Nou ehh, ik heb TV op Whatsapp. En hij vertrouwt mij nog steeds niet met een foto van zichzelf. Maar hij had me wel een foto gestuurd van een shirt dat hij aan had, en dat heb ik niet door gestuurd zodat hij mij beter vertrouwd.quote:
Het was een truiquote:Op maandag 22 juli 2013 19:37 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Nou ehh, ik heb TV op Whatsapp. En hij vertrouwt mij nog steeds niet met een foto van zichzelf. Maar hij had me wel een foto gestuurd van een shirt dat hij aan had, en dat heb ik niet door gestuurd zodat hij mij beter vertrouwd.
dan ben ik iig niet het enige meisje met een piemel hierquote:Op maandag 22 juli 2013 19:38 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Waarom zou ze dat willen?!
En heeft ze een piemul?!
Wil jij alleen een mannelijkgeslacht een BJ geven?quote:Op maandag 22 juli 2013 19:38 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Waarom zou ze dat willen?!
En heeft ze een piemul?!
LOLOLOLOL.quote:Op maandag 22 juli 2013 19:38 schreef Dearest het volgende:
[..]
dan ben ik iig niet het enige meisje met een piemel hier
Oei.quote:Op maandag 22 juli 2013 19:38 schreef Dearest het volgende:
[..]
dan ben ik iig niet het enige meisje met een piemel hier
Definieer 'hier'?quote:Op maandag 22 juli 2013 19:38 schreef Dearest het volgende:
[..]
dan ben ik iig niet het enige meisje met een piemel hier
Nee, ik wil geen piemels in mijn mond!quote:Op maandag 22 juli 2013 19:38 schreef xcachet het volgende:
[..]
Wil jij alleen een mannelijkgeslacht een BJ geven?
quote:Op maandag 22 juli 2013 19:39 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Nee, ik wil geen piemels in mijn mond!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |