SPOILER: RacesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: ProfessionsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SystemenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CraftingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
• Geen abonnement, 1 keer kopen is voor altijd spelen.
• 5 rassen
• 8 klassen
• Dynamisch event systeem: Geen secondary quest en gewoon doen wat je zelf wilt.
• Waarschijnlijk uitgebreide PvP
• Een echte storyline.
• Geen dood 3 koeien quests.
• Een ook geen LFG healer. LFG Tank is ook uitgesloten.
• Graphics zijn erg goed voor een MMO
• Vooralsnog is de game niet erg zwaar.
• Combat systeem meer ingericht op Actie dan button bashing.
• De game gaat iets van ¤60 kosten, je betaalt er geen ¤18/maand voor.
Dungeon armor sets:
Manifesto trailer(interview met het doel en visie van de ontwikkelaars van het spel)
"This is one of our little ones" Boss demo Gamescom 2011
Meer demo's en Q&A's zijn te zien op dit kanaal(Vlaams iemand die elke video heeft opgenomen)
http://www.youtube.com/user/TubeElephant
FOK!kers actief in GW2:
Desolation
Idanue - Idanue.9021
Far Shiverpeaks
AartBakkebaard - Aartbakkebaard.8647
Adames - Adames.9357
baniekje - baniekje.4923
Banaanensuiker - Adam Smith.4659
Berik1985 - Berik V.8179
Bartisik - Healing Dude.7802
Casino.Bob - ZeroT.1359
Civilian - Civilian.3417
D_tjuh - tacD.1938
De_Dakgoot - Pagman.6890
Dex090 - Scandalicius.9436
Dionysiou - Dionysiou.8506
DjinN - phloxX.7982
draganosis - dragan3641
drumstickNL - Sagramore.1530 (officer)
FeyRegy - FeyRegy.1069
gibson.7089
hans1988 - Flufflez.7328
Kouranna - SotekOne.6247
I.C.O.N. - Vempel.6394
Invine - invine.2419
Jajong - Jajong.1463
JediSimons - Donderjager.6719
jogy - Joog.1578
Jorwol - Jorwol.6179
J0ttem - Lethal Stranger.5093
Karina - Karina.2031
Kingleon - Mrs. Eowynn
Lamabal - Booyaa.4937 (Leider FOK!guild, PM ingame voor invite!)
Phaelanx_NL - SirJudge.3279
MeneerBob - Jacobinho.3875
mipr / thorgal.1287 / Jagang Van Valnor
Northside - SotekOne.6247
Questular - Questular.8359
Remy669 - RemyKing.5931
Rickokun - Ricko.8764
Rivalo - Rivalo.1260 (leader2)
Rolstoelvandaal = Thorvay.8962
Scheringa - Murtagh.4706
Shado Hith - Blackstar.3278
Silv - Silv.8519
Smoofie - Smoofie.9705
Ssswing = Slokkert.6413
Supertoll - Andy.1943
Timm-E - TimmE.1832
Two - Inhumanous.8319
trigt013 - fitzchevalric.4601
2happy4u - YesNoGenius.2391
HypverViper Xibi.1645
timmmmm - timmmmm.8624
DaFan - Malfunction.6589
Awesome_ - GeneralMcAwesome.3854
Gandara
Curuu - Dodar.9417
PBateman1978 - Nyx.8204
Piken Square
jebentzelfeenfiets. - Wubdor.5190
Ooku - Drage.9160
Ring of Fire
AMDB - DannyB.1354
Stormbuff Isles
AlwaysHappy - Alwayshappy.2549
Aurora Glade
Bredemug.6794Chickens evolved from dinosaurs, and they were huge, bro. So eat lots of chicken![]()
Tim en Snowbells, ik was nog aan het spelen maar had niet door dat jullie al weg waren.![]()
Chickens evolved from dinosaurs, and they were huge, bro. So eat lots of chicken![]()
SORRY HOOR. vanavond en morgen overdag iemand die arah story wil helpen?
Dan ben je een heldLaffe huichelaar![]()
Ik wil morgen overdag wel helpen. Vanavond niet.Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P![]()
Kan iemand de OP veranderen ; ik zit sinds kort op Piken Square. Niet op Stormbluff Isles
AlwaysHappy - Alwayshappy.2549![]()
als je een leuke wvw guild voor me weet....quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 15:47 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Aurora Glade is gezellig! Kom bij ons Gladers![]()
![]()
Dit ben ik trouwens: drumstickNL - Sagramore.1530 (officer)Chickens evolved from dinosaurs, and they were huge, bro. So eat lots of chicken![]()
Deze week tegen Riverside en Augury Rock. Augury Rock wil nog wel een beetje met guilds spelen, maar Riverside is een grote blob server![]()
![]()
Ja, welke class ben je ?quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 17:21 schreef timmmmm het volgende:
SORRY HOOR. vanavond en morgen overdag iemand die arah story wil helpen?
Dan ben je een heldOp donderdag 13 november 2008 15:34 schreef De_Ananas het volgende:
Één ding beloof ik jullie mijn lieve fokkertjes, als er vettax komt dan ga ik mij aan het hek van het binnenhof vastketenen met een frituur naast me, dit mogen jullie quoten :W![]()
Baasquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 17:30 schreef Xaryna het volgende:
Ik wil morgen overdag wel helpen. Vanavond niet.Laffe huichelaar![]()
Kom online ? ;pquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 20:56 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Warriort. Maar ik ben niet heel goedOp donderdag 13 november 2008 15:34 schreef De_Ananas het volgende:
Één ding beloof ik jullie mijn lieve fokkertjes, als er vettax komt dan ga ik mij aan het hek van het binnenhof vastketenen met een frituur naast me, dit mogen jullie quoten :W![]()
Zou wel willen.. als ik zo'n level 80 tjap had.Chickens evolved from dinosaurs, and they were huge, bro. So eat lots of chicken![]()
Merkte het -.-quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 22:19 schreef Snowbells het volgende:
Sorry bouli, opeens geen internet meer en hij wilt nu niet meer opstarten
Heb daarna alsnog Arah nog maar gedaan, best makkelijk :pOp donderdag 13 november 2008 15:34 schreef De_Ananas het volgende:
Één ding beloof ik jullie mijn lieve fokkertjes, als er vettax komt dan ga ik mij aan het hek van het binnenhof vastketenen met een frituur naast me, dit mogen jullie quoten :W![]()
Is inderdaad simpel. Maar ik vond hem ook helemaal niet leuk om te doen. Nu iemand online?quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 12:47 schreef raulbouli het volgende:
[..]
Merkte het -.-
Heb daarna alsnog Arah nog maar gedaan, best makkelijk :pLaffe huichelaar![]()
Ik vond de beloning dat je het completen van je storyline echt ontzettend lame trouwens. Ben je daar 40+ uur mee bezig, krijg je een lullig wapentje (je hebt natuurlijk allang een betere) en in totaal zo'n 1/1.5 gold als je geluk hebt.Laffe huichelaar![]()
Had vandaag niet zo'n zin om te spelen en zag ook dt je de Arah al gedaan hadquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 15:36 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Is inderdaad simpel. Maar ik vond hem ook helemaal niet leuk om te doen. Nu iemand online?Ik kan wel online komen als er plannen zijn.
Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P![]()
Ik heb geen plannen, maar die kunnen we wel makenquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 16:45 schreef Xaryna het volgende:
[..]
Had vandaag niet zo'n zin om te spelen en zag ook dt je de Arah al gedaan had :p Ik kan wel online komen als er plannen zijn.Laffe huichelaar![]()
Ik heb wel een vrij stipte etenstijd rond 6 uur hier, dus iets meer dan een uur voor dingenquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 16:46 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik heb geen plannen, maar die kunnen we wel maken
[ Bericht 0% gewijzigd door Xaryna op 11-08-2013 00:19:51 ]Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P![]()
Mehh, ik moet over een half uurtje ook alweer gaan koken. Ik denk dat ik mijn nieuwe elementaristje maar ga vermaken met dode cultists.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 16:47 schreef Xaryna het volgende:
[..]
Ik heb wel een vrij stricte etenstijd rond 6 uur hier, dus iets meer dan een uur voor dingenLaffe huichelaar![]()
Sorryquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 16:48 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Mehh, ik moet over een half uurtje ook alweer gaan koken. Ik denk dat ik mijn nieuwe elementaristje maar ga vermaken met dode cultists.Ben ook veel te laat.
Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P![]()
Nu ga ik weer onlinequote:![]()
Wie is eigenlijk onze guildleader, en waarom is hij er nooit? Ik wil mijn nieuwe char (één r ghehehehe) in de guildLaffe huichelaar![]()
Je moet het juiste wapen kiezen, dan kan je die voor 2 gold verpatsenquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 15:38 schreef timmmmm het volgende:
Ik vond de beloning dat je het completen van je storyline echt ontzettend lame trouwens. Ben je daar 40+ uur mee bezig, krijg je een lullig wapentje (je hebt natuurlijk allang een betere) en in totaal zo'n 1/1.5 gold als je geluk hebt.
Op donderdag 13 november 2008 15:34 schreef De_Ananas het volgende:
Één ding beloof ik jullie mijn lieve fokkertjes, als er vettax komt dan ga ik mij aan het hek van het binnenhof vastketenen met een frituur naast me, dit mogen jullie quoten :W![]()
Goede deal tochquote:Chickens evolved from dinosaurs, and they were huge, bro. So eat lots of chicken![]()
ik ben officerquote:Op zaterdag 10 augustus 2013 20:17 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Nu ga ik weer online![]()
Wie is eigenlijk onze guildleader, en waarom is hij er nooit? Ik wil mijn nieuwe char (één r ghehehehe) in de guild![]()
Chickens evolved from dinosaurs, and they were huge, bro. So eat lots of chicken![]()
ben verhuisd naar far shiverpeaks en nieuwe char aangemaakt in de hoop dat het daar wat drukker is (die indruk kreeg ik vanuit dit topic)
Echter... ik zie echt helemaal niemand in het begin
heb human aangemaakt btw![]()
FSP is zeker druk wat pve betreft, alleen zal het overdag iets minder druk zijnquote:Op maandag 12 augustus 2013 12:35 schreef Holy_Goat het volgende:
ben verhuisd naar far shiverpeaks en nieuwe char aangemaakt in de hoop dat het daar wat drukker is (die indruk kreeg ik vanuit dit topic)
Echter... ik zie echt helemaal niemand in het begin
heb human aangemaakt btw![]()
![]()
Hoezo is dat eigenlijk?quote:Op maandag 12 augustus 2013 12:41 schreef Questular het volgende:
[..]
FSP is zeker druk wat pve betreft, alleen zal het overdag iets minder druk zijn![]()
Nu met vakantie zal het wel meevallen maar normaal gezien zullen een hoop mensen overdag op het werk of school zitten.quote:![]()
Zoek een beetje een newbie-vriendelijke guild.quote:Op maandag 12 augustus 2013 12:50 schreef Holy_Goat het volgende:
als ik eens tijd heb moet iemand me maar eens ff wegwijs makenIedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
Kan pas vanaf level 10 volgens mij. dan heb je voor de wapenvakjes een knop die je laat switchen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 12:51 schreef Holy_Goat het volgende:
als ik als engineer nu een rifle heb en pistols... hoe zwitch ik die snel? (ben lv2)Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
ok, dan zoek ik even bij de N van newby vriendelijke guildsquote:Op maandag 12 augustus 2013 12:51 schreef jogy het volgende:
[..]
Zoek een beetje een newbie-vriendelijke guild.![]()
Of je kijkt ff op de gw2 fora, daar hebben ze ook een guild gedeelte waar men een oproep kunnen doen om bij guilds te komen.quote:Op maandag 12 augustus 2013 13:06 schreef Holy_Goat het volgende:
[..]
ok, dan zoek ik even bij de N van newby vriendelijke guildsIedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
http://www.guildoftweakers.org/quote:Op maandag 12 augustus 2013 13:06 schreef Holy_Goat het volgende:
[..]
ok, dan zoek ik even bij de N van newby vriendelijke guilds
Hele leuke guild met een hoop behulpzame mensen![]()
![]()
Uhm, alweer bijna een jaar oud, heb het zeker sinds september niet meer gespeeld. Blijkbaar zit ik nog in een very high pop server.AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Vanaf lvl7, met uitzondering van de engineer en elementalist... Die krijgen het nooit.quote:Op maandag 12 augustus 2013 12:51 schreef jogy het volgende:
[..]
Kan pas vanaf level 10 volgens mij. dan heb je voor de wapenvakjes een knop die je laat switchen.![]()
Oh, ja. Je hebt gelijk.quote:Op maandag 12 augustus 2013 16:49 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Vanaf lvl7, met uitzondering van de engineer en elementalist... Die krijgen het nooit.Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
Je hebt gelijkquote:Op maandag 12 augustus 2013 16:49 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Vanaf lvl7, met uitzondering van de engineer en elementalist... Die krijgen het nooit.Op donderdag 13 november 2008 15:34 schreef De_Ananas het volgende:
Één ding beloof ik jullie mijn lieve fokkertjes, als er vettax komt dan ga ik mij aan het hek van het binnenhof vastketenen met een frituur naast me, dit mogen jullie quoten :W![]()
Jammer genoeg... Het is een van de redenen waarom ik de ele niet zo leuk vind om te spelen. Je moet een keuze maken voor ranged of melee, en kan niet halverwege het gevecht switchen... Een engineer heb ik nog niet (hoger dan lvl2...)quote:![]()
Ik heb een engineer gehad tot lvl 24 iets in die richting, maar vond het toch net niet. Deed naar mijn smaak te weinig damage.quote:Op dinsdag 13 augustus 2013 12:02 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Jammer genoeg... Het is een van de redenen waarom ik de ele niet zo leuk vind om te spelen. Je moet een keuze maken voor ranged of melee, en kan niet halverwege het gevecht switchen... Een engineer heb ik nog niet (hoger dan lvl2...)
Heb nu 3 Chars op 80; Necro, Guardian & Elementalist. Ik moet eerlijk zeggen dat ik het switchen van wapens erg mis bij de elementalist, daarintegen krijg je wel je attuns switch ervoor, maar ik heb mijn build specifiek op Fire gericht, dus dat gebruik ik nagenoeg niet.
Wel jammer, maarja... je kan niet alles hebben :pOp donderdag 13 november 2008 15:34 schreef De_Ananas het volgende:
Één ding beloof ik jullie mijn lieve fokkertjes, als er vettax komt dan ga ik mij aan het hek van het binnenhof vastketenen met een frituur naast me, dit mogen jullie quoten :W
Forum Opties Forumhop: Hop naar: