kijk dan voor een ander man... en wat maakt die 600hz uit merk je toch nix van...quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:19 schreef Ceades96 het volgende:
bij bcc stond hij 448 maar niet vooradig, als je hem uit usa importeerd krijg je wss invoerkosten en garantie is ook een gedoe
een ps4 haalt toch niet meer dan 100fpsquote:Op woensdag 17 juli 2013 13:20 schreef Ceades96 het volgende:
dimens heeft mij die aangesmeerdik wil mijn toekomstige ps4 erop aansluiten en dan is hoge hz en plasma een must
Het gene wat jij zoekt hebben ze niet (meer) omdat daar geen vraag naar is, en áls hij 50 hz haalt dan is dat nog oké omdat playstation rond de 45/55 fps draaitquote:Op woensdag 17 juli 2013 13:22 schreef Ceades96 het volgende:
ar dimens zij dat een tv met 100 hz feiteijk een van 50 is en dat die tv een baas is of een andere voor 9
lees dimens zijn Hz verhaaltje even, dan weet je wat jij zegt niet klopt.quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:24 schreef Nelvalhil het volgende:
[..]
Het gene wat jij zoekt hebben ze niet (meer) omdat daar geen vraag naar is, en áls hij 50 hz haalt dan is dat nog oké omdat playstation rond de 45/55 fps draait
waar staat die?quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:25 schreef leeell het volgende:
[..]
lees dimens zijn Hz verhaaltje even, dan weet je wat jij zegt niet klopt.
TS, toch maar bestellen bij die ene site
tja, nog steeds goedkoper dan een kwalitatief gelijkwaardig productquote:Op woensdag 17 juli 2013 13:31 schreef Ceades96 het volgende:
Tv is wel gewoon te koop maar ik ga geen 40 euries extra betalen voor verzendkosten bovenop de 35 euro die hij al te duur is bij die ene shop waar je hem kunt bestellen
Omdat hij door dimens is aanbevolen en een eenorm prijsverschil heeft met andere 42 inch tv'squote:Op woensdag 17 juli 2013 13:33 schreef Nelvalhil het volgende:
ff serieus zoek nou gewoon een andere tv als je hem voor dat geld niet wilt hebben, ik snap nog steeds niet waarom je juist dié tv wilt hebben
omdat plasma's niet populair zijn onder het klootjesvolk omdat ze denken dan LED (lcd) beter is. Tevens ruimen producenten gewoon hun oude voorraden uit de weg, en daar is weinig vraag naar.quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:33 schreef Ceades96 het volgende:
Inderdaad, maar dat is het hem nou juist! het is echt een top tv voor een appel en een ei maar slechts bij 1 winkel verkrijgbaar is dit niet super raar?
Ik hoor veel goede dingen over TV's van het merk "Techwood"!quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:11 schreef de_boswachter het volgende:
En waarom moet je persé die
Er zijn duizenden TV's in omloop en TS moet er persé ene uit 2011
Het is geen wijn man.
kijk gewoon voor een full hd 42 inch...quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:34 schreef Ceades96 het volgende:
[..]
Omdat hij door dimens is aanbevolen en een eenorm prijsverschil heeft met andere 42 inch tv's
Kijk mee =Dquote:Op woensdag 17 juli 2013 13:42 schreef Nelvalhil het volgende:
[..]
kijk gewoon voor een full hd 42 inch...
Nou kijk hier eensch, 10 tvs met een full hd 42inch beeld met een prijs tussen de 330 en 440 euroquote:
lekker blurry gamenquote:Op woensdag 17 juli 2013 13:45 schreef Nelvalhil het volgende:
[..]
Nou kijk hier eensch, 10 tvs met een full hd 42inch beeld met een prijs tussen de 330 en 440 euro
http://tweakers.net/categ(...)HSM1DSUcoFaYVwamtrAQ
Denk je nou echt dat je daarvan wat merkt? En anders, hij heeft geen keuze, dan moet hij een tv op maat laten maken of nog even doorsparen. Ook kan ts kijken voor een beeldscherm ipv een tv als hij er alleen maar op gaat gamenquote:
Pardon? Plasma of lcd is een wereld van verschil.quote:Op woensdag 17 juli 2013 14:19 schreef darkmond het volgende:
Wel heeft deze een LCD in plaats van een PLASMA scherm. Maar dat is iets wat je nauwelijks merkt tijdens een film kijken.
Valt wel mee. Als je ze vergelijkt zie je een verschil maar als je eenmaal begonnen bent met 't kijken van bv een film dat let je daar niet meer op. Ik tenminste niet. Ik kijk dan liever naar de kwaliteit van de film zelfquote:Op woensdag 17 juli 2013 14:29 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Pardon? Plasma of lcd is een wereld van verschil.
Heb je ook al een iPad?quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:20 schreef Ceades96 het volgende:
dimens heeft mij die aangesmeerdik wil mijn toekomstige ps4 erop aansluiten en dan is hoge hz en plasma een must
Nee, niet meer dan logisch. Het model wat je zoekt stokoud.quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:33 schreef Ceades96 het volgende:
Inderdaad, maar dat is het hem nou juist! het is echt een top tv voor een appel en een ei maar slechts bij 1 winkel verkrijgbaar is dit niet super raar?
geen hd manquote:Op woensdag 17 juli 2013 14:35 schreef sjoemie1985 het volgende:
http://tweakers.net/price(...)ps43f4500-zwart.html en deze?
ik denk dat ik toch op zoek moet naar een 40/42 inch plasmaquote:Op woensdag 17 juli 2013 14:19 schreef darkmond het volgende:
Heb ff op gegoogeld en kon nm nergens te koop vinden. Snap niet dat je perse dat ding uit 2011 wil eigenlijk. Zou als ik jou was gwn opnieuw zoeken naar een leuk ding voor een leuk prijsje. Het zal niet de enige zijn met een goede Prijs/Kwaliteit verhouding. Na nog eens wat zoek werk heb ik zelfs tv's gevonden voor dezelfde prijs met veel ongeveer dezelfde of betere specs.
Heb hier een neergezet die ik zelf zou nemen. Wel heeft deze een LCD in plaats van een PLASMA scherm. Maar dat is iets wat je nauwelijks merkt tijdens een film kijken. Ook iets kleiner, 40 in plaats van 42 inch. Maar ook dat is een te verwaarlozen verschil. Als je 't gaat opmeten zie je miss een verschil van 2 cm aan elke kant. Deze kost bij Bol.com ¤ 649,00 maar er is een korting, nu kostie 400 euro. Bij de meeste andere winkels kostie ook zo'n 400 euro, zonder korting. Bij BCC 430 en CoolBlue voor 400 euro.
• Samsung UE40EH5300
40 Inch, HD
Ook die zullen er wel zijnquote:Op woensdag 17 juli 2013 17:39 schreef Ceades96 het volgende:
[..]
ik denk dat ik toch op zoek moet naar een 40/42 inch plasma
Ik weet dat ik dat heb gezegd over prijs / kwaliteitsverhouding, maar ik had het over de Panasonic TX-P42ST60 in dat geval. Dat is een model waar de prijs / kwaliteitsverhouding erg gunstig is.quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:20 schreef Ceades96 het volgende:
dimens heeft mij die aangesmeerdik wil mijn toekomstige ps4 erop aansluiten en dan is hoge hz en plasma een must
Het is dan ook geen 600Hz. Ja, volgens de "specificaties", maar uiteindelijk is heeft het verschillende frequenties waar het mee werkt. Plasma bestaat niet met werkelijk 600Hz. Logisch ook, want dat zou meer nadelen hebben dan voordelen.quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:19 schreef Nelvalhil het volgende:
[..]
kijk dan voor een ander man... en wat maakt die 600hz uit merk je toch nix van...
http://tweakers.net/price(...)zwart/specificaties/
Daar is nog niets over bekend, maar meer dan 60FPS zal het niet gaan halen. Waarschijnlijk net als de PS3 30FPS of 60FPS wat weer aan het spel ligt.quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:21 schreef Nelvalhil het volgende:
[..]
een ps4 haalt toch niet meer dan 100fps
Voor gamen en LCD speelt iets heel anders dan Hz. Dan gaat het om het aantal FPS van een spel. Ook al heb je een 200Hz LCD televisie, als het spel maar 30FPS is, heb je vrijwel hetzelfde effect als een 50Hz LCD televisie. Aan de andere kant, heb je een 50Hz LCD televisie en is het spel 60FPS, heb je hetzelfde effect als een 100Hz LCD televisie.quote:Op woensdag 17 juli 2013 13:24 schreef Nelvalhil het volgende:
[..]
Het gene wat jij zoekt hebben ze niet (meer) omdat daar geen vraag naar is, en áls hij 50 hz haalt dan is dat nog oké omdat playstation rond de 45/55 fps draait
Haha, grapjas.quote:Op woensdag 17 juli 2013 14:19 schreef darkmond het volgende:
Wel heeft deze een LCD in plaats van een PLASMA scherm. Maar dat is iets wat je nauwelijks merkt tijdens een film kijken.
Totdat je plasma gewend bent en ineens naar een goedkope LCD televisie gaat kijken. Dan wordt het ineens heel duidelijk wat je mist.quote:Op woensdag 17 juli 2013 14:34 schreef darkmond het volgende:
[..]
Valt wel mee. Als je ze vergelijkt zie je een verschil maar als je eenmaal begonnen bent met 't kijken van bv een film dat let je daar niet meer op.
Beeldkwaliteit is net zo belangrijk voor een goede ervaring als de kwaliteit van de film zelf.quote:Ik tenminste niet. Ik kijk dan liever naar de kwaliteit van de film zelf
Die gaat niet naar Nederland komen, helaas. US en Asia only.quote:Op woensdag 17 juli 2013 18:47 schreef KingOfMystery het volgende:
Ik denk dat je toch maar even geduldig moet wachten tot de Panasonic S60 in Nederland te koop is http://reviews.cnet.com/f(...)6482_7-35558334.html
Die zal waarschijnlijk rond de 550 euro kosten
Dat geld niet voor iedereen, ik hoef geen ultra hoge resolutie op een ultra groot scherm. Voor mij is een normale grootte met een leuke goede film genoeg. Als ''t maar geen CAM bagger isquote:Op woensdag 17 juli 2013 21:31 schreef Dimens het volgende:
[..]
Ik weet dat ik dat heb gezegd over prijs / kwaliteitsverhouding, maar ik had het over de Panasonic TX-P42ST60 in dat geval. Dat is een model waar de prijs / kwaliteitsverhouding erg gunstig is.
De TX-P42S30 is niet heel interessant meer, omdat hij niet meer op voorraad is. Ja, je kunt hem nog kopen, maar dan duurt het lang voordat deze geleverd wordt. Aan jou of je dat wilt. Maar de prijs van ¤ 523,- in totaal is het eigenlijk nog steeds een erg goede deal. Mede omdat het de enige Full HD plasma televisie is in die prijsklasse doordat het een ouder model is. Nu heb je wel 50" LG plasma televisies, maar die halen het niet qua kwaliteit bij Samsung en Panasonic. Zo gaan plasma's van LG minder goed om met Hz waardoor je fouten krijgt bij bepaalde input frequenties. Ik heb niet veel LG plasma's gezien, maar doorgaans zie ik wel veel de fout van 24p weergeven op 50Hz waarbij 2 frames 2x worden weergeven. Wat je dan krijgt is motion judder of ook wel stotter, erg zonde.
Naast dat zijn de zwartwaardes bij daglicht ook erg zwak tegenover plasma's van Samsung en Panasonic, heb je meer last van reflectie en is de input latentie iets wat over het algemeen vrij zwak is bij LG. Jammer, maar daar betaal je dan ook voor.
De eerstvolgende Full HD plasma die je dan tegenkomt, is de Panasonic TX-P42ST60. Maar die is al een stuk prijziger. Met een prijs van ¤ 759,- zit hij al vrij snel sinds de release al tegen de laagste prijs aan dat hij waarschijnlijk gaat worden. Gezien de geschiedenis van de ST serie van Panasonic, zal de prijs niet snel dalen en waarschijnlijk pas over een half jaar de prijs van ¤ 699,- aantikken. Wachten tot dit model goedkoper wordt is dus niet aan te raden.
Maar, zoals eerder gezegd, is de verhouding wel zeer gunstig. Je krijgt een zeer goede televisie tegen een vrij lage prijs.
[..]
Het is dan ook geen 600Hz. Ja, volgens de "specificaties", maar uiteindelijk is heeft het verschillende frequenties waar het mee werkt. Plasma bestaat niet met werkelijk 600Hz. Logisch ook, want dat zou meer nadelen hebben dan voordelen.
[..]
Daar is nog niets over bekend, maar meer dan 60FPS zal het niet gaan halen. Waarschijnlijk net als de PS3 30FPS of 60FPS wat weer aan het spel ligt.
[..]
Voor gamen en LCD speelt iets heel anders dan Hz. Dan gaat het om het aantal FPS van een spel. Ook al heb je een 200Hz LCD televisie, als het spel maar 30FPS is, heb je vrijwel hetzelfde effect als een 50Hz LCD televisie. Aan de andere kant, heb je een 50Hz LCD televisie en is het spel 60FPS, heb je hetzelfde effect als een 100Hz LCD televisie.
[..]
Haha, grapjas.
[..]
Totdat je plasma gewend bent en ineens naar een goedkope LCD televisie gaat kijken. Dan wordt het ineens heel duidelijk wat je mist.
[..]
Beeldkwaliteit is net zo belangrijk voor een goede ervaring als de kwaliteit van de film zelf.
[..]
Die gaat niet naar Nederland komen, helaas. US en Asia only.
Mijn laatste tip aan de TS. Gezien je bij de BCC bent geweest, vraag daar eens om een verkoper naar de volgende modellen:
TX-P42UT50
TX-P42ST50
TX-P42G30
TX-P42GT30
Ze kunnen zo in het systeem zien of het model nog in een BCC beschikbaar is en eventueel ook over laten komen naar het filiaal waar je dan bent. Er zit waar waarschijnlijk,als ze nog beschikbaar zijn, ook een leuke korting op en tevens maak je de verkoper blij voor het verkopen van een O of X model. (puntensysteem waar verkopers zelf geld voor krijgen).
Ik zei ook helemaal niets over formaat of resolutie.quote:Op donderdag 18 juli 2013 10:04 schreef darkmond het volgende:
[..]
Dat geld niet voor iedereen, ik hoef geen ultra hoge resolutie op een ultra groot scherm. Voor mij is een normale grootte met een leuke goede film genoeg. Als ''t maar geen CAM bagger is
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |