Ik dacht dat je me leuk vondquote:
Het was meer een pityvotequote:Op vrijdag 16 augustus 2013 13:44 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Ik dacht dat je me leuk vond
Ok, dan behoor je niet meer tot het winnende teamquote:Op vrijdag 16 augustus 2013 13:46 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Het was meer een pityvote... en ik wilde ook wel een baard
Je zou toch geen kans maken.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 13:12 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
gekeken.... Smaken verschillen is mijn antwoord..
Nee ik moet ze van me afslaan en ik heb hoge standaarden. Gewoon een waarschuwing zodat je geen gekke dingen in je hoofd haalt. En je kut ruikt naar curry denk ik. Dat zei bg en ik geloof hem.quote:
Een berg roestend staal zei ik.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 17:58 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Nee ik moet ze van me afslaan en ik heb hoge standaarden. Gewoon een waarschuwing zodat je geen gekke dingen in je hoofd haalt. En je kut ruikt naar curry denk ik. Dat zei bg en ik geloof hem.
Dan heb ik niet goed gelezen excuses.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 17:59 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Een berg roestend staal zei ik.
Ik stem patje als ik dat niet allang gedaan heb, wat een hunk en baasquote:Op vrijdag 16 augustus 2013 18:00 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Dan heb ik niet goed gelezen excuses.
BaajGuardian je bent een kneus.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 17:38 schreef BaajGuardian het volgende:
De hulde, de hulde, teveel hulde, ik verdrink in hulde
woewoewoe
fixed.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 18:23 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
BaajGuardian ik vind je een kneus daar mijn minderwaardigheidscomplex wat ik tracht te verbloemen door middel van makeup en kleding boven mijn stand het vereist om mensen met natuurlijke zelfverzekerdheid naar beneden te praten zodat ik me beter voel, tevens eet ik veel chocolade omdat ik een kut heb en daarom houd ik van chocolade.
Hou je kadaver.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 18:23 schreef PatriciaPrecies het volgende:
[..]
BaajGuardian je bent een kneus.
Ja.quote:
Kan niet. Patje ís de smaak.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 13:12 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
gekeken.... Smaken verschillen is mijn antwoord..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |