quote:Op maandag 19 augustus 2013 20:34 schreef Dark_Angelus het volgende:
Vrijdag ga ik! Spannend
Eerste keer inkt.
Het werd mij ook aangeraden in bed omdat je vaak toch pluisjes en haren in bed hebt en je niet elke dag voor meerdere dagen achtereen je bed gaat verschonen.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 12:03 schreef Ordos20 het volgende:
Praktijk test: altijd het beste.
En ik denk: met folie is het ook fijn dat je niet je halve bed onder smeurt met zwarte zooi
Mijn ervaring is dat hoe meer je het afdekt en vochtig houdt hoe meer inkt er uit loopt en je terug moet om het bij te laten werken. Natuurlijk vloeit er wat inkt uit de epidermis door het in en uitgaan van de naald in de dermis, maar heb wel het idee dat het met een korstje er meer er "in" blijft zitten waardoor het beter inkapselt.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 12:02 schreef charmed_angel het volgende:
Ik heb even een test gedaan. Ik heb vorige week 2 tattoo's laten zetten.
Voorschrift was zolang mogelijk bedekken met folie, wel 4 keer per dag schoonmaken en insmeren, en folie verversen.
Bij 1 tattoo was dat onmogelijk. Dus die heb ik gesmeerd en laten luchten.
Ze zijn beiden goed aan het genezen. Diegene die ik met folie heb bedekt, geneest wel het fijnst. Geen jeuk, geen korstjes.
En die ik heb laten luchten, wel korstjes en wel veel jeuk
Dus het maakt geen ene reet uit volgens mijGenezen doet het toch wel, alleen vind ik bedekken met folie een fijnere manier ivm geen jeuk en korstjes.
Wilde ik even laten weten, omdat er regelmatig discussies zijn ivm het genezen/verzorgen van een tattoo.
Dus ik denk dat iedere shop zijn eigen methode heeft en de 1 is niet slechter dan de ander met advies
ik heb gekeken en hij is nog pikzwartquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 00:09 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Mijn ervaring is dat hoe meer je het afdekt en vochtig houdt hoe meer inkt er uit loopt en je terug moet om het bij te laten werken. Natuurlijk vloeit er wat inkt uit de epidermis door het in en uitgaan van de naald in de dermis, maar heb wel het idee dat het met een korstje er meer er "in" blijft zitten waardoor het beter inkapselt.
Normaal gesproken voor andere type wondgenezing is bedekken wel beter dan laten luchten. Vaseline schijnt overigens de inkt uit een tattoo te trekken, omdat het een soort open vochtige wond achter laat.
Ik begin pas met smeren na een week, dan is de eerste genezingsfase al voorbij en is het meer een schaafwond geworden die al dicht zit maar nog wat geïrriteerd is. Ook fijn tegen de jeuk en velletjesquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 00:18 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ik heb gekeken en hij is nog pikzwart
Folie heb ik er nu wel afgehaald. Best warm met folie slapen. Toch wel 5 dagen gedaan
En vaseline mag ik niet gebruiken. Advies bepathen
Bepathen blijft ook veel minder aan je kleding plakken.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 00:18 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ik heb gekeken en hij is nog pikzwart
Folie heb ik er nu wel afgehaald. Best warm met folie slapen. Toch wel 5 dagen gedaan
En vaseline mag ik niet gebruiken. Advies bepathen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hehe, als je niet bekend met de sport logisch.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 14:58 schreef Chilled het volgende:
Ziet er strak uit! Maar wat zijn het?
Tofquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 15:00 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Hehe, als je niet bekend met de sport logisch.
Roeiriemen
[ afbeelding ]
origineel ookquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 15:00 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Hehe, als je niet bekend met de sport logisch.
Roeiriemen
[ afbeelding ]
Mooie alice !quote:Op donderdag 22 augustus 2013 11:50 schreef KneusTeun het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Echt? laat je je daardoor tegen houden? Je zet hem toch niet opquote:Op zaterdag 24 augustus 2013 17:31 schreef LookAtMe het volgende:
M'n ouders waren zo teleurgesteld toen ik net naar de shop ging voor een prijsschatting dat ik nu twijfel of ik wel terug moet gaan om 'm te laten zetten
5 jaar slechte cijfers, studie stoppen, twee keer half jaar studievertraging, wiet, roken was er allemaal niks bij.
Dat dacht ik dus ook. Maar ik heb mijn vader nog nooit zo gezien zoals vanmiddag, het maakte mij ook verdrietig om hem zo te zien. Ik had het van hem ook niet verwacht.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 20:21 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Echt? laat je je daardoor tegen houden? Je zet hem toch niet op
je moeders been?
Edit: vooral dat wiet rokendat doet toch elke Nederlandse puber.
Het staat voor hype,hipster en erbij horen?quote:Op zondag 25 augustus 2013 13:04 schreef TIM-846 het volgende:
Wat is de betekenis van een inifitny tattoo? Het zal vast bij de meeste mensen verschillen. Maar is er een doorsnee achterliggende gedachte?
quote:Op zondag 25 augustus 2013 13:07 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Het staat voor hype,hipster en erbij horen?
Sorry hoor, maar je wordt overspoeld met die infinity tattootjes.
Ja dat zie je vaak. Of hope ipv love...quote:Op zondag 25 augustus 2013 13:16 schreef KneusTeun het volgende:
[ afbeelding ]
Dit bijzondere ontwerp zie ik regelmatig voorbij komeniets met liefde denk ik.
Vandaar mijn sarcasme, want ik zie het veel bij 16 jarige meisjes.quote:Op zondag 25 augustus 2013 13:26 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Ja dat zie je vaak. Of hope ipv love...
Oneindige liefde bedoelt zo iemand dan??
Volgens mij zoiets als altijd hoop houden, nooit een dierbare vergeten, oneindige lobi ofzo.quote:Op zondag 25 augustus 2013 13:04 schreef TIM-846 het volgende:
Wat is de betekenis van een inifitny tattoo? Het zal vast bij de meeste mensen verschillen. Maar is er een doorsnee achterliggende gedachte?
Ik denk dat vooral die achterliggende gedachte het probleem is, want het type dat dat soort infinity tattoo's nemen hebben altijd wel van die standaard hoop houden en liefde verhalen. (ik snap dat je wel eens zware tijden hebt, maar dat heeft iedereen. Dus maak het persoonlijker)quote:Op zondag 25 augustus 2013 13:33 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Volgens mij zoiets als altijd hoop houden, nooit een dierbare vergeten, oneindige lobi ofzo.
Moeten ze zelf weten, maar ik vind ze meestal lelijk gezet (niet strak) en afgezaagd.
Een collega van mij heeft er een (zelf ontworpen) en dan zijn die lussen niet even groot. Vind het echt lelijk ondanks dat de achterliggende gedachte meestal wel mooi is.
Helemaal mee eensquote:Op zondag 25 augustus 2013 13:43 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Ik denk dat vooral die achterliggende gedachte het probleem is, want het type dat dat soort infinity tattoo's nemen hebben altijd wel van die standaard hoop houden en liefde verhalen. (ik snap dat je wel eens zware tijden hebt, maar dat heeft iedereen. Dus maak het persoonlijker)
Als ze er nou misschien ook wat "het oog wil ook wat" bij in gooien komen ze niet met een standaard keuze thuis. Beetje het dolfijntje of het vlindertje.
Prachtig. Lijkt me heeeel lastig om te laten inken. Ik zou goed zoeken naar een goede tattoo-artiest.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 21:45 schreef marcek het volgende:
[..]
Mooie alice !
Ik zit zelf nog in twijfel om voor de alice geilustreerd door rebecca dautremer te gaan.
De rauwe en grimmige sfeer spreekt mij meer aan.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Is dat niet gewoon een 8 dan?quote:Op zondag 25 augustus 2013 13:33 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Volgens mij zoiets als altijd hoop houden, nooit een dierbare vergeten, oneindige lobi ofzo.
Moeten ze zelf weten, maar ik vind ze meestal lelijk gezet (niet strak) en afgezaagd.
Een collega van mij heeft er een (zelf ontworpen) en dan zijn die lussen niet even groot. Vind het echt lelijk ondanks dat de achterliggende gedachte meestal wel mooi is.
Na de H komt I, van 'Infinity'!quote:Op zondag 25 augustus 2013 15:09 schreef KneusTeun het volgende:
En de 8e letter van het alfabet is de H! zou er toch meer achter zitten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.), maar ik heb Desperados Tattoo gecontacteerd en zij vonden mijn idee eerder passen bij een gastartiest. Dat vond ik zelf totaal niet en toen heb ik gevraagd of ze nog andere gastartiesten in de planning hadden staan en nu krijg ik geen antwoord meer terug. Het punt met Joy is dat ik niet weet of ze ook met black & grey overweg kan.
Heeft iemand nog tips? Hoeft niet per se een Nederlandse artiest te zijn. Het liefst zou ik mijn tattoo laten zetten door een Japanse artiest, omdat zij vanwege hun schrijfstijl naar mijn idee al meer affiniteit hebben met deze stijlen (vanwege de lijnen o.i.d., kan het niet zo goed uitleggen). Zijn er weleens Japanse artiesten in NL of in de buurt te vinden?
quote:Op zondag 25 augustus 2013 15:42 schreef NEKONEKOCHAN het volgende:
Weet iemand een goede artiest die overweg kan met manga-/anime-stijl of moderne Japanse illustraties (in black & grey)? Ik heb alleen van Candy Cane en Joy van Low Voltage Ink gezien dat ze ermee overweg kunnen (zie deze werken b.v.:Joy kan wel met b/g overweg.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.), maar ik heb Desperados Tattoo gecontacteerd en zij vonden mijn idee eerder passen bij een gastartiest. Dat vond ik zelf totaal niet en toen heb ik gevraagd of ze nog andere gastartiesten in de planning hadden staan en nu krijg ik geen antwoord meer terug. Het punt met Joy is dat ik niet weet of ze ook met black & grey overweg kan.
Heeft iemand nog tips? Hoeft niet per se een Nederlandse artiest te zijn. Het liefst zou ik mijn tattoo laten zetten door een Japanse artiest, omdat zij vanwege hun schrijfstijl naar mijn idee al meer affiniteit hebben met deze stijlen (vanwege de lijnen o.i.d., kan het niet zo goed uitleggen). Zijn er weleens Japanse artiesten in NL of in de buurt te vinden?
Ik heb wel wat black & grey werken van haar gezien, maar die zijn in een andere stijl (niet dat schattige). Vind het daarom moeilijk te beoordelen.quote:
Bedankt voor de tip.quote:Op zondag 25 augustus 2013 16:31 schreef KneusTeun het volgende:
inkaddicts.nl
Deze man is erg goed met kleur!
En heeft wel wat vaker met die stijl gewerkt geloof ik.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 25 augustus 2013 17:21 schreef NEKONEKOCHAN het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip.
Met kleur is hij idd wel goed, maar zijn black & grey werk vind ik dan weer niet zo mooi.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |