oke, sorry je hebt gelijk. nu ik nadenk was ik ook al op mijn 12e een keer geschorst voor juist deze ongein.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 01:25 schreef Stuart het volgende:
[..]
Wat weet jij van de kennis van een kind van een jaar of 10? Ik werk er dagelijks mee en zie regelmatig in de praktijk wat er bij hun thuis speelt met dit soort dingen. Mijn mening wordt immers gevraagd door ouders als 'neutrale buitenstaander'. Waar is jouw ervaring op gebaseerd
En daar kan je alsnog om heen met een vpnquote:Op dinsdag 23 juli 2013 01:27 schreef xcachet het volgende:
Nou mijn broertjes weten heus wel hoe een computer werkt maar niets over programma's of software en ergelijke hoor. Site's die niet geschrikt zijn voor minder jarigen kunnen daadwerkelijk (volgens mij via de provider) afgeschermd worden.
YouTube zal daar zelf verantwoordelijk voor woorden in zo'n land. Dat is niets nieuws. Of dacht jij dat bijvoorbeeld Google alles mag laten zien in landen als China? Dit is niets nieuws in de wereld van het internet hoor. Misschien in de westerse wereld maar dat soort bedrijven kunnen uitstekend filters toepassenquote:Op dinsdag 23 juli 2013 01:26 schreef Ezell het volgende:
[..]
Kijk, daar heb je het al. Zo'n filmpje staat 'gewoon' op YouTube. Op een vrij normale website waar filmpjes worden gedeeld. Als ze online porno gaan verbieden, verbieden ze alleen de websites die daar speciaal voor zijn gemaakt. Maar websites zoals YouTube dan? Daar is dat soort content ook gewoon op te vinden. Natuurlijk verdwijnt met het bannen van pornowebsites al een groot deel van de content, maar dat betekent echt niet dat kinderen daar niet per ongeluk meer op kunnen stuiten hoor.
Een groot deel verdwijnt, maar wat gebeurt dan met het deel dat minder direct zichtbaar is?
Dat kan door jezelf ook. En een kind hoeft niet eens door te hebben dat daar software voor gebruikt wordtquote:Op dinsdag 23 juli 2013 01:27 schreef xcachet het volgende:
Nou mijn broertjes weten heus wel hoe een computer werkt maar niets over programma's of software en ergelijke hoor. Site's die niet geschrikt zijn voor minder jarigen kunnen daadwerkelijk (volgens mij via de provider) afgeschermd worden.
Ik weet niet wat een vpn is. Laat staan mijn broertjes van 10quote:Op dinsdag 23 juli 2013 01:27 schreef d4v1d het volgende:
[..]
En daar kan je alsnog om heen met een vpn
Zelfde als een ouder dit blokkeert dit.
quote:
Proxy danquote:Op dinsdag 23 juli 2013 01:28 schreef xcachet het volgende:
[..]
Ik weet niet wat een vpn is. Laat staan mijn broertjes van 10
Gelukkig mogen we van mening verschillen. In België ben je orgaandonor tenzij je aangeeft dat niet te willen zijn en in Nederland geldt het omgekeerde. Er is in mijn mening voor beiden wel iets te zeggen. Dit is slechts een voorbeeld, obviouslyquote:Op dinsdag 23 juli 2013 01:27 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Het blijft idioot..
Nu is het opt-out.. Gewoon opt-in van maken en ik ben tevreden
website danquote:
quote:
quote:Op dinsdag 23 juli 2013 01:31 schreef Tjacka het volgende:
Ik word wel helemaal para van de mensen die zeggen.
"Dat prism is toch niet erg als jezelf niks kwaad doet."
Al klaar met mediteren?quote:Op dinsdag 23 juli 2013 01:07 schreef xcachet het volgende:
Ik kom even tot mijzelf. Met een meditatie.
ik heb trouwens een tijdje een scharrel gehad.quote:
Heb je er wel flink poen voor gekregen dan?quote:Op dinsdag 23 juli 2013 01:32 schreef Stuart het volgende:
Over censuur gesproken. Ik had ooit mijn eigen forum, opgericht in 2005 en verkocht per 2008. Een jaar later kreeg ik een permban omdat ik teveel commentaar leverde omdat er niets gebeurde na de verkoop. Nog altijd heb ik een ban en is het forum NOOIT meer vernieuwd. Mofo's![]()
![]()
Wat voor forum had je?quote:Op dinsdag 23 juli 2013 01:32 schreef Stuart het volgende:
Over censuur gesproken. Ik had ooit mijn eigen forum, opgericht in 2005 en verkocht per 2008. Een jaar later kreeg ik een permban omdat ik teveel commentaar leverde omdat er niets gebeurde na de verkoop. Nog altijd heb ik een ban en is het forum NOOIT meer vernieuwd. Mofo's![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |