SPOILER: Veel inside info, dus niet lezen als je deze crapfilm alsnog wilt zien.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder komen er waardeloze, totaal niet kloppende, en onlogische stukken voor in de film.
Al met al:
IMDb: 7.7
BBQS: 4.0
Ik heb die inderdaad nooit gezienquote:Op zondag 11 augustus 2013 02:07 schreef Nemephis het volgende:
Europa Report (2013) - IMDB
Als ik dit zo lees denk ik dat je originele Evil Deads niet hebt gezien, klopt dat? Ik mis in je review namelijk of de humor die in de originelen erin zat er nog in zit..
Ik heb wel zin om de orginele trilogy met je te kijken hoor! 1 en 3 zijn sowieso films die je eigenlijk gezien moet hebbenquote:Op zondag 11 augustus 2013 09:41 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ik heb die inderdaad nooit gezienMaar ik miste nogal het humor-element in deze film (voor de mensen die het vorige topic niet gelezen hebben, het gaat over Evil dead (2013). Een beetje een overbodige remake, dus
Neeeeeequote:Op zondag 11 augustus 2013 11:11 schreef hoe-die-nie het volgende:
[..]
Ik heb wel zin om de orginele trilogy met je te kijken hoor! 1 en 3 zijn sowieso films die je eigenlijk gezien moet hebben
Hah, ik kan me er wel iets bij voorstellen, maar McConaughey is bezig aan een goeie reeks:quote:Op zondag 11 augustus 2013 11:12 schreef speknek het volgende:
Bah ik ben allergisch voor McConaughey, maar ik moet er toch maar aan geloven dan.
waarom staat magic mike in dat rijtje?quote:Op zondag 11 augustus 2013 11:45 schreef Mike het volgende:
[..]
Hah, ik kan me er wel iets bij voorstellen, maar McConaughey is bezig aan een goeie reeks:
* The Lincoln Lawyer
* Bernie
* Killer Joe
* The Paperboy
* Magic Mike
* Mud
De ene film is wat beter dan de andere, maar McConaughey is wat mij betreft in al die films goed in vorm.
Ik vond hem wel goed in Contact, maar daar had-ie maar een bijrol.quote:Op zondag 11 augustus 2013 11:45 schreef Mike het volgende:
[..]
Hah, ik kan me er wel iets bij voorstellen, maar McConaughey is bezig aan een goeie reeks:
* The Lincoln Lawyer
* Bernie
* Killer Joe
* The Paperboy
* Magic Mike
* Mud
De ene film is wat beter dan de andere, maar McConaughey is wat mij betreft in al die films goed in vorm.
Ik vond`m in Amistad nog het meest in vorm. mooie rol, indrukwekkende film.quote:Op zondag 11 augustus 2013 11:45 schreef Mike het volgende:
[..]
Hah, ik kan me er wel iets bij voorstellen, maar McConaughey is bezig aan een goeie reeks:
* The Lincoln Lawyer
* Bernie
* Killer Joe
* The Paperboy
* Magic Mike
* Mud
De ene film is wat beter dan de andere, maar McConaughey is wat mij betreft in al die films goed in vorm.
Frailty is echt fuckin ziek! Zeker wel 1 van de creepiest films die ik gezien heb..quote:Op zondag 11 augustus 2013 19:49 schreef One_conundrum het volgende:
Frailty en A time to Kill, in de Matthew M categorie
Dank u. Deste zieker deste beterquote:Op zondag 11 augustus 2013 20:20 schreef dumble het volgende:
[..]
Frailty is echt fuckin ziek! Zeker wel 1 van de creepiest films die ik gezien heb..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt., het originele verhaal met nazizombies van Richard Raaphorst. Dat originele verhaal kreeg hij echter niet gefinancierd. Hij heeft deze film geregisseerd.
Moet zeggen dat-ie wat traag op gang komt, dat er her en der héél slecht geacteerd wordt (sowieso: russen die Engels praten zijn al amper te verstaan) en ik om sommige zombies eerder moest lachen dan dat het vrees bij me opriep. Naar het einde toe wordt de film best wel ziek en komt Dr. Frankenstein goed uit de verf. Op zich heb ik me wel vermaakt en deze film is echt weer heel anders dan alle andere zombiefilms die ik gezien heb, maar ik had het toch toffer gevonden als ze zich wat meer aan het originele Raaphorst-verhaal hadden gehouden. Wat nu is meegenomen van de trailer hierboven zijn voornl. de zombiepakken, want die zie ik wel echt terug.
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
quote:A young man and woman meet on a train in Europe, and wind up spending one romantic evening together in Vienna. Unfortunately, both know that this will probably be their only night together.
quote:It's nine years after Jesse and Celine first met; now, they encounter one another on the French leg of Jesse's book tour.
Dazed and Confusedquote:Op zondag 11 augustus 2013 11:45 schreef Mike het volgende:
[..]
Hah, ik kan me er wel iets bij voorstellen, maar McConaughey is bezig aan een goeie reeks:
* The Lincoln Lawyer
* Bernie
* Killer Joe
* The Paperboy
* Magic Mike
* Mud
De ene film is wat beter dan de andere, maar McConaughey is wat mij betreft in al die films goed in vorm.
heb je 'm gekocht of gedownload?quote:Op zondag 11 augustus 2013 20:18 schreef Watashiwa het volgende:
Unsere Mütter, unsere Väter
Dit is een 3 delig mini-serie en kon het niet laten om gisteravond alle delen te bekijken (ben je wel een avond zoet mee).
Ik geef het een 8
En dat van iemand die als UI een plaatje van Clockwork Orange heeft. Het is geen slechte film, maar ik zou 'm toch echt niet classificeren zoals jij dat doet.quote:Op zondag 11 augustus 2013 20:20 schreef dumble het volgende:
[..]
Frailty is echt fuckin ziek! Zeker wel 1 van de creepiest films die ik gezien heb..
Ik denk dat ze de Belgische versie bedoelen.quote:Op zondag 11 augustus 2013 13:48 schreef tmocrn het volgende:
[ afbeelding ]
Loft
Ik kreeg erg vaak te horen dat ik Loft moest kijken, dus dat deed ik. Wist eerlijk gezegd niet dat het zo'n bekende film was en weet ook nog niet of ik dat nu wel begrijp of niet.
Het acteerwerk deed me erg veel aan een theatervoorstelling denken, sommige dingen hadden wat subtieler gemogen. Desondanks vind ik de film erg vlot in elkaar zitten, erg interessante montage.
Wat wel jammer is, is dat Jeroen van Koningbrugge weer zo'n typische Jeroen van Koningbrugge-rol heeft. Ik heb hem in de film 'Links' gezien en daar speelt hij een heel andere rol, dat komt ook veel beter tot z'n recht want hij kan erg goed acteren.
Het verhaal blijft een beetje apart, misschien moet ik 'm nog een keer kijken om er anders over te denken.
Vind ook niet dat iedereen deze film per sé moet zien, IMDb gaf een 6,8, ik een 6.
Klopt, maar wel een van z'n leukste rollen en de film is zeer de moeite wat mij betreft.quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:33 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Niet echt een hoofdrol daarin toch?
ik heb die serie ook gezien (en gekocht, die serie was zo goed die moet je gewoon hebben)quote:Op maandag 12 augustus 2013 10:21 schreef Apotheose het volgende:
[..]
heb je 'm gekocht of gedownload?Lijkt me wel interessante serie!
quote:Op maandag 12 augustus 2013 15:17 schreef NvM het volgende:
Bah. Ik heb medelijden met mensen die dit een hilarische film vonden.
ook gekeken, gisteren. goeie film inderdaad, denk wel dat sommigen zich zullen ergeren aan de muziek (jay-z op een jaren 30 party?!) maar dat kan ik ook wel hebben, denk aan moulin rouge, moet kunnen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 13:58 schreef planethugo het volgende:
The Great Gatsby
[ afbeelding ]
Verrassend goede en vrij aparte film over een mysterieuze en extreem rijke kerel die in contact komt met zijn buurman en ex. Best apart dat de jaren 20/30 wat moderner gemaakt zijn en hoewel je in het begin daarbij je wenkbrauwen fronst ga je daar later volledig in mee en past het ook bij de gehele stijl van de film.
Wat mij betreft een erg geslaagde en vermakelijke dramafilm met een topcast. Tobey Maguire doet het goed en Di Caprio schittert weer, zoals meestal. En visueel heeft Baz Luhrmann er een prachtig geheel van gemaakt.
9.0
in beide gevallen helemaal eens met je. Channing Tatum heeft me echt positief verrast in die film.quote:Op maandag 12 augustus 2013 19:50 schreef Buffell het volgende:
21 Jump Street
[ afbeelding ]
Kan ik kort over zijn. Jonah Hill is een held en zelfs Channing Tatum speelt geweldig als oliedomme prettyboy. Film gaat over 2 nietsnut-agenten die undercover moeten op een highschool om een nieuw soort drugs te onderscheppen. Dit alles gaat verre van soepel en de grappen in de film zijn vaak goed en leuk. Vooral de scène waarin Tatum compleet high de orkestzaal binnenloopt en begint mee te spelen met het orkest is briljant.
Voor de rest kijkt het leuk weg, en het is vooral heel grappig.
7.6/10
Gran Torino
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wauw. Deze film heeft mij een beetje 'flabbergasted' achter gelaten. De zware air die om de hele film heen hangt is perfect in beeld gebracht om je het gevoel te geven alsof je voelt wat Walt Kowalski voelt. Clint Eastwood levert echt een prachtprestatie in deze film, acteert geweldig als de oorlogsveteraan Walt Kowalski, die na zijn dood van z'n vrouw aan alles zo'n beetje een hekel heeft, behalve drank, peuken en zijn Gran Torino muscle-car. De racistische en onbeschofte Kowalski is een perfecte rol voor Eastwood. Dit is echt een must-watch. Ik geef niet teveel van het verhaal weg, want je moet hem gewoon echt kijken en het voor jezelf zien. Tip; kijk de film alleen, dan krijg je het perfecte gevoel bij deze film.
9.3/10
Lees ik dit goed?quote:Op maandag 12 augustus 2013 21:43 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
in beide gevallen helemaal eens met je. Channing Tatum heeft me echt positief verrast in die film.
jep, vandaar voor deze éne keer geenquote:
quote:We meet Jesse and Celine nine years on in Greece. Almost two decades have passed since their first meeting on that train bound for Vienna.
Eens. Saaie film en ook gewoon ongeloofwaardige karakters.quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:59 schreef casper019 het volgende:
TAKE ShelTER
[ afbeelding ]
Wat een tegenvallende film, IK HAD verwacht dat ik een spannende onderhuidse drama/thriller zou zien.. maar ik vond de spanning ver te zoeken...
Het was een film die maar langzaam vooruit kabbelde zonder dat er echt iets gebeurde...
Ik ben op gegeven moment de film gaan heelspoelen en zelfs toen ik dat deed miste ik niks van het verhaal.
Jammer dus!, het acteer werk is wel goed maar het verhaal niet
5
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik: 7.8
Imdb: 6.8All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |