Is niet erg. Deze column verdient twee keer te worden gepost.quote:Op maandag 19 augustus 2013 21:16 schreef Disana het volgende:
[..]
Oeps, overheen gelezen. Nou ja, geeft maar aan hoe enthousiast ik ben.
quote:Op maandag 19 augustus 2013 22:04 schreef luxerobots het volgende:
Simons zei veel dingen die interessant klinken, maar er zat gewoon weinig samenhang in zijn betoog. Wat was er onsamenhangend aan ? Zoals dat kunst boven de cultuur staat. Je kan net zo makkelijk beweren dat kunst uit cultuur voortkomt of hand in hand gaan.Dan heb je hem verkeerd begrepen
Dat Simons een elite wil in Nederland. Hij wilde dat niet, hij heeft er geen probleem mee dat kunst geen massaproduct is En het afbranden van de bezuinigingen, je kan Zeilstra een proleet vinden, maar de bezuinigingen op kunst zijn niet het grootste probleem in Nederland. Wat is wel het grootste probleem dan ? En zijn er gradaties in problemen ?
De film over Krupp vond ik mooi. Natuurlijk is het vreemd dat het in het Engels is, heeft meer met afzetmarkt te maken dan met smaak. Maar het Nederlandse alternatief stak er, qua dialoog, setting en beelvoering, wel heel karig tegen af. Leg eens uit
Ik ben geen voorstander van alles wat 'het volk' goed of leuk vindt, maar ik vond deze zomergasten vooral pretendieus. Dat wel ja, zelden iemand zo pretendieus horen praten. Zeggen ze wel eens dat Berry van Aerle pretendieus is, maar deze man overtrof ons Ber in pretendieusheid
In kleur, met acteurs en zo.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 01:12 schreef Stefan het volgende:
What the fuck is Hundstage nou weer voor een film.
Acteurs, echt? Niet van straat getrokken tokkies uit de parenclub en het bejaardenhuis?quote:
Eigenlijk wel een beetje.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 08:41 schreef Stefan het volgende:
[..]
Acteurs, echt? Niet van straat getrokken tokkies uit de parenclub en het bejaardenhuis?
Ik kon de film niet aanzien. Alle karakters waren dom en het ging nergens over. Iedereen was debiel, die met de lijstjes, die gast in de auto met dat magere vriendinnetje met een minderwaardigheidscomplex, dat SM stel en die vriend Lucky die het niet snapte.quote:
Bij Passolini ook.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 09:02 schreef Pietverdriet het volgende:
Ligt eraan, als Federico Fellini een sigarettenverkoopster in een film had, klopte ze zo goed omdat het een sigarettenverkoopster was
Denk je? Volgens mij ging het 'm vooral om haar reusachtige tieten.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 09:02 schreef Pietverdriet het volgende:
Ligt eraan, als Federico Fellini een sigarettenverkoopster in een film had, klopte ze zo goed omdat het een sigarettenverkoopster was
Je kunt Wilfried de Jong de totaal mislukte avond met mevrouw van Putten niet in de schoenen schuiven. Hoe hij ook z'n best deed, ze bleef er een monotone hoorcollege van maken.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 19:11 schreef mane het volgende:
Wilfried is met deze zomergasten voor mij definitief door de mand gevallen als allround interviewer. Jammer, want ik had echt meer van heb verwacht. Allereerst is hij niet in staat om echt interesse te tonen en kritische doch belangstellende vragen te stellen die verder gaan dan het plichtmatige en het voordehandliggende. Daarnaast is hij soms ontzettend onhandig en niet op een charmante manier. En verder is hij kennelijk alleen tot een gesprek in staat als iemand in zijn straatje past.
De fragmenten vond ik wel boeiend dit keer en hoe Johan over Jeroen Willems sprak, vond ik ontroerend maar dat kan ook aan mijn hysterische hormonen liggen momenteel.
Ik verstond het goed met m'n nieuwe TV. Ik had alleen wel ondertiteling nodig om het te begrijpen.quote:
Totaal mislukt zou ik de avond met Beatrice de Graaf niet noemen. Maar ik denk dat het Wilfried wel 'aan te rekenen' valt dat hij niet overweg kon met haar spraakwaterval en ook dat hij onhandig en zelfs ronduit dom bezig was toen hij doorvroeg over haar geloof. Het was heel duidelijk dat hij niet overweg kon met de achtergrond van zijn gast en dat is in mijn ogen voor een interviewer een groot mankement. Ik had niet het gevoel dat hij echt zijn best deed haar te begrijpen.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 20:17 schreef tong80 het volgende:
[..]
Je kunt Wilfried de Jong de totaal mislukte avond met mevrouw van Putten niet in de schoenen schuiven. Hoe hij ook z'n best deed, ze bleef er een monotone hoorcollege van maken.
Zijn interactie met Johan Simons kun je niet wegwuiven met de dooddoener dat het in zijn straatje pastte. Het was een open gesprekspartner, waardoor er een gesprek opgang kwam dat van het begin tot het einde boeiend was. We zullen zien of dat met Wouter Bos ook het geval zal zijn. Dan mogen we wel een conclusie trekken lijkt me.
Je spreekt jezelf hier behoorlijk tegen.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 14:42 schreef mane het volgende:
Maar ik denk dat het Wilfried wel 'aan te rekenen' valt dat hij niet overweg kon met haar spraakwaterval en ook dat hij onhandig en zelfs ronduit dom bezig was toen hij doorvroeg over haar geloof.
Wilfried zou als interviewer- ongeacht zijn gast - in staat moeten zijn belangstellend over te komen en goede, kritische vragen te stellen.
GemistDownloader?quote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:40 schreef geindoctrineerd het volgende:
Mensen, vraagje.
Ik heb de uitzending met Beatrice de Graaf gemist, maar kom er nu achter dat dat echt een interessant onderwerp is. Nu zie ik dat de uitzending tot vanavond nog te bekijken is op uitzending gemist, en daarna niet meer. Ik kan vanavond helaas niet kijken, iemand enig idee hoe ik dat later nog kan kijken?
Alvast bedankt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |