Nee. Wij profiteren liever door mensen twee keer voor iets te laten betalen.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 20:14 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
Uuh nee ik ga hem gewoon ruilen voor 1 waar de 5 wel in past ipv extra geld uitgeven voor zo'n dom stukje. Ik mag hopen dat die er gewoon is?
Dit topic gaat niet over google maar over iOS en android. Ook privacy is hier niet aan de orde want dat is sowieso kut, wat je ook gebruikt. Maar bedankt voor het maken van je punt.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 20:25 schreef superdrufus het volgende:
Al die googlefanboys die het goed vinden dat google jouw gmails leest
http://www.theguardian.co(...)rivacy-email-lawsuit
Klopt, respect naar elkaar heeft meer zin, open staan voor andermans gedachten gang dus ook.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 17:35 schreef AMangold het volgende:
ag, wat maak je je druk
ieder zijn eigen voorkeur,, ik heb ook Iphone (4) maar ga er niet over zwijmelen bij anderen..
ieder zijn ding
Gefeliciteerdquote:Op vrijdag 16 augustus 2013 20:05 schreef -supergirl- het volgende:
Ik wil dit topic even gebruiken om te melden dat ik een iPhone speaker heb gekregen voor mijn verjaardag maar dat die alleen geschikt is voor iPhone 3 en 4 en niet voor mijn 5.![]()
![]()
![]()
![]()
Wat hij zegt.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 21:15 schreef rietriieet het volgende:
Klacht niet gelezen maar hoe dan ook TERECHTE KLACHT!
quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 20:48 schreef brambus het volgende:
[..]
Idioot apple is zon bewegende smiley
Om het gebrek aan nadenken te kunnen compenseren. Zeg nou zelf, 600 euro voor een telefoon met een houdbaarheidsdatum van 1 jaar, dan kan je best mooi zijn, maar ben je wel fucking retarded. Daarom heb ik ook een Windows phone gekocht. Best of both worlds.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 21:49 schreef Raap het volgende:
Waarom zijn het altijd Windows/Android users die Apple bashen en niet andersom? Waarom zijn Apple gebruikers vaak mooi en succesvol en Android mensen niet?
Dit snap ik niet. Ik ken genoeg Apple users en ze geven nagenoeg allemaal af op Windows en Android.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 21:49 schreef Raap het volgende:
Waarom zijn het altijd Windows/Android users die Apple bashen en niet andersom?
1 jaar? Je kan er echt wel langer mee doen hoor. Maar 700 euro voor een telefoon vind ik wel belachelijk ja. Zelf heb ik 395 euro betaald voor mijn Nexus 4.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 22:09 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Om het gebrek aan nadenken te kunnen compenseren. Zeg nou zelf, 600 euro voor een telefoon met een houdbaarheidsdatum van 1 jaar, dan kan je best mooi zijn, maar ben je wel fucking retarded. Daarom heb ik ook een Windows phone gekocht. Best of both worlds.
fucking retarded iddquote:Op vrijdag 16 augustus 2013 22:09 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Om het gebrek aan nadenken te kunnen compenseren. Zeg nou zelf, 600 euro voor een telefoon met een houdbaarheidsdatum van 1 jaar, dan kan je best mooi zijn, maar ben je wel fucking retarded. Daarom heb ik ook een Windows phone gekocht. Best of both worlds.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |