En het kantoor in Woerden is zo lelijk.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 17:44 schreef Zigger het volgende:
Bekijk het als leergeld.
Ooit had een topmanager bij IBM een cruciale fout gemaakt. Het zou het bedrijf miljoenen kosten. Hij ging naar zijn baas en zei: “Ik ga er vanuit dat je me nu wel zult ontslaan wegens incompetentie.” De directeur reageerde verbaasd: “Jou ontslaan? Ben je gek?! Ik heb net vier miljoen geïnvesteerd om jou op te leiden. Je blijft gewoon werken om dat terug te verdienen!”
Tja, dat is ook een beetje in verhouding met wat je moet kunnen en betaald krijgt voor je functie.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 00:14 schreef oLexie het volgende:
Ahja, ik heb een bedrijf ook weleens geld gekost door verkeerde facturen te versturen, heb er echt geen seconde om wakker gelegen.
Dat gebeurt nou eenmaal. Iedereen maakt fouten en als je een baan hebt waar dat financiële consequenties heeft is dat vervelend maar niet perse erger dan een fout zonder financiële gevolgen. Je baas mag het zich wel aantrekken want blijkbaar is er iets mis met de interne controle.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 20:15 schreef Ludd het volgende:
[..]
Ik verzwijg niets. Ik heb heb de fout zelf niet opgemerkt, ben er door iemand anders binnen het bedrijf op geattendeerd toen het al te laat was.
My thoughts exactly.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 18:03 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Relativeren kan juist helpen iets los te laten, het hele punt van relativeren.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |