Daar was de PVV groot mee geworden.quote:Op donderdag 25 juli 2013 08:27 schreef Frank_Drebin het volgende:
Ik word er een beetje verdrietig van als ik mij realiseer dat dat soort mensen gewoon kunnen stemmen.
en de pvda en de vvd.. toen er geen algemeen kiesrecht was, hadden de voorlopers van het cda de meerderheidquote:Op donderdag 25 juli 2013 09:50 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
Daar was de PVV groot mee geworden.
quote:Op donderdag 25 juli 2013 10:09 schreef LXIV het volgende:
Tokkies hebben tenminste nog gevoel en gezond verstand. Die laten zich niet in de luren leggen door zalvende praatjes vanuit de EU.
Net als de proles in 1984
ik dacht even dat je NWS aan het quoten wasquote:Op woensdag 24 juli 2013 15:59 schreef Weka het volgende:
Allochtoon rijdt Nederlandse jongen dood en rijdt door, te hard rijden kan niet worden bewezen, allochtoon krijgt 240 uur taakstraaf. Resultaat: één groot pauperfestijn.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=391329444312289
"De Nederlandse rechtsstaat is kapot"
"Buitenlanders het land uit"![]()
"Hij moet de doodstraf krijgen"![]()
![]()
"Ons land, onze regels"![]()
![]()
![]()
quote:Op donderdag 25 juli 2013 10:09 schreef LXIV het volgende:
Tokkies hebben tenminste nog gevoel en gezond verstand. Die laten zich niet in de luren leggen door zalvende praatjes vanuit de EU.
Net als de proles in 1984
Nee hoor, ik bedoel er staat gewoon zo stom het woord 'allochtoon' voor, waar het dan op neer komt is dat een turk bijvoorbeeld wel door zou rijden, en een nederlander niet. Zo vind ik het over komen, waarom moet het woord allochtoon er bij dan? Nergens voor nodig lijkt me.. Alsof als een NL door rijd er gelijk bij word gezet dat een 'Nederlander' door heeft gereden.. Vind het trouwens niet niet normaal wat er gebeurd is!quote:Op donderdag 25 juli 2013 09:28 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
gewoon, hoezo rijd je door na een ongeluk?
Kan me wel voorstellen dat hetvsn schrik gebeurt, maar in die post komt het over of het heel normaal is...
Saillant detail: hij was niet dronken.quote:Op vrijdag 26 juli 2013 19:37 schreef EmTheBest het volgende:
Je kunt wel zeggen dat het per ongeluk was, maar je hoort niet dronken in een auto te zitten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |