Op wat voor manier?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:40 schreef Miertje88 het volgende:
[..]
Dat 2 vaders of 2 moeders niet bepaald in het belang van het kind is.
Wat is er mis met abortus in landen als Colombia, Thailand, Brazilië ipv ter adoptie afstaan omdat je er niet voor kunt zorgen in je krot omdat je al 5 kinderen hebt en verslaafd bent.quote:
Weet ik niet? Wat heeft dat er mee te maken?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:41 schreef Nober het volgende:
[..]
Wat is er mis met abortus in landen als Colombia, Thailand, Brazilië ipv ter adoptie afstaan omdat je er niet voor kunt zorgen in je krot omdat je al 5 kinderen hebt en verslaafd bent.
Dat gaat prima in gezinnen met twee vaders (of twee moeders)quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:42 schreef Miertje88 het volgende:
[..]
Omdat ieder zo zijn eigen rol heeft in de opvoeding?
Coen en Sander!!quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:25 schreef Evertjan het volgende:
Barbara Barend geeft haar mening over VI en Gijp bij de Coen en Sander show op 3FM
Je spreekt uit ervaring zeker?quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:43 schreef _dodecahedron_ het volgende:
[..]
Dat gaat prima in gezinnen met twee vaders (of twee moeders)
Ik ken wel verhalen ja.quote:
dan moet Gijp eerst Moslim worden, anders hoor je de PVV nietquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:18 schreef Nieuwschierig het volgende:
Heeft Geert Wilders nog niets getweet? Die is er anders ook als de kippen bij als een licht getint persoon iets over homoseualiteit zegt.
Mohammed van der Gijp.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:06 schreef StevenQ het volgende:
[..]
dan moet Gijp eerst Moslim worden, anders hoor je de PVV niet
quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 20:20 schreef Stiggie het volgende:
Koertje met zijn woordgrapjes!twitter:KoertWesterman twitterde op dinsdag 06-08-2013 om 14:58:09Het blijft gewoon een goede anaalyticus wat mij betreft... #gijp reageer retweet
Nee hoor.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:28 schreef Oldie57 het volgende:
Hij heeft zijn masker afgeworpen, van der Gijp ontpopt zich dus als een enge homohater.
Jazeker wel. Van der Gijp helpt iig de homo-emancipatie met zijn uitspraken niet vooruit. Het zou mooi zijn als hij als publiek figuur een meer open sfeer zou creëren. Hij kiest er nu voor een beeld in stand te houden en zelfs juist sterker te maken. Zijn manier van grappen maken in VI is infantiel en gemakzuchtig. Met een grote voorspelbaarheid, zoals dat ook gaat op het voetbalveld, het schoolplein en de straat.quote:
topsjoww.quote:
Merk dat ik hier met een ruimdenkend iemand te maken hebquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:45 schreef Oldie57 het volgende:
[..]
Kortom, van der Gijp is een oude lul die niks snapt van de wereld om hem heen.
Gewoon een amateurpsycholoog. Niks van aantrekken. Eentje van het SV team. Vast een campingvriend van Jan Reker.quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 21:48 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Merk dat ik hier met een ruimdenkend iemand te maken heb
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |