. Die was vroeger veel uitgebreider (en kon je dus prima te gebruiken als je vooraf wilde focussen).quote:Op donderdag 5 september 2013 00:33 schreef fyah het volgende:
Iemand een idee wat deze 22's en de rode dot hebben te betekenen? Vind er niks van terug in de manual.
[ afbeelding ]
Mooie serie!! Derde rij, tweede van links vind ik werkelijk een supergave plaatquote:
Waarom is dat not done?quote:Op zondag 1 september 2013 21:24 schreef Neo-Mullen het volgende:
Hmm, het is eigenlijk not done om eigen foto's in je huis op te hangen, maar ik ben wel een beetje verliefd geworden op een eigen foto van me
Tweede rij tweede van linksquote:Op maandag 2 september 2013 16:40 schreef Dark_Angelus het volgende:
[ afbeelding ]
Zo werk zit er weer op
Ik meen dat ooit eens gehoord te hebben, dat dat best arrogant zou zijn en het een ongeschreven regel is om dat niet te doen.quote:
Joh, fukkit hoor. Ons huis hangt vol met eigen werk. Zolang je muur niet volhangt met zelfportretten is het geen probleem hoor. Trots op eigen werk!quote:Op donderdag 5 september 2013 21:27 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Ik meen dat ooit eens gehoord te hebben, dat dat best arrogant zou zijn en het een ongeschreven regel is om dat niet te doen.
Nog nooit gehoord. Mijn huis en dat van mijn ouders,hangt vol met eigen werk. Als jij dat leuk vindt moet je dat vooral doenquote:Op donderdag 5 september 2013 21:27 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Ik meen dat ooit eens gehoord te hebben, dat dat best arrogant zou zijn en het een ongeschreven regel is om dat niet te doen.
quote:Op donderdag 5 september 2013 23:36 schreef fyah het volgende:
[ afbeelding ]
Eindelijk lukt me dit (heb er even bijgezet welke helft wat is, voor alle duidelijkheid). Ik gebruikte altijd een plugin maar het is veel makkelijker als je het zelf 'paint' met een layer mask
Superbelichting. Heel mooi!quote:Op vrijdag 6 september 2013 11:52 schreef Dark_Angelus het volgende:
Paramore gisteren, en flieft op deze foto.
Jep, maar dat deel specifiek blijkt voor de infrarood (rood bolletje) te zijn. Wanneer je een IR filter gebruikt werkt de AF niet, dus moet je het daar mee doen. Die 22 is voor f22 acuracy. Eigenlijk best nutteloos sinds digitaal een beetjequote:Op donderdag 5 september 2013 05:29 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Da's de scherptediepteschaal. Die was vroeger veel uitgebreider (en kon je dus prima te gebruiken als je vooraf wilde focussen).
Hoezo nutteloos, je zult altijd nog wel een keer hyperfocaal moeten focussen. Vooral als je met een forse groothoek te werk gaat. En dan is de scherptediepteschaal heel handig.quote:Op vrijdag 6 september 2013 13:28 schreef fyah het volgende:
[..]
Die 22 is voor f22 acuracy. Eigenlijk best nutteloos sinds digitaal een beetje
Schoen afgesnedenquote:Op vrijdag 6 september 2013 11:52 schreef Dark_Angelus het volgende:
Paramore gisteren, en flieft op deze foto.
Voor 39 euro voor PC & mac is weinig idd! Heb hier beidenquote:Op vrijdag 6 september 2013 12:50 schreef Iemand91 het volgende:
Niets op tegen om eigen foto's op te hangen. Beter dan kant-en-klaar meuk en zo zie je je foto's nog eens. Dat merk je toch wel met digitaal; je dumpt de gemaakte foto's in een map op je PC en je ziet soms (bijna) nooit meer.
Een combinatie van elektronisch fotolijst en E-paper o.i.d. zou wel mooi zijn om op je netwerk aan te sluiten en zo al je foto's in een (heel trage) slideshow te zetten.
Oh, en voor de koopjesjagers: Amazon.de heeft Adobe software in de aanbieding: Photoshop Elements 11 en Premiere Elements 11 en combinaties daarvan; eventueel downloads.
[ afbeelding ]
Ik vind het op deze manier zelfs nog beter. Meer skin detailquote:Op donderdag 5 september 2013 23:36 schreef fyah het volgende:
[ afbeelding ]
Eindelijk lukt me dit (heb er even bijgezet welke helft wat is, voor alle duidelijkheid). Ik gebruikte altijd een plugin maar het is veel makkelijker als je het zelf 'paint' met een layer mask
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |