Ik denk dat mijn zusje het daar niet mee eens zou zijn geweestquote:
Hoe bedoel je precies het 'zoeken'? De rooting reflex (als je een wangetje of lip aanraakt met vinger of tepel/ speen, dan draait de baby het hoofdje, mond gaat open en het zuigen begint) verdwijnt rond de 9 maanden (studieboek). Volgens verschillende stukken op internet verdwijnt de reflex eerder (4 maanden). Ze geven aan dat het daarna een bewuste reactie is.quote:Op zondag 28 juli 2013 08:54 schreef Tinuviel het volgende:
Kyara, Juud en LE wat een mooie curves.
Misschien een gekke vraag maar ik houd nu mijn nichtje weleens vast en als ze honger heeft zoekt ze bij mij, mijn zus geeft ook bv. Nu vroeg ik me 2 dingen af, wat als ik haar zou voeden, mijn melk is toch niet geschikt of wel? En zoeken kv kindjes eigenlijk ook de borst of hoe snel verliezen ze zo een reflex?
Otje ging toen ze klein was echt heel actief/ doelgericht je borst (en dan niet alleen de borst an sich, maar ook al in de buurt van de borst) "afsnuffelen" (geen idee hoe ik het moet noemen) op zoek naar de tepel. Bij mijn schoonzusje deed ze het ook. Die hapreflex is er ook inderdaad, maar die is heel anders. Ze deed het alleen toen ze heel klein was, tot en maand of twee denk ik.quote:Op zondag 28 juli 2013 20:31 schreef Soempie het volgende:
[..]
Hoe bedoel je precies het 'zoeken'? De rooting reflex (als je een wangetje of lip aanraakt met vinger of tepel/ speen, dan draait de baby het hoofdje, mond gaat open en het zuigen begint) verdwijnt rond de 9 maanden (studieboek). Volgens verschillende stukken op internet verdwijnt de reflex eerder (4 maanden). Ze geven aan dat het daarna een bewuste reactie is.
Dat was bij M. ook gewoon zo, maar dan met de fles. M. heeft verder nooit omhoog gekropen naar m'n borst, of iets dergelijks. Zoiets lees je ook wel bij baby's? Ik weet niet of je dat bedoelt.
Ik hoop het. Ik had het de afgelopen weken al teruggebracht naar twee i.p.v. drie keer, en dat lijkt vooralsnog geen probleem te zijn.quote:Op zaterdag 27 juli 2013 13:15 schreef LadyBlack het volgende:
Kan jouw productie het aan om minder vaak of minder lang te kolven?
Dat ruiken hoefde hier niet eens, de laatste borstvoedingspoging van schoonzus was een kleine tien jaar geleden.quote:Op zondag 28 juli 2013 21:54 schreef bitterend het volgende:
Klopt, hier ook. Als ze melk rook ging ze echt heel wild zoeken, en hijgen en met hoofd heen en weer bewegenzo lief!!
quote:Op zondag 28 juli 2013 21:58 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Dat ruiken hoefde hier niet eens, de laatste borstvoedingspoging van schoonzus was een kleine tien jaar geleden.
Dat dacht ik tot dat moment ook. Ze lag een beetje te dutten bij schoonzus op haar borst en zette het ineens op een snuffelen.quote:Op zondag 28 juli 2013 21:59 schreef bitterend het volgende:
[..]![]()
Ik had het idee hier dat het kwam omdat ze mij/mijn melk rook...
En kwijlen, althans dat doet Noor welquote:Op zondag 28 juli 2013 21:56 schreef LadyBlack het volgende:
E had de eerste weken een blik bij het aanhappen die wij de Borstzilla-blik noemdenbloedjefanatiek!
En hijgen en heel wild met dr hoofd bewegen inderdaad
quote:Op zondag 28 juli 2013 21:50 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Otje ging toen ze klein was echt heel actief/ doelgericht je borst (en dan niet alleen de borst an sich, maar ook al in de buurt van de borst) "afsnuffelen" (geen idee hoe ik het moet noemen) op zoek naar de tepel. Bij mijn schoonzusje deed ze het ook. Die hapreflex is er ook inderdaad, maar die is heel anders. Ze deed het alleen toen ze heel klein was, tot en maand of twee denk ik.
De meisjes deden dat ook, ook bij mijn man en bij oma. M heeft dat ook nooit gedaan inderdaad.quote:Op zondag 28 juli 2013 22:22 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ah, ik dacht al dat Tinu iets anders bedoelde. Dat heeft M. nooit zo gedaan.
Snif snif, hey het stinkt hier..... Ik wil mijn mama!quote:Op zondag 28 juli 2013 22:41 schreef bitterend het volgende:
Oh die reacties kreeg ik ook vaak! ik zei dan, ze wil gewoon haar mama!![]()
en ze was inderdaad stil in mijn armen
quote:Op zondag 28 juli 2013 22:41 schreef bitterend het volgende:
Oh die reacties kreeg ik ook vaak! ik zei dan, ze wil gewoon haar mama!![]()
en ze was inderdaad stil in mijn armen
Ja zoiets als Ophelia beschrijft was het idd: een soort snuffelen en als ze in mijn armen lag ter hoogte van mijn borst ook de mond open doen tegen mijn t-shirt aan.quote:Op zondag 28 juli 2013 21:50 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Otje ging toen ze klein was echt heel actief/ doelgericht je borst (en dan niet alleen de borst an sich, maar ook al in de buurt van de borst) "afsnuffelen" (geen idee hoe ik het moet noemen) op zoek naar de tepel. Bij mijn schoonzusje deed ze het ook. Die hapreflex is er ook inderdaad, maar die is heel anders. Ze deed het alleen toen ze heel klein was, tot en maand of twee denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |