20min sleutelen en je motor uit 1950 heeft een dodemansknop.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 15:26 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Ja is waar ook. In jaren 90 was het nog zoeken naar motortjes met dodemansknop, was het nog niet verplicht. Eerste 2 motoren hadden het in iedergeval niet. Eerste, 4 tact honda ging stuk, 2e, 5pk yamahatje werd gestolen net een maand na aanschaf en daarna 9,9 pk nog net niet vaarbewijs plichtig. Sowieso eigenlijk gekkenwerk dat kinderen (ik was 15 jaar) zo makkelijk konden varen met snel spul. Spitfire ging binnen de kortste keren in plane (dankzij die zandzak voorin de punt).
Wel een leuke tijd gehad
jah van 4000 naar 750 gaat echt niet gebeuren mensen die een boot hebben moeten hem vaak niet ineens kwijt.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 10:20 schreef Arjann21 het volgende:
[..]
Ik verwacht dat de prijs wel gaat zakken het is bijna herfst, dan worden ze toch niet gebruikt
en dan hoop ik echt dat ze je GOED pakken heb een hekel aan die zuiperts op het water... laat je dan gewoon varen...quote:Op donderdag 8 augustus 2013 12:02 schreef Arjann21 het volgende:
[..]
Slotje ? pardon, Ben nog verder aan het zoeken, wil natuurlijk het beste van het beste voor mijn geld. om lekker te kunnen racen biertje er bij en hoopppaa
			
			
			
			Hopelijk krijgt ie er dan gelijk 4 of 5. Snelheid, beschonken varen en dan vinden ze vast nog wel 3 andere dingetjes. Kan ie een bekeuring ter hoogte van de aanschafprijs nog eens aftikkenquote:Op donderdag 8 augustus 2013 18:56 schreef T42 het volgende:
en dan hoop ik echt dat ze je GOED pakken heb een hekel aan die zuiperts op het water... laat je dan gewoon varen...
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Trolltopic? Ik ben al druk bezig met bezichtigingen te regelen. heb mijn budget wat hoger gemaakt.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 19:45 schreef Gravedigger het volgende:
Wanneer gaat dit troltopic eindelijk op slot?
			
			
			
			zo'n 4000euro ben je zo kwijtquote:Op donderdag 8 augustus 2013 19:16 schreef Ahmad1nejad het volgende:
Alles meegerekend, wat zou ongeveer wel een redelijk budget zijn voor zoiets?
			
			
			
			Ben nu aan het zoeken voor de 1500, maar heb de tijd welquote:Op donderdag 8 augustus 2013 20:41 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
voor 750 heb je net een roeibootje
			
			
			
			zo moeilijk is het besturen van 4 meter met een 3 pk motortje niet, maar gelukkig staan ze niet achter het stuur bij 8+ metersquote:Op donderdag 8 augustus 2013 15:26 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Sowieso eigenlijk gekkenwerk dat kinderen (ik was 15 jaar) zo makkelijk konden varen met snel spul.
			
			
			
			Ik sta dan liever ook niet meer achter 't stuur hoor (ook niet van bootjes die iets groter zijn met iets meer vermogen)quote:Op donderdag 8 augustus 2013 20:43 schreef Life2.0 het volgende:
zo moeilijk is het besturen van 4 meter met een 3 pk motortje niet, maar gelukkig staan ze niet achter het stuur bij 8+ meters
			
			
			
			ooh ik wel! lekker gassen heerlijk!!!quote:Op donderdag 8 augustus 2013 20:44 schreef _Arthur het volgende:
[..]
Ik sta dan liever ook niet meer achter 't stuur hoor (ook niet van bootjes die iets groter zijn met iets meer vermogen)
			
			
			
			Heb je ooit al wel eens met een boot gevaren zelf?quote:Op donderdag 8 augustus 2013 20:49 schreef Arjann21 het volgende:
ooh ik wel! lekker gassen heerlijk!!!
			
			
			
			POST DAN OOK NIETS!! je vervuilt mijn topic maar er zelf eenquote:Op donderdag 8 augustus 2013 20:50 schreef _Arthur het volgende:
[..]
Heb je ooit al wel eens met een boot gevaren zelf?
Volgens mij alleen met je playmobil boot in bad.
			
			
			
			
			
			
			
			Voordat je jezelf en anderen naar de kelder vaart lees je dan eerst eens in.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 20:52 schreef Arjann21 het volgende:
[..]
POST DAN OOK NIETS!! je vervuilt mijn topic maar er zelf een
			
			
			
			Ik wil gewoon een leuk klein speedbootje voor een mooie prijs die goed is onderhouden, Dat is alles wat ik wil, om in de zomer lekker met mijn maten over de zee te racen en wat wedstrijdjes te doenquote:Op donderdag 8 augustus 2013 23:15 schreef the85mc het volgende:
[..]
Voordat je jezelf en anderen naar de kelder vaart lees je dan eerst eens in.
Ik heb nog niks gehoord of je lang of kortstaart wil, of je 2,3,4 of 6 cilinder wil, inboard of buitenboord. Iedere motor(type) vaart anders. 40pk 2 cilinder vaart echt anders dan 40pk 4 cilinder.
Ik lees ook niet wat je wil doen met de boot, (waterskien ofzo) is in combi met schroefsetup (bladen, pitch, gecupt). En of je weet wat je powertrim en lift kunt doen om chinewalken te voorkomen etc. Met een zware motor alleen ben je er niet. Wat je nu loopt te roepen is beetje petjes in opgefokte golfpraat.
			
			
			
			
			
			
			
			Nee, maar ik weet wel dat dit topic geen enkele geloofwaardigheid heeft.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 23:49 schreef Arjann21 het volgende:
Een mini clubman is wel leuk bootje, mensen ervaring er mee?
			
			
			
			Daar hebben we er meer van.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 23:53 schreef Rickario het volgende:
[..]
Nee, maar ik weet wel dat dit topic geen enkele geloofwaardigheid heeft.![]()
			
			
			
			Dan heb ik slecht nieuws voor je: je mag helemaal niet op zee racen. Je hebt daar een vaarbewijs voor nodig en dat heb je niet.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 23:25 schreef Arjann21 het volgende:
[..]
Ik wil gewoon een leuk klein speedbootje voor een mooie prijs die goed is onderhouden, Dat is alles wat ik wil, om in de zomer lekker met mijn maten over de zee te racen en wat wedstrijdjes te doen
			
			
			
			Lijkt me een prima ding. Zeker voor op zee! Goed zeewaardig en kan lekker over de 2+mtr golven ketsen.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 23:49 schreef Arjann21 het volgende:
Een mini clubman is wel leuk bootje, mensen ervaring er mee?
Nieuws voor jou: op de Noordzee heb je geen vaarbewijs nodig en je mag er zo hard als je kan!quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 07:40 schreef ikbenik het volgende:
Dan heb ik slecht nieuws voor je: je mag helemaal niet op zee racen. Je hebt daar een vaarbewijs voor nodig en dat heb je niet.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Nee man gek! Met een simpele Joker kom je er ook wel. Kan je lekker van golf tot golf springen.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 08:10 schreef the85mc het volgende:
Op zee? Dan heb je een diepe V hull nodig plus wat lengte om goed door golven te komen. Met een plattere bodem ga je beuken op golven en kun je dus niet echt hard varen. Geschikte boten voor op zee zijn Baja, Ring of grotere Boston whalers, of grotere KMV with.
			
			
			
			Je bedoelt een shakespeare mini clubman?quote:Op donderdag 8 augustus 2013 23:49 schreef Arjann21 het volgende:
Een mini clubman is wel leuk bootje, mensen ervaring er mee?
			
			
			
			Aah oke,quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 11:31 schreef Haasbeuntje het volgende:
[..]
Je bedoelt een shakespeare mini clubman?
Ze zijn vrij klein, je kan er met 4 personen in maar dat is dan heel krap en de boot ligt dan ook vrij diep in het water. Ze varen wel mooi en zijn zeer wendbaar in plane (net als alle oude shakespeare speedbootjes)
Je kan beter een shakespeare magnum of sportsman nemen die zijn een stuk groter en kunnen ook veel grotere vermogens aan.
			
			
			
			Ja, Heb zelf een shakespeare speedbootje gehad en een vriend heeft er ook eenquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 12:18 schreef Arjann21 het volgende:
[..]
Aah oke,
Ik wil hem ook niet al te groot hebben, moet hem thuis op trailer hebben staan in de schuur, en anders neemt het zo veel ruimte in. Heb je zelf ook zon bootje?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Haha jongee. ik wacht nog even af tot er iets mooiers voor bij komt! maar ik ga er van uit dat ik een mooi bootje voor een heel mooi prijsje heb binnenkort,quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 19:14 schreef Rickario het volgende:
Ja, ga maar mooi op de Noordzee gassen met een motor uit de jaren 70/80
Ik zou voor het 2e bootje gaan. Klinkt goed
Paar kratten pils mee en je bent het mannetje![]()
			
			
			
			Inderdaad. En dan een middagje het kanaal over knallen. Puur omdat het kan met zo'n racemonster.quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 19:37 schreef Arjann21 het volgende:
[..]
Haha jongee. ik wacht nog even af tot er iets mooiers voor bij komt! maar ik ga er van uit dat ik een mooi bootje voor een heel mooi prijsje heb binnenkort,
			
			
			
			Hahahahahahahah, er komt nog wel iets mooiers binnenkort op marktplaats voor mijn prijs, hou jullie op de hoogte vriendenquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 19:38 schreef Rickario het volgende:
[..]
Inderdaad. En dan een middagje het kanaal over knallen. Puur omdat het kan met zo'n racemonster.
			
			
			
			Bij Harwich wel een beetje op de veerboten passen. Maar verder gewoon knallen jongeh!quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 19:39 schreef Arjann21 het volgende:
[..]
Hahahahahahahah, er komt nog wel iets mooiers binnenkort op marktplaats voor mijn prijs, hou jullie op de hoogte vrienden
			
			
			
			BAM JONGUUHHH!!!quote:Op vrijdag 9 augustus 2013 19:41 schreef Rickario het volgende:
[..]
Bij Harwich wel een beetje op de veerboten passen. Maar verder gewoon knallen jongeh!
			
			
			
			Denk dat ze van schrik al uit elkaar vallen nog voordat ze het water raken.quote:Op zondag 11 augustus 2013 03:46 schreef T42 het volgende:
die 3 bootjes doen het op zee zo'n 10 min en dan zinken ze al
			
			
			
			dat kan ook jahquote:Op zondag 11 augustus 2013 20:15 schreef _Arthur het volgende:
[..]
Denk dat ze van schrik al uit elkaar vallen nog voordat ze het water raken.
| 
 | 
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |