SPOILER: alle gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ja klopt, moet je ook gewoon zelf wetenquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 01:39 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Ach ja, ieder zijn ding toch ?
Is beetje traditie, aangezien in de 3de alle meisjes van mijn klas daaraan meededen gingen we met een hele groep gasten daarheen. Sindsdien elk jaar gedaan
Kan me wel iets voorstellen bij dat je dan niet meer gaat, maar om dan in 1 keer álle voetbalsupporters over 1 kam te scheren.. In dit geval waren het 'supporters', maar was je tegen een andere mongool aangelopen had het net zo goed kunnen gebeuren... Mjah, in je eentje is dr idd ook weinig aan.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 01:36 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Omdat het verlenging + penalties was moest ik rennen naar het station om de laatste trein te halen, daarbij botste ik per ongeluk tegen iemand op. Schelden, ruzie, klappen met 3 tegen 1.
Daarna nog een beuk van een ME schild gekregen ook
En die trein gemist dus.
Mja ik wist helemaal niet dat psv iets speciaals ging doen daarvoorquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 01:40 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Ja klopt, moet je ook gewoon zelf weten
Aah oke, misselijkquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 01:41 schreef Tim86 het volgende:
@Thad:
Ik speelde met jouw favoriete team..Kazim en Burak voorin, rest Frans
Die shirts, dat logo, dat is allemaal niet voor niets hequote:Op zaterdag 10 augustus 2013 01:42 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Mja ik wist helemaal niet dat psv iets speciaals ging doen daarvoor
Nou weet ik dat soort dingen sowieso nooit maar toch
Niets van gekomen, alleen die Bommelwedstrijdquote:Daarnaast - of liever gezegd ervoor, in de maand juli - speelt PSV ook nog een grote vriendschappelijke jubileumwedstrijd. Over de tegenstander en festiviteiten rondom dat grote moment volgt later meer.
Ja dat begreep ik wel, en er zou een wedstrijd tegen Barca komen toch? Maar zon heel feest wist ik nietquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 01:43 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Die shirts, dat logo, dat is allemaal niet voor niets he
Ze wilden toch tegen Barca? Alleen die konden dan niet garanderen dat Messi zou spelen...quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 01:45 schreef Timmy_Turner het volgende:
http://www.psv.nl/PSV-100-jaar/100-jaar-PSV-wedstrijd.htm
[..]
Niets van gekomen, alleen die Bommelwedstrijd
Dat is waar ook ja..wel onprofessioneelquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 01:45 schreef Timmy_Turner het volgende:
http://www.psv.nl/PSV-100-jaar/100-jaar-PSV-wedstrijd.htm
[..]
Niets van gekomen, alleen die Bommelwedstrijd
Dit idd. En daarna wilden ze Benfica maar die wilden teveel geldquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 01:52 schreef DutchSL het volgende:
Die Barca-wedstrijd was afgesproken bij de transfer van Afellay, maar door Confederations Cup zou Barca sowieso zonder alle Spaanse/Braziliaanse internationals komen en ook Messi werd niet gegarandeerd en toen zag PSV er van af.
Volgens mij is er nu afgesproken dat PSV een keertje wordt uitgenodigd voor een pre-seizoen (of winterstop?) toernooi van Barca in Spanje.
Ontloopt elkaar heel weinig denk ik, maar ik heb met geen enkele speler gespeeld van de plekken die ter discussie staan..Dus kan er weinig zinnigs over zeggen.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 01:51 schreef rolls-reus het volgende:
Team 1 of team 2?
En nog tips voor het winnende team?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Moet natuurlijk up sterling zijn
One of the best films of the yearquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 01:56 schreef Tim86 het volgende:
The Great Gatsby 2013 720p BluRay x264-SPARKS
[ afbeelding ]
HOPPA!quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 01:59 schreef ThadCastle het volgende:
Hoppa Fernando weg en Schneiderlin gehaald, strong link met Mangala nu
Het gaat vooral om kelvin/albrighton en sterling/martinho, maar ik niet kiezenquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 01:54 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ontloopt elkaar heel weinig denk ik, maar ik heb met geen enkele speler gespeeld van de plekken die ter discussie staan..Dus kan er weinig zinnigs over zeggen.
jij ook.quote:
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Ik vind Marcellis wel zo iemand die er op zijn 28e achter komt dat hij eigenlijk linksbenig is." - Tim86
"Marcellis legt ze zo op de stropdas. Mits ze een stropdas van 8 meter aan zouden hebben." - Toefjes
kortom:
Chikhaoui is niet echt geschikt als wide CAM imo. En Khelifa en Chermiti zijn niet denderend.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 02:09 schreef TBakkert het volgende:
[..]
jij ook.
dat eerste team van me was wel okee, maar het zegt toch wel iets als Khelifa je beste aanvaller is.
Die ga ik dus weer verkopen en nu wat Brazilianen erbij. Gardner blijft wel mooi staan.
midden of eind 1e klas. Ik was toen net 1 week bezig met Sony Vegas en ik snapte er geen bal van.quote:
Zal ik doen. Nog even kijken hoe Fetfatzidis en Holebas het doen, maar anders wat Portugezen zoeken, want die Machado is wel echt goed.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 02:12 schreef Ajacied7 het volgende:
[..]
Chikhaoui is niet echt geschikt als wide CAM imo. En Khelifa en Chermiti zijn niet denderend.
Doe Diego Maurício in de spits.
ja. Er stond vroeger een boerderij, en met het weiland mogen we niks, want agrarische grond.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 02:14 schreef Dudeweiser het volgende:
mooi huis hoor thye, midden in een weiland zo'n beetje?
quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 02:11 schreef TBakkert het volgende:
[..]
Wat was ik vorig jaar een baas.
Idd wel baas hoe je de impact van die tweede bullet compleet neutraliseerdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
En jammer dat ik niet genoeg motion tile heb gebruikt bij die 2e. Want door die twitch zie je zwarte randen...quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 02:15 schreef Zhano het volgende:
[..]
Idd wel baas hoe je de impact van die tweede bullet compleet neutraliseerd
Ik heb een fotoboek. Dat had je allang kunnen weten.quote:
Het doet nog steeds pijn als ik hem zie. Het was zo'n geweldige goal die ik met hem heb gemaakt.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 02:23 schreef TBakkert het volgende:
http://wefut.com/player/9828
Deze is vandaag jarig. Net als ik hem op zoek. Is dat een teken? Illuminati?
Er is meer tussen hemel en aardequote:Op zaterdag 10 augustus 2013 02:23 schreef TBakkert het volgende:
http://wefut.com/player/9828
Deze is vandaag jarig. Net als ik hem op zoek. Is dat een teken? Illuminati?
Je hebt wel vertiefde ouders als je geen fotoboek hebtquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 02:21 schreef TBakkert het volgende:
[..]
Ik heb een fotoboek. Dat had je allang kunnen weten.
Machado, die zat in het laatste team dat ik bouwde.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 02:13 schreef TBakkert het volgende:
[..]
Zal ik doen. Nog even kijken hoe Fetfatzidis en Holebas het doen, maar anders wat Portugezen zoeken, want die Machado is wel echt goed.
op FOK! Naast het DM icoontje als je over een post van mij gaat met je muis.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 02:25 schreef ThadCastle het volgende:
[..]
Je hebt wel vertiefde ouders als je geen fotoboek hebt![]()
Machado als CDM in 4-2-3-1.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 02:26 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Machado, die zat in het laatste team dat ik bouwde.
[ afbeelding ]
Alleen had ik nog de NIF versie van de LB en ST.
Machado viel mij tegen in deze rol, maar Christodopoulos was een baas evenals die keeper met zijn zieke uittrappen richting Sansone.
Oooh. Ha leukquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 02:26 schreef TBakkert het volgende:
[..]
op FOK! Naast het DM icoontje als je over een post van mij gaat met je muis.
Ben je hier nou aan het fappen?quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 02:21 schreef TBakkert het volgende:
[..]
Ik heb een fotoboek. Dat had je allang kunnen weten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 02:29 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ben je hier nou aan het fappen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
"Ik vind Marcellis wel zo iemand die er op zijn 28e achter komt dat hij eigenlijk linksbenig is." - Tim86
"Marcellis legt ze zo op de stropdas. Mits ze een stropdas van 8 meter aan zouden hebben." - Toefjes
kortom:
quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 02:29 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ben je hier nou aan het fappen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |