quote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:26 schreef AlbinoBambi het volgende:
Maar nu overweeg ik dus weer om alles nieuw te kopen. Want het moet wel matchen.
Why not.quote:
Ja maar het slaat nergens op. Ik mis alleen 2 vorken en 1 mes. En dan zou ik lepels, vorken, messen, en theelepels nieuw moeten kopen. Alles 4x.quote:
Of je koopt er 1 bij die je apart houdt voor als er mensen komen eten en zelf doe je gewoon nog met deze setquote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:26 schreef AlbinoBambi het volgende:
Maar nu overweeg ik dus weer om alles nieuw te kopen. Want het moet wel matchen.
Ik gebruik ze ook alleen bij soep of ovenschotel.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:28 schreef Lindytje het volgende:
Wij hebben niet eens opscheplepelsDie dingen zijn overrated
Soep kun je gieten, ovenschotel kan met de bakspatelquote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:29 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
Ik gebruik ze ook alleen bij soep of ovenschotel.
Die is toch echt wel handig idd. Bakspatel is bij mij van plastic en dus niet scherp genoeg, die komt dan niet door dikke kaaslagen heen enzo, haha.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:30 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Soep kun je gieten, ovenschotel kan met de bakspatel![]()
Nee, een soeplepel hebben wel
Kut is dat he.quote:
Dat is matig. Goddank is het me maar één keer overkomen.quote:
Ik heb een heel zwaar levenquote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:32 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Huu, toen lag ik net 3u te slapen
Poor you!
Vertrekdag was 4.30 opstaanquote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:32 schreef AlbinoBambi het volgende:
[..]
Kut is dat he.Ik moest dat op de vertrekdag vanaf mijn vakantie ook, want tas inpakken en om 7 uur de tent uit moeten zijn.
De hele achterkant van mijn benen verbrand op de eerste stranddagquote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:33 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Dat is matig. Goddank is het me maar één keer overkomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |