Denk je dat het gemakkelijk is om thuis voor een geestelijk gehandicapte volwassene te zorgen? Het is gewoon 6 jaar oud kind die je ff oppakt in je armenquote:Op maandag 5 augustus 2013 23:08 schreef superniger het volgende:
Een paar zussen dumpte een geestelijk gehandicapte zus in een instelling en doen nu huillie huillie dat die zus dood is gegaan in die instelling
Yupquote:Op maandag 5 augustus 2013 23:13 schreef Tropanzia het volgende:
Ha, gaat al jaren op veel meer plekken zo.
Dus als het moeilijk wordt dan dump je mensen maar in een instellingquote:Op maandag 5 augustus 2013 23:09 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Denk je dat het gemakkelijk is om thuis voor een geestelijk gehandicapte volwassene te zorgen? Het is gewoon 6 jaar oud kind die je ff oppakt in je armen
Nee als de situatie onmogelijk aan het worden is waarbij professionele hulp noodzakelijk is voor de gezondheid van de mensen in die situatie.quote:Op maandag 5 augustus 2013 23:56 schreef superniger het volgende:
[..]
Dus als het moeilijk wordt dan dump je mensen maar in een instelling
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |