quote:Op donderdag 29 augustus 2013 19:10 schreef MissionPhailed het volgende:
Ah, nog plaatje gevonden van versie 0.17Landing liep overigens wel in de soep.
Dat zag er toch nog snor uit, parachute fail?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Te weinig landingspotenquote:Op donderdag 29 augustus 2013 21:17 schreef Reintji het volgende:
[..]
Dat zag er toch nog snor uit, parachute fail?
Het beste aantal is toch net als bij stoelen gewoon 3?quote:Op donderdag 29 augustus 2013 21:56 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Te weinig landingspotenHij kieperde omver bij landing en brak in enkele stukken. De Kerbal had nu een permanent strandhuisje met zeezicht.
Een badass reuzeruimteschip wat amper van de grond komtquote:Op vrijdag 30 augustus 2013 00:12 schreef Tourniquet het volgende:
Ben nu bezig met het bouwen van een fuelstation in orbit. Eerst de core gelanceerd en nu de oranje tanks 1 voor 1. De tanks zitten nog 100% vol. Nog 3 oranje tanks te gaan, maar waar zal ik 't dan eens voor gaan gebruiken?
[ afbeelding ]
Hoe heb jij zulke grote tanks in orbit gebracht met fuel en al?quote:Op vrijdag 30 augustus 2013 00:12 schreef Tourniquet het volgende:
Ben nu bezig met het bouwen van een fuelstation in orbit. Eerst de core gelanceerd en nu de oranje tanks 1 voor 1. De tanks zitten nog 100% vol. Nog 3 oranje tanks te gaan, maar waar zal ik 't dan eens voor gaan gebruiken?
[ afbeelding ]
Met deze jongen:quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 14:14 schreef Rezania het volgende:
[..]
Hoe heb jij zulke grote tanks in orbit gebracht met fuel en al?
Damn.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 14:35 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Met deze jongen:
[ afbeelding ]
zo hoort hetquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 14:35 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Met deze jongen:
[ afbeelding ]
waarom heeft 1 van die tanks 4 docking portsquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 22:49 schreef Tourniquet het volgende:
Zo, m'n fuelstation is klaar en voorzien van een riante hoeveelheid brandstof en dockingpoorten om komende missies van brandstof te voorzien. Heeft nu ook ruimte voor tijdelijk verblijf van 4 kerbals.
[ afbeelding ]
Hoe meer dockingmogelijkheden hoe beter, toch?quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 22:58 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
waarom heeft 1 van die tanks 4 docking ports![]()
tevens mechjeb 2
Leek mij eerder niet zo handig voor de kerbelsquote:Op zaterdag 31 augustus 2013 23:35 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Hoe meer dockingmogelijkheden hoe beter, toch?
Al zou het voor de symmetrie misschien beter zijn ze weg te halen nu ik achterop ook al 4 standaard dockingports heb...
Haha, het is een fuelstation, geen ruimtestation. Dockingports zijn alleen om te tanken, de kerbals blijven maar lekker in hun schip zitten. En als ze naar het crewgedeelte willen kunnen ze EVA-en.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 23:44 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
Leek mij eerder niet zo handig voor de kerbels
Dat wordt een reddingsmissies voor domme Bob...quote:
Nee, want ik probeer dat ding nog overeind te krijgen en toen ontplofte hij.quote:Op zondag 1 september 2013 16:43 schreef Captain_Ghost het volgende:
[..]
Dat wordt een reddingsmissies voor domme Bob...
Je kan er gewoon niet mee omgaan.quote:Op zondag 1 september 2013 19:35 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
![]()
Trouwens, wat is mech jeb een hoerig kut ding, ik heb een Mun waardige raket met lander, gooit ie vlak voor dat hij kan circelen om de mun de boel rond, en recht de zee in van Kerbin
Ik heb het nog nooit gebruikt, maar zonder ben ik ook altijd gekomen waar ik moest zijnquote:Op zondag 1 september 2013 19:35 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
![]()
Trouwens, wat is mech jeb een hoerig kut ding, ik heb een Mun waardige raket met lander, gooit ie vlak voor dat hij kan circelen om de mun de boel rond, en recht de zee in van Kerbin
Ik wilde wat realisme, dus daarom mechjeb. En het is ook gewoon erg handig.quote:Op zondag 1 september 2013 19:56 schreef Jotcha het volgende:
[..]
Ik heb het nog nooit gebruikt, maar zonder ben ik ook altijd gekomen waar ik moest zijn
zeg dat wel, mech jeb wil niet eens lanceren als ik kies voor lanceren om uit te komen met de munquote:
Mechjeb lanceert ook niet automatisch, je moet nog steeds een keer op spatie drukken.quote:Op zondag 1 september 2013 19:59 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
zeg dat wel, mech jeb wil niet eens lanceren als ik kies voor lanceren om uit te komen met de mun
aaah, dus al de teller bij t-1 staat op spatie rammenquote:Op zondag 1 september 2013 19:59 schreef Rezania het volgende:
[..]
Mechjeb lanceert ook niet automatisch, je moet nog steeds een keer op spatie drukken.
Kun je beter vanuit Kerbin orbit doen, voor de Mun doe ik het op deze manier:quote:Op zondag 1 september 2013 19:59 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
zeg dat wel, mech jeb wil niet eens lanceren als ik kies voor lanceren om uit te komen met de mun
dank je, ga ik proberenquote:Op zondag 1 september 2013 22:00 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Kun je beter vanuit Kerbin orbit doen, voor de Mun doe ik het op deze manier:
1. Lanceer in een 100km orbit
2. Mun als target instellen in de mapview
3. In Maneuver Planner kiezen voor "Hohmann transfer to target", create and execute.
Launch to rendezvous werkt wel goed bij een target wat in orbit zit om de planeet/maan waarvan je lanceert:
1. Target als target instellen in mapview
2. In Ascent Guidance eerst klikken op "Engage autopilot", daarna op "Launch to rendezvous". Je hoeft dan niet meer zelf op spatie te drukken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |