Het zijn allemaal geen honden die op andere mensen gericht zijn, die Japanners, ik vind ze wel heel mooi hoor, maar ik zou er geen hoeven en je kan er ook niet ff lekker mee kroelen buiten of zoquote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:04 schreef Pisces29 het volgende:
Hier loopt zo'n Hachi-soort in de buurt, ik vind het zo drie-keer-niks. Een pop van een hondje, en de baasjes ook van die mensen die niks met honden hebben, behalve zo'n popje als dit dus. Van die mensen die enkel van mooi weer houden en lopen te tutten.
Ik heb 2 Greyhounds gespot, ik moet ze nog op de kiek krijgen!
Een kennis van mij is zo'n hysterische veganist, van het soort dat iedereen haar mening opdringt. Behalve haar fret, want daarvoor liggen ladingen dooie beesten in de vriezer.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:04 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Echt, ik heb liever nog een Sjon dan een fret, wat een rotbeesten vind ik dat.
Gisteravond zagen we twee marters door de straat hollen toen ik ben een buuf even stond te kletsen buiten.
No way, ja tuurlijk is het fijn als het niet met bakken uit de hemel komt, maar jij doet en wandelt en gaat óveral met je hele bups! Je investeert enzo.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:08 schreef oh-oh het volgende:
Maar goed, ik ben denk ik ook wel een goedweertruthondenmens hoor![]()
quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:08 schreef Lutte het volgende:
[..]
Een kennis van mij is zo'n hysterische veganist, van het soort dat iedereen haar mening opdringt. Behalve haar fret, want daarvoor liggen ladingen dooie beesten in de vriezer.
Huu, wat eten die dingen eigenlijk? Gewone stukkies vlees? Of lusten ze ook een muis?quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:08 schreef Lutte het volgende:
[..]
Een kennis van mij is zo'n hysterische veganist, van het soort dat iedereen haar mening opdringt. Behalve haar fret, want daarvoor liggen ladingen dooie beesten in de vriezer.
quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:08 schreef Lutte het volgende:
[..]
Een kennis van mij is zo'n hysterische veganist, van het soort dat iedereen haar mening opdringt. Behalve haar fret, want daarvoor liggen ladingen dooie beesten in de vriezer.
ik krijg hele rare beelden voor mequote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:08 schreef Lutte het volgende:
[..]
Een kennis van mij is zo'n hysterische veganist, van het soort dat iedereen haar mening opdringt. Behalve haar fret, want daarvoor liggen ladingen dooie beesten in de vriezer.
Ik kan tegenwoordig geen lach meer onderdrukken als ik het woord 'kaviaar' voorbij zie komen, ik blijf het een geweldige naam vinden, ik kende ze niet eens voordat jij erover begonquote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:11 schreef oh-oh het volgende:
[..]Ja dat snap ik ook nooit, dan neem je toch lekker een kaviaar of zo?
Sterker nog, als je zo streng vega bent snap ik ünerhaupt niet dat je huisdieren wel vindt kunnen.
quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:09 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
No way, ja tuurlijk is het fijn als het niet met bakken uit de hemel komt, maar jij doet en wandelt en gaat óveral met je hele bups! Je investeert enzo.
Die mensen lopen zo'n straatje rond, met hun paraplu en alles is gekapt en wel. Ik denk ook dat de voetjes gedroogd worden als het poppetje bij de voordeur staat
Ah, dat was ik al vergeten van het karakter, dan is het nog meer een 'poppetje' waar je niks mee kan.
quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:11 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik kan tegenwoordig geen lach meer onderdrukken als ik het woord 'kaviaar' voorbij zie komen, ik blijf het een geweldige naam vinden, ik kende ze niet eens voordat jij erover begon
De bevroren dingen waren muizen volgens mij, maar vlees lusten ze sowieso wel.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:10 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Huu, wat eten die dingen eigenlijk? Gewone stukkies vlees? Of lusten ze ook een muis?
Jouw honden mogen op de bank, op bed, je wandelt ook in slecht weer. Ook in hitte wandel je!quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:12 schreef oh-oh het volgende:
[..]Ja fuck you, ik droog ook die pootjes af ik moet die baggerbende niet in mijn bed en zo hoor, gekkie! En ze worre elke dag gekamd, de twee waarbij je dat ziet.
Als het ff kan mogen ze wel shinen hoor, als we dan toch over straat motten dr mee!
Nooit over nagedacht dat die beesten dat ook zouden eten. Jakkes. En ze stinken ook al zo enorm.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:14 schreef Lutte het volgende:
[..]
De bevroren dingen waren muizen volgens mij, maar vlees lusten ze sowieso wel.
Mijn kaviaar heeft de tijd van z'n leven, hele dag lekker buiten gras knagenquote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:11 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik kan tegenwoordig geen lach meer onderdrukken als ik het woord 'kaviaar' voorbij zie komen, ik blijf het een geweldige naam vinden, ik kende ze niet eens voordat jij erover begon
Je kan ze ook kattenvoer geven en zo geloof ik.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:15 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nooit over nagedacht dat die beesten dat ook zouden eten. Jakkes. En ze stinken ook al zo enorm.
Ze is gewoon een beetje een koekertquote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:17 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Je kan ze ook kattenvoer geven en zo geloof ik.
Maar dan nog, als je zo streng vega bent, dan moet je ook niet zo een fret als huisdier willen houden, die moet niet in een hokje in je huis maar vrij in de natuur jeweets.
Echt?quote:
Is dat hetzelfde als wat wij een koekebakkert noemen?quote:
Uhuquote:Op dinsdag 16 juli 2013 12:22 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Is dat hetzelfde als wat wij een koekebakkert noemen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |