Wat is er vreemd aan dan ?quote:Op dinsdag 3 september 2013 13:15 schreef piere het volgende:
[..]
Dat zag ik ook ja. Vind het een mooi klokje maar dit is echt zonde (en ook een beetje vreemd zo snel na aankoop weer verkopen btw)
1000 Euro uitgeven aan een horloge en dan niet tevreden zijn? Dat zou mij niet overkomen, vandaar dat IK het vreemd vind. Maar dat ben ik maar. Klokje blijft errug mooi verder dus succes!quote:
Dankjewel tevens kickquote:Op woensdag 4 september 2013 08:40 schreef piere het volgende:
[..]
1000 Euro uitgeven aan een horloge en dan niet tevreden zijn? Dat zou mij niet overkomen, vandaar dat IK het vreemd vind. Maar dat ben ik maar. Klokje blijft errug mooi verder dus succes!
We geloven je uiteraard graag dat ie nieuw isquote:
Als je hem echt kwijt wil kan je wellicht beter op dit forum posten.quote:
Rond de 550/600 denk ik.quote:Op donderdag 5 september 2013 10:49 schreef Ixnay het volgende:
Ben benieuwd wat hij er uiteindelijk voor krijgt.
Hoe open je daar een topic joh snap er niks van ..quote:Op donderdag 5 september 2013 10:35 schreef Murdera het volgende:
[..]
Als je hem echt kwijt wil kan je wellicht beter op dit forum posten.
http://www.dezinvanluxe.nl/forum/10
Tevens een erg mooi horloge. Jammer dat mijn prioriteiten momenteel ergens anders liggen qua geldbesteding.
Heb als het goed is een deal wacht alleen op PM met adres of dat t opgehaald wordt.quote:
Waar heb je een tussenpersoon voor nodig dan je kan toch pm gebruiken met de koper?quote:Op dinsdag 10 september 2013 12:03 schreef noSKIT het volgende:
Any admins die als tussenpersoon wil fungeren ?
Ah zo, ik denk dat je hier sneller hulp krijgt:quote:Op dinsdag 10 september 2013 12:36 schreef noSKIT het volgende:
Hij wil dat ik eerst opstuur en daarna pas betalen daarom wil ik met tussenpersoon werken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |