 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik vrees dat Wenger echt zo denktquote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:10 schreef Morendo het volgende:
Gefeliciteerd! Het lek is officieel boven. Gewoon met deze selectie verder gaan en knallen maar!!
 
   
  
											 
			 
			
			
			Misschien een aankoop? Of sluit je dat al uit?quote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:11 schreef Djibril het volgende:
Haha 0-2 zoals ik al zei, mogen er meer worden. Ramsey speelt wel lekker.
Zie Wilshire liever toch een linie naar voren en meer een echte breker naast Ramsey, wellicht Frimpong een kans geven? Dat is een echte breker op middenveld.
 
			 
			
			
			Ivan Gazidis en Kroenke moeten gewoon weg. En de druk op Wemger moet blijven! Niet dat ze blij doen na een wedstrijd. Zoals ik al zei paar posts terug: Fener is middenmoot voor Engelse begrippen.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:10 schreef Morendo het volgende:
Gefeliciteerd! Het lek is officieel boven. Gewoon met deze selectie verder gaan en knallen maar!!
 
			 
			
			
			Ik ben zelf groot fan van Kondogbia, die is ook een breker als Frimpong. Maar hij heeft meer techniek.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:12 schreef Ironisch het volgende:
[..]
Misschien een aankoop? Of sluit je dat al uit?
 
			 
			
			
			Kroenke moet gewoon even wat aandelen verkopen aan Usmanov. Dein mag dan Gazidis vervangenquote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:14 schreef Banaanensuiker het volgende:
Kroenke weg? Die man is eigenaar; die hoeft helemaal niks.
 
			 
			
			
			Ja, gaat echt gebeuren...quote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:16 schreef lordteddybeer het volgende:
[..]
Kroenke moet gewoon even wat aandelen verkopen aan Usmanov. Dein mag dan Gazidis vervangen
 
			 
			
			
			Frimpong heeft een aflopend contract, en het lijkt er steeds meer op dat het niet verlengt wordt.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:11 schreef Djibril het volgende:
Haha 0-2 zoals ik al zei, mogen er meer worden. Ramsey speelt wel lekker.
Zie Wilshire liever toch een linie naar voren en meer een echte breker naast Ramsey, wellicht Frimpong een kans geven? Dat is een echte breker op middenveld.
 
			 
			
			
			Ja en dat is zo jammer! Hij en Wilshire zijn kind van de club zo'n jongen zeurt nooit en kan prima als 12de man functioneren. Ook kan hij mee op premier League niveau zoals we zagen bij wolverhampton vooralquote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:18 schreef Banaanensuiker het volgende:
[..]
Frimpong heeft een aflopend contract, en het lijkt er steeds meer op dat het niet verlengt wordt.
 
			 
			
			
			Hij heeft weinig laten zien wat mij betreft. Zeker om in het team van Arsenal te spelen.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:31 schreef Djibril het volgende:
[..]
Ja en dat is zo jammer! Hij en Wilshire zijn kind van de club zo'n jongen zeurt nooit en kan prima als 12de man functioneren. Ook kan hij mee op premier League niveau zoals we zagen bij wolverhampton vooral
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat bedoel ik dus. Dat betekent niet "misgelopen". Dat betekent geen interesse om een speler voor die prijs / salariseisen te kopenquote:Op woensdag 21 augustus 2013 17:17 schreef DumbandDumber het volgende:
[..]
Arsenal heeft al deze benaderd, bij Fellaini en Reina wou Arsenal niet voldoen aan de salariseisen van de spelers en bij WIlliams niet aan de transfersom die werdt gevraag door Swansea
 
											 
			 
			
			
			Eens. Hij is niet altijd zo gedisciplineerd, schijnt het.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:37 schreef Banaanensuiker het volgende:
[..]
Hij heeft weinig laten zien wat mij betreft. Zeker om in het team van Arsenal te spelen.
Aan de ene kant willen de supporters gevestigde namen, maar tegelijkertijd willen ze ook dat jonkies speelminuten krijgen.
 
			 
			
			
			Ja, misschien wel. Spelen in de CL is voor veel spelers natuurlijk erg belangrijk, en het levert ook nog wat extra inkomsten op voor de club.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 11:35 schreef sylvietjoo het volgende:
[..]
Eens. Hij is niet altijd zo gedisciplineerd, schijnt het.
Verder wel ineens weer interessant transfernieuws. Volgens de blogs omdat CL-kwalificatie nu bijna zeker is. Zou daar echt zo veel van afhangen? Beetje vergezocht misschien, maar het verklaart wel waarom ze zo lang wachten met transfers. "It starts now", zei Wenger gisteren. Als dat betekent dat we Benzema en DiMaria binnenhalen, mogen we toch niet klagen. Wel denken aan de verdediging nog...
 
			 
			
			
			Zoveel tijd is er ook niet meerquote:Op donderdag 22 augustus 2013 12:54 schreef Banaanensuiker het volgende:
[..]
Ja, misschien wel. Spelen in de CL is voor veel spelers natuurlijk erg belangrijk, en het levert ook nog wat extra inkomsten op voor de club.
Er gaan geruchten op internet dat we op zoek zijn naar 4 spelers. Een keeper, een verdediger, een middenvelder en een spits.
Ik moet het allemaal nog maar zien..
 
			 
			
			
			Bron?quote:Op donderdag 22 augustus 2013 15:03 schreef Morendo het volgende:
Cabaye gaat waarschijnlijk naar PSG.
 
			 
			
			
			Geen quotes of iets wat geloofwaardigheid moet vergroten, maar zou me ook geen zorg zijn. Nou niet echt een type speler dat wij nodig hebben.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 15:09 schreef Morendo het volgende:
[..]
http://www.independent.co(...)m-offer-8777785.html
 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 22 augustus 2013 15:10 schreef Banaanensuiker het volgende:
[..]
Geen quotes of iets wat geloofwaardigheid moet vergroten, maar zou me ook geen zorg zijn. Nou niet echt een type speler dat wij nodig hebben.
 
  
			 
			
			
			Jij gelooft blijkbaar alles wat je leest.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 15:12 schreef Morendo het volgende:
[..]
Jij weet hoe transferonderhandelingen werken.
 
			 
			
			
			Gratis, traint al de hele zomer mee en is gewoon een goede middenvelder voor de breedte (depth), wat iedereen zo graag wilt. Dit betekent heus niet dat Wenger zijn 70 miljoen in zijn zak houdt hoor.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 20:58 schreef Confetti het volgende:
Fucking Flamini

Godverdomme, wat slecht.
 
			 
			
			
			Hij is allang geen 'goede' middenvelder meer. Ik heb hem wel eens bezig gezien bij Milan vorig jaar. Dik, langzaam en gedraagt zich vooral als een complete gek met bizarre overtredingen.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:34 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Gratis, traint al de hele zomer mee en is gewoon een goede middenvelder voor de breedte (depth), wat iedereen zo graag wilt. Dit betekent heus niet dat Wenger zijn 70 miljoen in zijn zak houdt hoor.
 
			 
			
			
			Dat heb jij vast beoordeeld de afgelopen anderhalve maand op de training?quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:36 schreef Confetti het volgende:
[..]
Hij is allang geen 'goede' middenvelder meer. Ik heb hem wel eens bezig gezien bij Milan vorig jaar. Dik, langzaam en gedraagt zich vooral als een complete gek met bizarre overtredingen.
Echt onbegrijpelijk. Lijkt me niet dat zo'n gast een positieve impuls gaat geven.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Bij Milan heeft hij de afgelopen jaren echt niets gepresteerd behalve dus opvallen met zeer ernstige overtredingen.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:41 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Dat heb jij vast beoordeeld de afgelopen anderhalve maand op de training?
En het is een prima middenvelder, Harde, felle speler maar daar is niets mis mee met de stylisten Cazorla, Ramsey en Rosicky op het middenveld.
Ik ben ook kritisch op het aankoopbeleid, maar wat jij doet is werkelijk alles negatief opvatten.
 
			 
			
			
			...quote:Op donderdag 15 augustus 2013 21:09 schreef alors het volgende:
[..]
Wat
Nouja dan zal het wel Flamini worden, hij traint al mee.
 ik wist het.
 ik wist het.
											 
			 
			
			
			Paniekaankoop van een speler die al anderhalve maand meetraint, al 4 jaar onder Wenger gespeeld heeft en er nog bijna 2 weken zijn om aankopen te doen?quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:45 schreef Confetti het volgende:
[..]
Bij Milan heeft hij de afgelopen jaren echt niets gepresteerd behalve dus opvallen met zeer ernstige overtredingen.
Lijkt meer op een paniekaankoop dan een doordachte breedteaankoop.
Misschien kan hij positief verrassen maar dit soort aankopen pakken zelden goed uit. Ben eigenlijk wel bang dat hij geen fatsoenlijke middenvelder meer gaat kopen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 22 augustus 2013 23:14 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Die eerste en laatste is niets mis mee.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ach da's gewoon Wenger z'n bullshit tegen de pers. En ook de fans dus. Ik denk dat er nog wel wat aankopen gaan komen. Flamini is nog niet bevestigd, maar hij is transfervrij dus ja, misschien heeft Wenger wel iets in 'm gezien tijdens de trainingen.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 10:54 schreef Ironisch het volgende:
Ik snap niet dat Wenger zegt dat er geen spelers willen komen omdat Arsenal de CL nog niet heeft bereikt. Tottenham koopt ook gewoon topspelers terwijl die EL spelen.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |