SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hearts of Iron 2SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zelfde hier. Die converter heeft mij over de streep getrokken.quote:Op dinsdag 30 juli 2013 18:49 schreef Helgen het volgende:
Ik ben best enthousiast over de CK2 -> EU4 converter die ik bij mijn pre-order krijg. Nu moet ik wel eerst eens een CK2 spel uitspelen,, ik stop altijd ver voor 1400. Maar dat moet gaan lukken met mijn Koninkrijk Lotharingen (startdatum 1066). Ik heb een claim op Hongarije, maar dat ligt helaas te ver weg (en is te groot) om effectief een oorlog te voeren. Jammer, want anders kon ik het in één keer innemen en dan was mijn rijk opeens supergroot. Maar het gaat wel lukken om 1450 te halen, dit keer, denk ik.
Ik zag gisteravond in de livestream van Paradox dat de converter elke datum kan converten. Dus ik hoef niet eens tot 1400 te spelen, ik kan ook de savegame van nu overzetten naar EU4. Overigens wordt de converted file behandeld als mod en hebben ze speciale dingen toegevoegd voor de reformed religions van de pagans. Het zag er goed uit!quote:Op dinsdag 30 juli 2013 21:00 schreef Gatenkaas het volgende:
[..]
Zelfde hier. Die converter heeft mij over de streep getrokken.
Dat wordt dan gewoon zo snel mogelijk gepatched.quote:Op woensdag 31 juli 2013 08:36 schreef SuperHarregarre het volgende:
Klinkt vet maar vraag me af of 't niet buggy is.
Ja maar als je een teringgroot land met europese tech levels hebt is daar ook geen zak meer aan.quote:Op woensdag 31 juli 2013 17:47 schreef BurnaBoy het volgende:
Precies, het kon al wel eerder met andere games en daar werkte het allemaal al niet zo goed.
Tevens om met je supergrote rijk in CK2 verder te gaan in eu4 is ook een beetje tam. Al zal je wel lekker de tijd hebben om de HELE wereld over te nemen.
Misschien heeft PI het wel zo gedaan dat het best moeilijk kan zijn. Misschien met over-extension en core-problemen?quote:Op woensdag 31 juli 2013 23:19 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ja maar als je een teringgroot land met europese tech levels hebt is daar ook geen zak meer aan.
Laat me raden gratis bij je pre order gekregen? :pquote:Op vrijdag 2 augustus 2013 20:50 schreef Gatenkaas het volgende:
Iemand belang bij Ck2 trouwens? Kost je 5 euro.
Zo heeft de Paradox-god het niet bedoeld Gatenkaas, en dat weet je,quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 20:50 schreef Gatenkaas het volgende:
Iemand belang bij Ck2 trouwens? Kost je 5 euro.
quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 02:57 schreef Euribob het volgende:
Mega Fok-EU4 MP.
Ik krijg er gewoon warme kloten van.
GRAND COALITIONSquote:Op zaterdag 3 augustus 2013 10:58 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
DIBS OP FRANK- nah, count me in!
Dat wordt een leuk gevecht om de Balkan.quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 20:45 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Change of plans, ik neem de Ottomanen
Dacht ik ookquote:Op zaterdag 3 augustus 2013 20:56 schreef Gatenkaas het volgende:
[..]
Dat wordt een leuk gevecht om de Balkan.
Ik begeef me in elk geval in Continentaal Europa. Oostenrijk, Polen of Brandenburg hebben mijn voorkeur.quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 20:58 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Dacht ik ook
Nah, ik trek mij terug in Indië of Zuidoost Azië denk ik. We zien wel, duurt nog een week.
Als je niet achter wilt blijven in tech gewoon je minting slider helemaal naar links zetten. En als je een land bent die in slechtere tech groep zit gelijk sliders zetten naar innovative en centralization zodat je snel weer bij de hogere tech groep zit.quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 20:07 schreef AthCom het volgende:
Nog nooit MP geprobeerd in EU3 overigens, dus ik weet niet eens hoe het helemaal in zijn werk gaat. Op de een of andere manier raak ik altijd achter in tech en krijg ik te vaak 'hunting accident' of andere events waardoor ik mijn heirs kwijtraak.
Edit: Nou, ik heb EU IV net besteld via Steam!
Overigens hoef je je over mij geen zorgen te maken, zo lang alles leuk blijft tussen de spelers boeit het me niet als mijn arme land de tering in gejaagd wordt.
Dat werkt op termijn in EU3, maar is het in EUIV net zo?quote:Op zondag 4 augustus 2013 01:52 schreef joopsterino het volgende:
[..]
Als je niet achter wilt blijven in tech gewoon je minting slider helemaal naar links zetten. En als je een land bent die in slechtere tech groep zit gelijk sliders zetten naar innovative en centralization zodat je snel weer bij de hogere tech groep zit.
Dat zal ik eens proberen, bedankt.quote:Op zondag 4 augustus 2013 01:52 schreef joopsterino het volgende:
[..]
Als je niet achter wilt blijven in tech gewoon je minting slider helemaal naar links zetten. En als je een land bent die in slechtere tech groep zit gelijk sliders zetten naar innovative en centralization zodat je snel weer bij de hogere tech groep zit.
Je weet de mijne.quote:Op zondag 4 augustus 2013 10:18 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Vanavond maak ik er wel eentje aan als ik de steamnicks krijg
Ik heb jou recentelijk ook toegevoegd, dus waarschijnlijk weet je de mijne ook.quote:Op zondag 4 augustus 2013 10:18 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Vanavond maak ik er wel eentje aan als ik de steamnicks krijg
Geen sliders, en geen minting meer.quote:Op zondag 4 augustus 2013 02:06 schreef Gatenkaas het volgende:
[..]
Dat werkt op termijn in EU3, maar is het in EUIV net zo?
Ik heb een pm gestuurd!quote:Op zondag 4 augustus 2013 10:18 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Vanavond maak ik er wel eentje aan als ik de steamnicks krijg
I'm inquote:Op zondag 4 augustus 2013 22:05 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Invites zijn verzonden, volgens mij niemand gemist?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |