quote:Op donderdag 1 augustus 2013 12:35 schreef vencodark het volgende:
Nou, cake kon net al niet slapen dus. Fles wilde hij niet, begon weer te rommelen. Nu ligt hij weer in bed en weer gaat hij niet slapen. Wat moet ik nou doen?
quote:Op donderdag 1 augustus 2013 12:39 schreef Suikertante het volgende:
Wat goed voelt Venco.
Ik zou (maar iedereen doet weer iets anders):
proberen 10 minuten te laten huilen of zolang als je je geen slechte moeder voelt. Dan troosten terwijl je hem in bed laat liggen. Als dat lukt, als hij rustig is je weer terug trekken. Als dat ook niet werkt, dan optillen en troosten. Als hij rustig is weer wegleggen.
En dan van voor af aan, tenzij hij in slaap valt.
Intussen wel opletten of hij het niet te heet heeft, niet gepoept heeft, krampjes heeft. Dan zou ik hem niet laten liggen natuurlijk
quote:Op donderdag 1 augustus 2013 12:40 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Venco, dat vind ik lastig om te zeggen... Hoe lang ligt hij nu al in bed? Ik ben zelf wel van het doorzetten als het om slapen gaat, en vaak als ik nèt denk dat het misschien toch niet gaat lukken valt hij in slaap en ben ik blij dat ik door heb gezet.
Ik zou pas boos op jezelf worden als je er niks van zou vinden.quote:Op donderdag 1 augustus 2013 12:44 schreef vencodark het volgende:
Hij ligt nu bijna een half uur. Ik ga maar kijken en proberen de fles te geven. Voorheen had hij weleens 10 minuten huilen nodig voor hij pas kon drinken.
Pff! Ik word boos op mezelf dat ik dit lastig blijf vinden.
+1quote:Op donderdag 1 augustus 2013 13:19 schreef L0t.. het volgende:
Ik heb eigenlijk maar 1 standaard oplossing voor alles: tiet. Werkt als een... yep
+1quote:Op donderdag 1 augustus 2013 13:22 schreef Suikertante het volgende:
Ik kreeg toen wel reacties van mensen die het ook eigenlijk niet vonden kunnen om je baby tien minuten te laten huilen.
Vervolgens kreeg ik meerdere DM's en PM's van moeders die daarmee enorm veel succes hadden en binnen een dag een gelukkige baby hadden die lekker doorsliep en vrolijk wakker was.
Ik zeg dat nu omdat ik het bijna niet durfde te proberen. Maar die regelmaat waar ik hem inderdaad best wel in heb geduwd bleek voor hem ook heel goed te werken. Hij werd zelf ook steeds vermoeider van die hazeslaapjes.
Hiermee wil ik niet zeggen dat dat voor alle baby's geldt trouwens! Sommige baby's willen juist graag veel aandacht en weinig slaap en zijn dan op hun best. En als je jezelf er goed bij voelt om zijn ritme aan te houden en daar veel mee bezig te zijn dan werkt dat natuurlijk ook prima.
Dat! Ik vind het heel geruststellend dat ik naar mijn idee zomaar iets doe met hem zonder eerst uitgebreid na te denken en te lezen wat de beste oplossing is (dat gaat nl nogal in tegen mijn normale gedrag) en dan te merken dat het werkt!quote:Op donderdag 1 augustus 2013 13:20 schreef L-E het volgende:
Ik vind dat hele babygedoe het best gaan als ik het minst nadenk en heel instinctief reageer. Ik geloof echt dat je als moeder best goed door hebt wat je kind nodig heeft hoor.
Dat werkt dus helaas niet bij Laurenquote:Op donderdag 1 augustus 2013 13:19 schreef L0t.. het volgende:
Ik heb eigenlijk maar 1 standaard oplossing voor alles: tiet. Werkt als een... yep
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |