Wrap it up!quote:Op zondag 4 augustus 2013 13:23 schreef Aether het volgende:
Fabrikant van WiiU embedded DRAM sluit fabriek: http://www.dualshockers.c(...)miconductor-factory/
Nintendo geeft niet op denk ik. Ze hebben dit concept nu zo bedacht en zo moet het worden uitgevoerd. Of dat nu de beste instelling is dat is deel tweequote:
puik. Heb hem ook maar eens opgepakt en zit op een schamele 40% ondanks een uitgespeelde verhaallijn. Ben nu alle missies nog een keer aan het doen en doe alles wat er te doen valt.quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 15:53 schreef CoExist het volgende:
Tadaah!
[ afbeelding ]
De speeltijd van 66+ uur komt mede door mijn zwagertje van 7 die veel op mijn game heeft door gebracht.
Ondanks tegen al mijn verwachtingen was het een zeer vermakelijk game!
Wat mij betreft faseren ze Wii U nu uit en maken ze een Wii U2 (of gewoon 'Nintendo') met de specs van PS4, een Wii U gamecontroller met multitouch, hogere resolutie, betere batterij en ongelimiteerde afstand tot de console. Zo heb je console en handheld in één.quote:Op zondag 4 augustus 2013 13:39 schreef Klonk het volgende:
[..]
Nintendo geeft niet op denk ik. Ze hebben dit concept nu zo bedacht en zo moet het worden uitgevoerd. Of dat nu de beste instelling is dat is deel twee
Je kunt een console niet na een jaar uit de handel halen, dat haalt het vertrouwen nog meer onderuit. Een extra handheld voegt niet veel toe omdat tablets al normaal zijn en weinig toevoegen.quote:Op zondag 4 augustus 2013 13:42 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Wat mij betreft faseren ze Wii U nu uit en maken ze een Wii U2 (of gewoon 'Nintendo') met de specs van PS4, een Wii U gamecontroller met multitouch, hogere resolutie, betere batterij en ongelimiteerde afstand tot de console. Zo heb je console en handheld in één.
Dat mag best 499 kosten ook dan, aangezien je twee apparaten krijgt. Bij Sony kost dat 399 (PS4) + 199 (Vita)
Als die Wii2 zomer 2014 zou worden aangekondigd koopt niemand tot 2015 meer een WiiU (er verandert dus eigenlijk nietsquote:Op zondag 4 augustus 2013 13:48 schreef Notorious_Roy het volgende:
Uitfaseren duurt t/m Feestdagen 2014. Nieuwe console in maart 2015.
Zo'n verrassingslancering heeft Sega ook geprobeerd met de Saturn in de VS, dat pakte niet goed uit. Boze derde uitgevers die nergens van wisten en een launch-hype misliepen. Boze winkelketens die niet waren betrokken bij de geheime lancering en later weigerden het ding in voorraad te nemen.quote:Op zondag 4 augustus 2013 13:57 schreef Notorious_Roy het volgende:
Nintendo doet toch niets tijdens E3. Gewoon een Nintendo Direct de lucht in op 10 maart, 11 maart in de winkels.
Launchgames Zelda, X, Nintendo Party, F-Zero en Mother 3 in de Virtual Console.
Dat gaat echt niet werken. Een nieuwe console in 2015 ook niet want dan koopt niemand dat ding omdat ze eerst af willen wachten of deze wel lang ondersteund blijft worden.quote:Op zondag 4 augustus 2013 14:37 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Zo'n verrassingslancering heeft Sega ook geprobeerd met de Saturn in de VS, dat pakte niet goed uit. Boze derde uitgevers die nergens van wisten en een launch-hype misliepen. Boze winkelketens die niet waren betrokken bij de geheime lancering en later weigerden het ding in voorraad te nemen.
W101 gaan alle Wii U bezitters gewoon kopen denk ik en verder niet. Rayman komt ook naar de andere consoles dus dat maakt helemaal geen bal uit.quote:Op zondag 4 augustus 2013 19:51 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ja natuurlijk, ze gaan gewoon hun eigen ingeslagen weg verder. Doemdenken heeft verder weinig nut en ze moeten gewoon games blijven maken. Dat zorgt er uiteindelijk wel voor dat dat ding verkoopt. Het is nu echt afwachten aangezien de sprint nu een beetje ingezet is met Luigi en Pikmin.
Later nog W101 en Rayman en dan hopelijk niet al te lang daarna de andere games die gepland staan.
als je pikmin tof vindt moet je welquote:
Ja, ik snap niet waarom iedereen TLOZ: Ocarina Of Time altijd zo ophemelt. Elke TLOZ titel heeft zijn eigen magische sfeer. The Wind Waker behoort zeker tot mijn favorieten.quote:Op maandag 5 augustus 2013 20:48 schreef __Saviour__ het volgende:
Krijg zin om het weer te spelen. Een Zelda die ik eigenlijk nog wel meer kan waarderen dan Ocarina of Time.
Eerste 3D-Zelda en voor velen de eerste Zelda.quote:Op maandag 5 augustus 2013 20:49 schreef CoExist het volgende:
[..]
Ja, ik snap niet waarom iedereen TLOZ: Ocarina Of Time altijd zo ophemelt. Elke TLOZ titel heeft zijn eigen magische sfeer. The Wind Waker behoort zeker tot mijn favorieten.
Stukje nostalgie zal dat ongetwijfeld zijn. Dergelijke 3D gameplay was in die tijd natuurlijk een absolute revolutie. Mijn eerste 3D Zelda was Twilight Princess en daarna Wind Waker. Toen pas OoT via de bonusdisc. En nu in de herhaling ermee bezig op de 3DS.quote:Op maandag 5 augustus 2013 20:49 schreef CoExist het volgende:
[..]
Ja, ik snap niet waarom iedereen TLOZ: Ocarina Of Time altijd zo ophemelt. Elke TLOZ titel heeft zijn eigen magische sfeer. The Wind Waker behoort zeker tot mijn favorieten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |