Mijn moeder zat dit weekend nog in Londenquote:
waar ligt die norm dan?quote:Op dinsdag 23 juli 2013 02:04 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja oke, dan draaf je ook wel door
Alle bestaande kennis is sowieso voor niemand weggelegd.
Maar gewoon wat wij als norm voor alle nodige kennis zien bedoel ik dan.
Woohooquote:Op dinsdag 23 juli 2013 02:05 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Mijn moeder zat dit weekend nog in Londen
Ze had het erover dat ze zoveel Indiase mensen in Londen zag, en toen ik tegen haar zei dat dat de 2de grootste bevolking groep was geloofde ze me niet en beweerde ze dat het toch echt wel minstens 60 procent van alle Londenaren warenquote:
Er zijn wijken waar dat wel waar is jaquote:Op dinsdag 23 juli 2013 02:06 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ze had het erover dat ze zoveel Indiase mensen in Londen zag, en toen ik tegen haar zei dat dat de 2de grootste bevolking groep was geloofde ze me niet en beweerde ze dat het toch echt wel minstens 60 procent van alle Londenaren waren
Indiase?quote:Op dinsdag 23 juli 2013 02:06 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ze had het erover dat ze zoveel Indiase mensen in Londen zag, en toen ik tegen haar zei dat dat de 2de grootste bevolking groep was geloofde ze me niet en beweerde ze dat het toch echt wel minstens 60 procent van alle Londenaren waren
Hoe kan je kennis opnoemen? Dat gaat amperquote:
maar hoeveel van wat dan? Alle religies en culturen lijken mij nogal lastig. Waar stel je de grens? En hoe ver ga je met geografie? Ja, alles wat 'belangrijk is'. Maar hoe bepaal je dat? En geschiedenis waarvan? En wat is maatschappij? Vallen culturen en religies daar niet onder? En hoezo alle alfa- en betavakken? Niet iedereen krijgt dezelfde vakken, want andere vakkenpaketten. En welk schoolniveau? En wat is de basis dan?quote:Op dinsdag 23 juli 2013 02:08 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hoe kan je kennis opnoemen? Dat gaat amper
Maar ik zou zeggen op de gebieden van
-Religie
-Culturen
-Geografie
-Geschiedenis
-Maatschappij
-Alle alfa en beta-vakken die je op school hebt gehad
En daar de basis algemene kennis van sowieso?
Zoiets
Omdat dat de oorspronkelijk bewoners van Amerika warenquote:Op dinsdag 23 juli 2013 02:08 schreef EugeneKrabs het volgende:
waarom noemen we mensen uit india niet indianen net als in het engels
Ja kan ook inderdaadquote:
ja maar die kunnen we dus oorspronkelijke amerikanen noemen (native americans)quote:Op dinsdag 23 juli 2013 02:10 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Omdat dat de oorspronkelijk bewoners van Amerika waren
Wat ik opnoemde was de norm van alle mogelijk kennis voor ons hequote:Op dinsdag 23 juli 2013 02:10 schreef Ezell het volgende:
[..]
maar hoeveel van wat dan? Alle religies en culturen lijken mij nogal lastig. Waar stel je de grens? En hoe ver ga je met geografie? Ja, alles wat 'belangrijk is'. Maar hoe bepaal je dat? En geschiedenis waarvan? En wat is maatschappij? Vallen culturen en religies daar niet onder? En hoezo alle alfa- en betavakken? Niet iedereen krijgt dezelfde vakken, want andere vakkenpaketten. En welk schoolniveau? En wat is de basis dan?
Ja maar je noemt Peruanen toch ook niet oorspronkelijke Inca`s?quote:Op dinsdag 23 juli 2013 02:11 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
ja maar die kunnen we dus oorspronkelijke amerikanen noemen (native americans)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |