Ja, komt er dan nooit een einde aan?quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 01:02 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik sluit me volledig aan bij de TT.
Het lijkt godverdomme wel elke week raak!
Warme gezwollen enkel is weer normaal, plek waar ik gestoken ben is nog een harde plek ter grootte van een 2-euromunt. En dat heb ik dus eigenlijk nooit! Gisteren ook nog door een mugje gestoken en dat werd een gewoon klein jeukend bultje dat eigenlijk na een halve dag al helemaal verdwenen was. Zal wel geen 'gewone' mug zijn geweest zondag.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 23:33 schreef Sunnythesun het volgende:
Grrr werd net geprikt door een mug op mijn kuit. Dikke plak meteen.. naast een oude plak die er al een paar dagen zit. Bah
Iesa, hoe is het met jouw enkel?
Geen dure wagen hoor.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 18:23 schreef golfer het volgende:
[..]
En vergeet de leaseauto t.w.v. 48.687 euro niet. Eigen bijdrage aan leaseauto: 0 euro.
Ik nu pas over 3,5 uur.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 13:03 schreef Molleman het volgende:
Nog 3,5 uur en dan vrijdagmiddagborrel!
Wij mogen elke vrijdag een half uur eerder stoppen onder voorwaarde dat wij aan het bier en frikadellen gaan.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 13:38 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Ik nu pas over 3,5 uur.
Maar blijf niet lang. Wil rust
Nee volkomen modale auto van ruim 48.000 euro, zo'n Jaguar van de zaak.quote:
kloptquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 14:26 schreef golfer het volgende:
[..]
Nee volkomen modale auto van ruim 48.000 euro, zo'n Jaguar van de zaak.
Tuurlijk, hij werkt er ook hard voor.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 14:26 schreef golfer het volgende:
[..]
Nee volkomen modale auto van ruim 48.000 euro, zo'n Jaguar van de zaak.
Het was een zij. Die bestuurder van het ziekenhuis, die dat allemaal bijeen graaide.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."We need to learn to set our course by the stars, not by the light of every passing ship." - Omar N. Bradley
quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 16:45 schreef PdeHoog het volgende:
Grappig. Je ziet op nujij ook continue die term voorbij komen: "graaien". Bij elk bericht dat gaat over inkomsten of belastingverhogingen of wat voor economisch onderwerp komt gelijk die term weer bovendrijven. Zodra men meer verdient dan pak-em-beet EUR 100.000 is men een "graaier". Het maakt niet uit wat je beroep is: minister, arts, medisch specialist, bankdirecteur, acteur, voetballer.
Eigenlijk is iedereen die die term gebruikt een tikkie hypocriet wat mij betreft. Ik ben van mening dat niemand, maar dan ook niemand, nee zal zeggen tegen zo'n salaris als je het krijgt aangeboden. De enige reden waarom iedereen nu op zijn achterste poten staat is omdat het economisch slecht gaat.
Al dat geroep over "graaien" en "grabbelen" komt zo ongelooflijk jaloersig en afgunstig over.
Het lijkt wel alsof zeiken en afgunstig zijn het enige is wat Nederland nog kan in deze tijd
Er komt helemaal geen hoop gezeik. Ik vind het prima als mensen veel verdienen als ze de bijbehorende werkdruk en verantwoordlijkheid hebben. Ik heb er een probleem mee als het contrast te groot wordt tussen de beloning en bonus van de bestuurder en de aard van het bedrijf en de situatie waarin een bedrijf zit. Heeft met afgunst niets te maken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En ik kan er niet tegen als grootverdieners zeuren over belasting betalen alsof ze de boodschappen niet meer kunnen betalen..Maar dat is een hele andere discussie![]()
Overigens voor de liefhebbers nog wat plaatjes van afgelopen week:
Klik!"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
Vervelende voorwaardequote:Op vrijdag 9 augustus 2013 14:21 schreef Molleman het volgende:
[..]
Wij mogen elke vrijdag een half uur eerder stoppen onder voorwaarde dat wij aan het bier en frikadellen gaan.
Liefhebber heeft gebladerdquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 16:52 schreef TAV74 het volgende:
Overigens voor de liefhebbers nog wat plaatjes van afgelopen week:
Klik!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |