Hoort Pluto niet meer bij ons? Het einde van de wereld komt er aanquote:Op dinsdag 20 augustus 2013 12:16 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Het is allemaal jouw schuld. Allemaal. De crisis, opwarming van de aarde, pluto hoort niet meer bij onze planeten. ALLES
Zaad verspreiden op 't veldquote:Op dinsdag 20 augustus 2013 12:16 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Wil je dan met mij samen op de combineHihihi, lekker zaadjes en granen oogsten
Weet ik veel ik ken alleen groningenquote:Op dinsdag 20 augustus 2013 12:16 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Hallon lekkortje hihihi waar in Groningen ?
Nee, nee alleen dat vrouwen ongecontroleerd uit hun snee beginnen te bloeden. Dat is trouwens alleen de eerste keer.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 12:16 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Het is allemaal jouw schuld. Allemaal. De crisis, opwarming van de aarde, pluto hoort niet meer bij onze planeten. ALLES
quote:
Appingendam toch? Niet appingdamquote:Op dinsdag 20 augustus 2013 12:17 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Weet ik veel ik ken alleen groningenen appingdam ofzo
quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 12:17 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Weet ik veel ik ken alleen groningenen appingdam ofzo
FY !!!quote:
I really couldn't care lessquote:Op dinsdag 20 augustus 2013 12:19 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Appingendam toch? Niet appingdam
Doe eens normaal man.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 12:19 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Jij ja met je flikker UI. Smerige kakkerlak.
Een peuterachtigequote:Op dinsdag 20 augustus 2013 12:21 schreef Murdera het volgende:
wat is vetkees ook voor scheldwoordshiiit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |