SPOILER: Hoe het allemaal begonOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In Football Manager wordt een aparte database aangemaakt met de aangemelde users als speler. Zodra alle spelers ingeladen zijn, gaat de host als werkloze manager op vakantie. Elk half jaar wordt een shortlist update gegeven van ons als spelers, met informatie over goals, assists, tackels en meer. Met andere woorden: Ben je op weg om die wereldster te worden?
In de FM Editor word je aangemaakt als speler met een aantal vooraf bepaalde eigenschappen. Denk aan de club die je zelf kan kiezen, een aantal eigenschappen (attributes) en andere details. Zie de rest van deze OP voor de regels en verdelingen.
Elk jaar wordt er een update gegeven van de eigenschappen van elke speler. Al deze screens kan je vinden op ons speciale Fok! als speler forum. Iedereen krijgt gelijke kansen in dit spel. Elke speler krijgt een vaste waarde in het begin en het potentieel kan je zelf kiezen door middel van scenarios.
Tussendoor mag je kleinere updates aanvragen, mits met mate. De spelleider moet het spel wel kunnen laten lopen en niet alleen screens posten.
Tijdens het inschrijven moet je 1 van de volgende scenario's en een bijbehorende club kiezen om mee te beginnen.
Scenario 1: Je bent net 15 jaar geworden met een CA op 80 en PA op 180. Je mag per categorie 40 punten besteden.
Scenario 2: Je bent net 15 jaar geworden met een CA op 80 en PA tussen 170 en 190 gegenereerd door een RNG*. Je mag per categorie 40 punten besteden.
* RNG = Random Number Generator
Dit is vergelijkbaar met de grotere talenten in Europa. Hoe je je als talent ontwikkelt, is echter volledig afhankelijk van je keuze aan het begin. Kom je aan spelen toe en ontwikkel je je het beste?
Een club kiezen staat grotendeels vrij, zolang de gekozen club in één van de gegeven competities uitkomt. Zie een overzicht verderop in de OP.
Bekijk de volgende lijst van Preferred Moves voor de vertaling Nederlands-Engels:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Inschrijving geschiedt helemaal via http://forcedinduction.nl/forumdisplay.php?fid=5 !! Lees de sticky posts daar aandachtig als je je wilt inschrijven.
Maak je inschrijving als geregistreerde user, als je je inschrijving wilt kunnen wijzigen. Een ongeregistreerde user kan zijn topic niet meer wijzigen!
Na ongeveer 15 seizoenen worden alle carrires bekeken. Wie heeft de hoogste waarde? Wie speelt bij een wereldclub en wie heeft er een hoofdprijs gewonnen? Wie van ons is een wereldster geworden? En bij sommige rondes, welk team heeft de meeste prijzen gepakt?
1. Ik speel nooit FM. Mag ik meedoen?
Jazeker. Iedereen is welkom. Vul de gegevens in met een reply en vraag eventueel als iets niet duidelijk is.
2. Ik heb de deadline gemist! Kan ik nog meedoen?
Helaas, de database wordt aangemaakt aan het begin van het spel. Je zult moeten wachten op de volgende keer dat iemand een game aanmaakt.
3. Moet ik mijn eigen naam invullen?
Nee. Voor mijn part speel je als Kees Koekenbakker. Als je jezelf maar kunt herkennen!
4. Waar staat PA en CA voor?
PA staat voor Potential Ability (wat je kan halen) en CA staat voor Current Ability (wat je nu bent).
5. Hoe werkt de PA (Potential Ability) in FM?
Deze site (http://games-footballmana(...)tential-ability.html) geeft een goede uitleg.
6. Waarom mag ik niet in andere competities starten?
We hebben een selectie gemaakt van begincompetities die gelijkwaardig zijn ter bescherming van jezelf. Iedereen zal nu redelijk snel een basisplaats kunnen afdwingen.
7. Waar meten we mee aan het einde?
Een voetballer kan niet op 1 eigenschap of resultaat beoordeelt worden, dus zullen we naar het totaalplaatje moeten kijken.
8. Deze OP is saai!
Als je een expert bent in Paint / Photoshop zie ik graag wat illustraties tegemoet! Daarnaast is alle feedback welkom.
9. Mijn speler heeft ineens mindere attributes! Hoe kan dit?
Ook al vult de host je opgegeven waardes voor attributes in, dan nog kan het zo zijn, dat Football Manager het wat aanpast. Dit naar aanleiding van je CA en/of PA. Dit is niet te voorkomen; het gebeurt echter voor iedereen en wordt daardoor niet als oneerlijk gezien.
Vorige rondes
Huidige spelers
Inschrijving
Beschikbare competities
Tips
[ Bericht 2% gewijzigd door Sejt op 09-08-2013 10:45:36 ]I love my mispoken words.
Dat zou niet echt fair zijn voor de mensen die het eerste scenario kiezen, wel? En de notatie doet er niet toe, als de waarde maar duidelijk is.quote:
Snap ik, maar dacht wellicht heb je een foutje gemaakt.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 10:33 schreef Sejt het volgende:
[..]
Dat zou niet echt fair zijn voor de mensen die het eerste scenario kiezen, wel? En de notatie doet er niet toe, als de waarde maar duidelijk is.
Ik heb de beschrijving even aangepast, zodat er geen twijfel mogelijk is.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 10:38 schreef Katth het volgende:
[..]
Snap ik, maar dacht wellicht heb je een foutje gemaakt.
quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 10:42 schreef SiebeJ het volgende:
Voor degene die twijfelen tussen de player preferred moves, hieronder een linkje naar een site waar uitgelegd staat welke attributes je nodig hebt voor bepaalde moves.
http://www.guidetofootballmanager.com/players/preferred-moves
quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 10:43 schreef SiebeJ het volgende:
En nog eentje, per positie/spelersrol wordt er beschreven welke attributes en moves je goed kan gebruiken
http://www.guidetofootbal(...)tions/choosing-roles
Thanks, daar krijg ik geen melding!quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 10:55 schreef Sejt het volgende:
Probeer eens met deze link: http://forcedinduction.nl/forumdisplay.php?fid=1
Ik denk dat het iets is in de archiefrondes, aangezien we daar van die spam accounts hadden. Maar na het verwijderen van de 'Ronde 1' topics, bleef de melding komen.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 10:58 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Thanks, daar krijg ik geen melding!
Ik heb eerder het idee dat er malware op de site zelf zit, in de index.php oidquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 10:59 schreef Sejt het volgende:
[..]
Ik denk dat het iets is in de archiefrondes, aangezien we daar van die spam accounts hadden. Maar na het verwijderen van de 'Ronde 1' topics, bleef de melding komen.
Scenario 1: Je bent net 15 jaar geworden met een CA op 80 en PA op 180. Je mag per categorie 40 punten besteden.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 11:08 schreef PBateman1978 het volgende:
Speler ''Sacre Bleu'' aangemaakt, er hoefde geen scenario te worden gekozen dit keer toch?
Alleen een scenario m.b.t. je PA.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 11:08 schreef PBateman1978 het volgende:
Speler ''Sacre Bleu'' aangemaakt, er hoefde geen scenario te worden gekozen dit keer toch?
Nuquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 11:10 schreef PBateman1978 het volgende:
Oh dat had ik even gemist, pas het zo aan als 't topic zichtbaar is.
Ik zie dat je 17 bij afwerken hebt gekozen. Je weet wel dat FM dat automatisch naar beneden bij zal stellen?quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 11:17 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Top!
Scenario 2 gekozen, leven op 't randje.
Ik heb er stiekem maar 20 van gemaakt.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 11:20 schreef SiebeJ het volgende:
[..]
Ik zie dat je 17 bij afwerken hebt gekozen. Je weet wel dat FM dat automatisch naar beneden bij zal stellen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |