Ja.quote:Op zondag 18 augustus 2013 19:51 schreef trovey het volgende:
[..]
Je zou er toch zeikziek van worden als mannen en vrouwen hetzelfde zouden zijn?
Ja, dat is ook precies de reden dat ik geen vrouw heb.quote:Op zondag 18 augustus 2013 19:49 schreef F1978 het volgende:
[..]
die ... doe ik bewust zodat het niet op elkaar allemaal plakt. en afzeiken kan iedereen moet ik bij sommige wel herhalen, omdat mensen ook eens anders kunnen reageren dan zeiken, dit bedoelde ik dus in mijn laatste topic over bepaalde mannen, zeuren terwijl een ander het goed bedoeld, doe je dat ook bij je vrouw zo ?
Er mogen verschillen zijn, maar ik start deze 2 topics, om bepaalde dingen bij sommige mensen uit de wereld te helpen....het is niet negatief bedoeld....het is wel een gevoelig onderwerp voor de mensen dat kan ik begrijpen ja...quote:Op zondag 18 augustus 2013 19:51 schreef trovey het volgende:
[..]
Je zou er toch zeikziek van worden als mannen en vrouwen hetzelfde zouden zijn?
Lang leve de verschillenquote:
Neeeee zonder dequote:
quote:Op zondag 18 augustus 2013 19:53 schreef F1978 het volgende:
[..]
Neeeee zonder dehe, gewoon positief blijven he, kom op je kan het
quote:Op zondag 18 augustus 2013 19:52 schreef trovey het volgende:
[..]
Lang leve de verschillen...ook al ergeren we er ons allemaal wel eens aan.
Nee hoor, zeker niet....had gewoon zin om een keer iets te doen voor anderen, is niks mis mee toch ?quote:Op zondag 18 augustus 2013 19:53 schreef Angel-Joy het volgende:
Ts, wie denk je dat je bent? Superheld?
Nee... natuurlijk geen superheld... slechts iemand die wil laten zien dat mannen en vrouwen elkaar horen te respecteren... en zo de wereld een stukje beter wil maken... open je ogen...quote:Op zondag 18 augustus 2013 19:53 schreef Angel-Joy het volgende:
Ts, wie denk je dat je bent? Superheld?
yes, langzaam maar zeker komt het wel he, straks nog eenquote:
Je hebt niks gedaan voor een ander buiten een topic geopendquote:Op zondag 18 augustus 2013 19:55 schreef F1978 het volgende:
[..]
Nee hoor, zeker niet....had gewoon zin om een keer iets te doen voor anderen, is niks mis mee toch ?
Touchequote:Op zondag 18 augustus 2013 19:48 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Ja en ik vind jouw mening poep, heb je bewezen in foksters s&g
Oke....quote:Op zondag 18 augustus 2013 19:55 schreef TwentyFourr het volgende:
[..]
Nee... natuurlijk geen superheld... slechts iemand die wil laten zien dat mannen en vrouwen elkaar horen te respecteren... en zo de wereld een stukje beter wil maken... open je ogen...
Wavoor hippie ben jij wel niet zeg.quote:Op zondag 18 augustus 2013 19:56 schreef F1978 het volgende:
[..]
yes, langzaam maar zeker komt het wel he, straks nog eenof
en dan is het helemaal top
Voor een klein deel kan het helpen, niet voor iedereen...ben ik met je eens....voor een deel verander er niks idd...maar ik ben met een klein deel al blij, als die er serieus even over na gaat denken na deze topic. praten binnen een relatie zal dingen toch nog altijd eerder beter maken dan slechter...quote:Op zondag 18 augustus 2013 19:55 schreef TwentyFourr het volgende:
[..]
Nee... natuurlijk geen superheld... slechts iemand die wil laten zien dat mannen en vrouwen elkaar horen te respecteren... en zo de wereld een stukje beter wil maken... open je ogen...
Nou door het drukke leven wat iedereen leidt, schiet samen praten er weleens in om te doen, dat is al een belangrijk punt, goed op 1 lijn blijven met elkaar...en er ook af en toe in de avond rustig de tijd ervoor nemen.quote:Op zondag 18 augustus 2013 19:56 schreef Dehelerambam het volgende:
Zwakke en tegenvallende OP.
Je verschuilt je nu achter "algemene klachten van mannen over vrouwen". Kom op zeg: je wilde ons toch vertellen hoe het moet? Hoe het beter kan?
Geef eens je eigen mening.
Is dat een reactie op mijn post?quote:Op zondag 18 augustus 2013 19:59 schreef F1978 het volgende:
Nou door het drukke leven wat iedereen leidt, schiet samen praten er weleens in om te doen, dat is al een belangrijk punt, goed op 1 lijn blijven met elkaar...en er ook af en toe in de avond rustig de tijd ervoor nemen.
Waren we maar allemaal hippies, dan zat de tv niet vol met ellende allemaal door familie's die uit elkaar vallen bv...door wie van de twee geslachten dan ook, en je weet dat er veel meer voorbeelden zijn.quote:Op zondag 18 augustus 2013 19:57 schreef TwentyFourr het volgende:
[..]
Wavoor hippie ben jij wel niet zeg.
ja, logisch toch...beide kanten van het verhaal is eerlijk toch ?quote:Op zondag 18 augustus 2013 20:03 schreef Dehelerambam het volgende:
[..]
Is dat een reactie op mijn post?
Kom op, geef eens je eigen mening! Mannen waren respectloos volgens jou en nu kom je met 'mannen vinden..'??
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |