quote:
Op woensdag 24 juli 2013 18:17 schreef Spatieloos het volgende:Wat zijn kleine kinderen toch leuk, net was klein kennisje op bezoek, ik denk een jaar of 5. En dan gaat hij 'toveren' met een steentje die hij nep inslikt en dan moet ik acteren dat ik het geloof.

En dan lachen ze zo lief

Ja haha, dat is wel nice. Tijdje terug was er bij een vriend een kennis met haar dochtertje van 4 jaar oud. Ik was er toen ook. Ze was heel druk, en dan viel ze die jongen aan waar ik bij op bezoek was en ging ze tegen zijn been duwen enzo. Dus als hij dan niks hoorde, fluisterde ik tegen haar dat ze hem weer moest duwen, en dan deed ze dat ook meteen
Toen ik wegging vroeg ze waar ik heen ging, toen zei ik heel overtuigend dat ik naar België ging l0l. Die andere jongen speelde het ook mee. Toen vroeg ze wat ik daar ging doen, zei ik dat ik pannenkoeken ging bakken en zo. Kleine kinderen zijn echt briljant, want naïef.