Zijn tegenwoordig niet alle campings green ghetto's?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 15:00 schreef willemwaus het volgende:
[..]
Camping 1 is dat toch altijd?
HIPPIEEESSS
Hoe moet hij dat weten dan? Chillax manquote:Op woensdag 7 augustus 2013 13:54 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Jezus kerel, zo werkt het niet. Tussen twaalf en een schuif je aan in een rij. Je krijgt je bandje. Dan kom je op een verzamelplek en probeer je naar camping 3 te rennen (brug over). En hopen dat er plek is. Camping 5 wordt later geopend, camping 7 pas op vrijdag. Blijft over: camping 1,2,3,4.
Vrouw.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 15:10 schreef viagraap het volgende:
[..]
Hoe moet hij dat weten dan? Chillax man
Oh geen idee, niks over gehoordquote:Op woensdag 7 augustus 2013 15:06 schreef theodoor9 het volgende:
[..]
Zijn tegenwoordig niet alle campings green ghetto's?
Het is gevaarlijk om tegen een vrouw te zeggen dat ze rustig moet doen, dus dit was een vermomming.quote:
quote:Op woensdag 7 augustus 2013 15:15 schreef viagraap het volgende:
[..]
Het is gevaarlijk om tegen een vrouw te zeggen dat ze rustig moet doen, dus dit was een vermomming.
Mooi issie he. Vandaag binnengekregenquote:Op woensdag 7 augustus 2013 15:16 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ik herkende je haast niet met die zonnebril!
quote:Op woensdag 7 augustus 2013 15:26 schreef willemwaus het volgende:
Hele fucking dag druk om dat je bandjes niet van je tas gejat worden, daardoor amper van het festival zelf te kunnen genieten![]()
Mensen, ik snap ze niet altijd meestal niet.
Kan ik dat?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 15:44 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Nu je er bent: wanneer krijgen we weer stats van je?
Raining Blood bedoel je?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 15:50 schreef indiaantje89 het volgende:
Die intro van Reign of Blood is best gaaf eigenlijk.
Ben totaal geen metalhead, vind die intro best wel cool. Maar zodra ze hun strot opentrekken dan vind ik het al niet veel meerquote:Op woensdag 7 augustus 2013 15:55 schreef brother52 het volgende:
[..]
Raining Blood bedoel je?
Eerst Postmortem en gelijk daarna Raining Blood luisteren. Dan wordt het nog net wat beter.
How about camping 2? Is dat een goed idee? Dat zal je toch niet heul erg merken, het sfeer verschil?quote:Op woensdag 7 augustus 2013 14:09 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Sfeer verschilt. 3 en 5 hebben 24uurs douches. Niet elke camping heeft DE koffie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |