Die Hibiscus met die megabloemen zijn ontwikkeld dmv een chemisch trucje. Iemand die ik ken die soorten kruist heeft het me eens uitgelegd, maar ik kan het alleen niet meer goed navertellen.quote:Op zaterdag 14 september 2013 16:51 schreef Adelante het volgende:
Ik dacht dat ie niet meer ging bloeien, maar er is toch nog een knop uitgekomen van onze Hibiscus Newbiscus Eyecatcher. Best grote bloem
[ afbeelding ]
Chemisch of niet, het is nu natuur. Dacht dat de plant helemaal dood was na de winter, maar hij is wel degelijk winterhard en met de juiste verzorging gaat ie dus ook weer bloeien. Nu nog eens kijken of ie te stekken isquote:Op zondag 15 september 2013 10:03 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Die Hibiscus met die megabloemen zijn ontwikkeld dmv een chemisch trucje. Iemand die ik ken die soorten kruist heeft het me eens uitgelegd, maar ik kan het alleen niet meer goed navertellen.
Ik vind dat altijd jammer, als bomen om zo'n reden worden weggehaald. Zolang ze geen werkelijke schade veroorzaken. Natuur is nu eenmaal een levend iets. Mensen willen wel een tuin, maar geen "dingetjes" in huis. Ik ga toch ook niet klagen omdat er zand naar binnen komt vanuit de tuin.quote:Op zondag 15 september 2013 13:36 schreef F1978 het volgende:
Wij hadden tegenover ons mensen zitten, die in de tuin een hele grote boom hadden, maar de buurt klaagde erover, waaronder wij, dat er steeds van die kleine fliebels door het raam naar binnen kwamen, die komen overal doorheen. dan heb je net de stofzuiger erdoorheen gehaald en dan kan je weer beginnen.
Dus ben blij dat die boom nu weg is, gevoel voor de natuur heb ik ook wel hoor, maar soms is er helaas toch iets nodig om ervoor te zorgen dat het niet meer gebeurd.
Het is bij mij ook zo dat elke boom een stukje leven uit mij haalt, ik vind er ook niks aan hoor....en het was ook niet mijn beslissing trouwens hoor, maar was de keus van de buurt hier.quote:Op zondag 15 september 2013 15:53 schreef Gwywen het volgende:
[..]
Ik vind dat altijd jammer, als bomen om zo'n reden worden weggehaald. Zolang ze geen werkelijke schade veroorzaken. Natuur is nu eenmaal een levend iets. Mensen willen wel een tuin, maar geen "dingetjes" in huis. Ik ga toch ook niet klagen omdat er zand naar binnen komt vanuit de tuin.
Absoluut niet persoonlijk naar jou toe bedoeld hoor, maar ik krijg er altijd een beetje een naar gevoel van in mijn maag als er bomen worden weggehaald.
Laatst zijn bij ons verderop in de straat twee kastanjebomen weggehaald, heel zonde want ze waren prachtig, maar ik snapte het wel, want de wortels groeiden in een straal van dik tien meter tussen de stenen omhoog, tot vlak bij het huis. Dan vind ik het nog steeds erg, maar voor mij voelt het als een meer geldige reden.
dat komt al wel een beetje in de buurt!quote:Op zondag 15 september 2013 16:55 schreef loecje het volgende:
daar heb ik ook naar gezocht. dit was een van de weinige sites die ik kon vinden: digituin.tuinadvies.be
ik zou graag zelf mijn planten invoeren, en dat dáár dan een maandelijkse to do-list uitrolt.quote:Op maandag 16 september 2013 11:14 schreef AnneX het volgende:
http://www.tuinieren.nl/d/onderhoud/kalender
Is dit wat? alhoewel uitgebreid...
Zit er nu een beetje rond te kijken en zelfs fillumpjes te kijken, naar een betere aanpak van Annabelle, die het nu niet heeft overleeft.
als de katten en honden er tegenaan pissen wordt het toch echt bruin. (en schimmel kan het ook veroorzaken)quote:
En verbranding als je snoeit met 30 graden. Zie je ook vaak bij Taxussen en andere coniferen.quote:Op dinsdag 17 september 2013 13:03 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
als de katten en honden er tegenaan pissen wordt het toch echt bruin. (en schimmel kan het ook veroorzaken)
Hmm, katten zou kunnen, al zou het wel vreemd zijn. Zal pogen een foto te posten vanavond.quote:Op dinsdag 17 september 2013 13:03 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
als de katten en honden er tegenaan pissen wordt het toch echt bruin. (en schimmel kan het ook veroorzaken)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |