Mijn ervaring was dat het schoonmaakrooster al iets bleek waar vrijwel niemand zich aan kon houden, dus good luck with that!quote:Op zondag 4 augustus 2013 18:04 schreef Trini-Kwan het volgende:
Mijn vragen gaan voornamelijk over hoe gecontroleerd het moet zijn, in hoeverre studenten open staan voor eventuele verplichtingen (zoals samen sporten), wat het zou mogen kosten, en andere tips of valkuilen.
70 kg op 1.91m? Ben je niet bang dat je wegwaait?quote:Op zondag 4 augustus 2013 18:30 schreef dynamiet het volgende:
Tijdens mijn studententijd van 85kg naar 70-72kg gegaan (191cm)
écht heh! Irritant figuur die Life2.0, lekker alles verdraaienquote:Op zondag 4 augustus 2013 22:44 schreef Luxuria het volgende:
Jezus zit toch niet zo debiel te doen tegen TS.
Het is een goed initiatief.
Precies, en maar zoeken in de posts van TS om haar ergens op te kunnen aanvallenquote:Op maandag 5 augustus 2013 14:02 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
écht heh! Irritant figuur die Life2.0, lekker alles verdraaien
Tja, ze zitten overal die figuren, helaas...quote:Op maandag 5 augustus 2013 14:05 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Precies, en maar zoeken in de posts van TS om haar ergens op te kunnen aanvallen
Dat is wel negatief hoor, als je een groep mensen hebt die écht willen afvallen en je gooit hetquote:Op maandag 5 augustus 2013 14:16 schreef Kola het volgende:
Lijkt me een slecht plan. Te gecontroleerd ja. Iedere dag samen moeten eten...
Heb je mensen nodig;
- Met hetzelfde schema
- Die elkaar kunnen uitstaan
- Hetzelfde budget hebben
- Dezelfde dingen lusten
- In hetzelfde huis wonen en allemaal overgewicht hebben
De huur moet ook voor iedereen betaalbaar zijn etc etc.
Dit idee klinkt meer als een soort afkickkliniek. En als je ook nog studeert dan heb je daar echt geen zin in lijkt me. Woont op jezelf, geen ouders meer die je controleren, krijg je zo'n provo-goeroe die leefregels oplegt en je psyche analyseert. Sorry, maar daar zijn de meeste mensen te nuchter voor tegenwoordig.
Wel een beetje optimistisch! Dan lijkt mij zoiets als die afval-topics hier nog beter, waar je je eigen ding doet maar wel steun kan vinden onderling. Veel eenvoudiger en op de lange termijn ook effectiever denk ik. Zit je in zo'n "gecontroleerde" omgeving, dan laat je het een beetje uit handen nemen toch? Is wel makkelijk(er), maar ooit kom je daar ook uit en ben je weer op jezelf aangewezen. Grote verandering. Tenzij TS een psychologie studente is en zo toekomstige cliënten probeert te werven om te ondersteunen, lijkt me dit iets te ambitieus allemaal. Misschien beter om het gewoon klein aan te pakken en bijv. tips te geven in afvaltopics.quote:Op maandag 5 augustus 2013 14:28 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Dat is wel negatief hoor, als je een groep mensen hebt die écht willen afvallen en je gooit het
''eetgeld'' in 1 pot, je kookt samen of om de beurt en je houdt rekening met de mensen waar
je mee woont, zou het best kunnen werken. Als er iemand met een pinda-allergie tussen zit
of met een lactose intolerantie of een vegetariër zal je daar wel rekening mee moeten houden,
dat is waar, dus héél eenvoudig is het ook weer niet, maar je moet dan ook een groepje
hebben die ook écht willen afvallen, die een beetje tolerant zijn tegenover elkaar én een
beetje discipline hebben.
Alleen dan kan het werken,
Als het allemaal studenten zijn zullen hun schema's toch niet zó verschillen?
Je hoeft ook niet altijd tegelijkertijd te eten, als iemand niet ''thuis'' kan eten dan wordt
het eten voor hem of haar bewaart en kan jij of zij later eten, of een keer elders moet ook kunnen.
Makkelijk gaat het niet worden om zo'n groepje te vinden, maar als je eenmaal een goed groepje
bijelkaar hebt kan je wel weer veel steun aan elkaar hebben, maar misschien is dat té optimistisch
gedacht
Ik ben optimistisch van aard.quote:Op maandag 5 augustus 2013 14:55 schreef Kola het volgende:
[..]
Wel een beetje optimistisch! Dan lijkt mij zoiets als die afval-topics hier nog beter, waar je je eigen ding doet maar wel steun kan vinden onderling. Veel eenvoudiger en op de lange termijn ook effectiever denk ik. Zit je in zo'n "gecontroleerde" omgeving, dan laat je het een beetje uit handen nemen toch? Is wel makkelijk(er), maar ooit kom je daar ook uit en ben je weer op jezelf aangewezen. Grote verandering. Tenzij TS een psychologie studente is en zo toekomstige cliënten probeert te werven om te ondersteunen, lijkt me dit iets te ambitieus allemaal. Misschien beter om het gewoon klein aan te pakken en bijv. tips te geven in afvaltopics.
Natuurlijk, maar het samen wonen is complicerend hoor. Als iemand wil afhaken blijft die wel in de woning. Als er zat afgehaakt zijn heb je een probleem.quote:Op maandag 5 augustus 2013 14:39 schreef Luxuria het volgende:
Natuurlijk zal het niet voor iedereen werken, maar ik denk dat er genoeg mensen/studenten zijn die hier wel baad bij hebben. Die het alleen niet kunnen, maar samen wel, dat ze steun bij elkaar vinden.
Ik ben ziekelijk optimistisch en zie toch beren op de weg. Wat raar eigenlijk, beren op de weg zien!quote:Op maandag 5 augustus 2013 14:56 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Ik ben optimistisch van aard.
Ja die topics hier zijn lekker succesvolquote:Op maandag 5 augustus 2013 14:55 schreef Kola het volgende:
[..]
Wel een beetje optimistisch! Dan lijkt mij zoiets als die afval-topics hier nog beter, waar je je eigen ding doet maar wel steun kan vinden onderling. Veel eenvoudiger en op de lange termijn ook effectiever denk ik. Zit je in zo'n "gecontroleerde" omgeving, dan laat je het een beetje uit handen nemen toch? Is wel makkelijk(er), maar ooit kom je daar ook uit en ben je weer op jezelf aangewezen. Grote verandering. Tenzij TS een psychologie studente is en zo toekomstige cliënten probeert te werven om te ondersteunen, lijkt me dit iets te ambitieus allemaal. Misschien beter om het gewoon klein aan te pakken en bijv. tips te geven in afvaltopics.
Daar ben ik het niet mee eens.quote:Op maandag 5 augustus 2013 07:33 schreef the85mc het volgende:
[..]
Ik geloof vooral dat gezonder leven vooral komt uit eigen motivatie. Een soort weight watchers voor studenten lijkt me niet wat, vooral beginnende studenten gaan echt vaak stappen en hebben niet zo'n geordend leven van dinsdagavond moet ik naar x, woensdagmiddag naar y.
En je wilt dus mensen die echt gemotiveerd zijn. Echt gemotiveerde mensen hebben geen/minder hulp nodig, die zullen er zelf alles aan doen.
Ja, die zie je niet vaak meerquote:Op maandag 5 augustus 2013 17:12 schreef DS4 het volgende:
[..]
Wat raar eigenlijk, beren op de weg zien!
Ik net voor het eerst!quote:Op maandag 5 augustus 2013 17:18 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Ja, die zie je niet vaak meer
quote:Op maandag 5 augustus 2013 17:18 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik net voor het eerst!
Maar ik zit dan ook (nog) in Zweden, dus wie weet ligt het daar aan...
Niet dus?quote:Op maandag 5 augustus 2013 17:14 schreef fathank het volgende:
[..]
Ja die topics hier zijn lekker succesvol
Ik denk het wel. Heeft mij iig wel geholpen de laatste kgs eraf te krijgen voor wedstrijdgewicht.quote:
Dus alle ''dikken'' in de afval-topics hebben geen ruggengraat?quote:Op maandag 5 augustus 2013 23:28 schreef the85mc het volgende:
[..]
Ik denk het wel. Heeft mij iig wel geholpen de laatste kgs eraf te krijgen voor wedstrijdgewicht.
En voor studenten is t vrij makkelijk: word je lid bij een studentenvereniging dan heb je grote kans (nog) zwaarder te worden, word je actief lid bij sportvereniging, roeien ofzo, dan word je waarschijnlijk dunner/gespierder.
De 'dikken' in een huis samen zetten wordt echt niks. Wie zou daar willen wonen? Je hebt gelijj een stempel als dikke zonder ruggegraat..
Nou zegt hij dat ze dat stempel krijgen en dat zou toch wel eens kunnen kloppen, ongeacht de vraag of ze een ruggengraat hebben (waarschijnlijk wel, het loopt zo lastig zonder...quote:Op dinsdag 6 augustus 2013 09:08 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Dus alle ''dikken'' in de afval-topics hebben geen ruggengraat?
Ach, als je alles negatief gaat zien dan blijft er niet veel over, anders krijgen ze het stempel vanquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 09:25 schreef DS4 het volgende:
[..]
Nou zegt hij dat ze dat stempel krijgen en dat zou toch wel eens kunnen kloppen, ongeacht de vraag of ze een ruggengraat hebben (waarschijnlijk wel, het loopt zo lastig zonder...).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |