Wat denk je van het doorbreken van het taboe?quote:Op zondag 1 september 2013 10:29 schreef Vanyel het volgende:
Weet niet wat ik hier precies mee probeer bij te dragen, maar ach...
quote:Op zondag 1 september 2013 10:34 schreef Moonah het volgende:
[..]
Wat denk je van het doorbreken van het taboe?![]()
Enne, welkom hoor, join the club!
Stáán ja, maar heb je ook gespróngen?quote:Op zondag 1 september 2013 10:39 schreef Vanyel het volgende:
[..]![]()
Ik stond op een trampoline, ik hoor hier niet hoor
Heb ik ook.quote:Op zondag 1 september 2013 10:47 schreef Brighteyes het volgende:
Dat was idd ook mijn probleem vlgs de bekkenbodemfysio Vanyel, dat ik altijd aanspan waardoor ik niet meer aan kan spannen als het echt nodig is. Zodra ik er aan denk dan laat ik idd los, maar ongemerkt span ik het dan toch weer aan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 1 september 2013 10:44 schreef Moonah het volgende:
[..]
Stáán ja, maar heb je ook gespróngen?
Dat filmpje in de OP gaat daar dus overquote:Op zondag 1 september 2013 13:25 schreef Claudia_x het volgende:
Fijn topic! Ik ga denk ik ook maar eens naar de huisarts om een doorverwijzing te vragen. Ik heb er in het dagelijks leven geen last van, en met sporten zelfs ook niet. Maar nu ik ben begonnen met touwtje springen merk ik dat mijn bekkenbodem dat niet aankan. Na een keer of 10 springen houd ik het niet meer.
Van voor naar achter van links naar rechts werkt hier best wel goed en ook dit:quote:Op zondag 1 september 2013 13:31 schreef Beessie-Jen het volgende:
Hmmm, ik denk dat ik ook niet ongeschonden ben.hier is vooral het probleem dat ik niet meer goed kan plassen, zit lang, bekken kantelen en moet echt moeite doen om te plassen. Hier geen inc, eerste maanden na bevalling wel gehad... En ik kan volleyballen en fitnessen zonder urineverlies inmiddels. Maar dat plassen blijft anders....
Ja, iemand had het filmpje eerder al in het dieettopic laten zien. Gek genoeg hielp het me echt om m'n probleem in perspectief te zien.quote:Op zondag 1 september 2013 15:01 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Dat filmpje in de OP gaat daar dus overVolgens mij is dat ongeveer de grootste belasting die je kunt vragen. (Vanyel jij bikkel
)
Je laatste opmerking!quote:Op zondag 1 september 2013 18:05 schreef Suikertante het volgende:
Haha het werkt echt hoor!
En Claudia ik kan me dat wel voorstellen eigenlijk, soms hebben andere dingen prioriteit en dan ineens realiseer je er klaar voor bent om ergens iets aan te doen. Ik heb het bijvoorbeeld ook met naar de kapper gaan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eigenlijk vind ik dat ik mezelf nu een schop onder mijn hol moet geven, mijn benen moet epileren, naar de kapper moet gaan, mijn kleding wat beter uit moet zoeken zodat ik niet continu in dezelfde twee jurkjes loop, mijn agenda wat beter bij moet gaan houden, zodat die verzakking het enige jammere gevolg is nog!
En Buuf, nee dat heeft niet iedereenEn dat spiraaltje klinkt nasty zeg
![]()
Ik liep gisteren in de stad en moest niezen en dan ga ik dus echt stil staan en toen ging het net goed. Meestal kan ik van te voren vrij goed aanvoelen of ik mijn benen wel of niet over elkaar moet slaan, en ja, dat doe ik dan ook meestal maar in het openbaar want het alternatief is niet veel beter.quote:Op zondag 1 september 2013 18:23 schreef debuurvrouw het volgende:
Maar t is dus niet normaal dat je een verschoning aanmoet na overgeven?of na 3 keer niezen? Of lopen en niezen tegelijk?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |