Matigen garpers.quote:Op maandag 15 juli 2013 08:32 schreef Stormqueen het volgende:
Gelukkig kon de zomertijd garper nog gerecycled worden
Jah.. Hij komt altijd als je hem roept alleen gisteravond dus niet. Maar hij was al vrij lang buiten dus was ff meh. Maar gelukkig kwam ie tegen half 1 alsnog binnenquote:
Joh, dat doen zequote:Op maandag 15 juli 2013 09:26 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Jah.. Hij komt altijd als je hem roept alleen gisteravond dus niet. Maar hij was al vrij lang buiten dus was ff meh. Maar gelukkig kwam ie tegen half 1 alsnog binnen
Misschien had ie ff wat in te halen, aangezien is al ruim een week binnen zat wegens bijna-abces en zo
Ja maar t wordt nu weer mooi weerh e, dan blivjen ze zo een nacht lekker buiten tukken hoor!quote:Op maandag 15 juli 2013 09:26 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Jah.. Hij komt altijd als je hem roept alleen gisteravond dus niet. Maar hij was al vrij lang buiten dus was ff meh. Maar gelukkig kwam ie tegen half 1 alsnog binnen
Misschien had ie ff wat in te halen, aangezien is al ruim een week binnen zat wegens bijna-abces en zo
Waddan?quote:Op maandag 15 juli 2013 09:30 schreef Sharana_LV het volgende:
en k heb een mail gekregen over mijn vloer wat echt zum kotsen is
Wazzup chick?quote:Op maandag 15 juli 2013 09:30 schreef Sharana_LV het volgende:
en k heb een mail gekregen over mijn vloer wat echt zum kotsen is
Dus jij gaat ook met je benen omhoog na de seks, een maansteen kopen en aan de etos zwanger worden-vitaminen zodra het menens wordt?quote:Op maandag 15 juli 2013 09:38 schreef Stormqueen het volgende:
Gisteren etentje gehad met bewonersorganisatie. Eentje is 4 maanden zwanger, eentje heeft een tweeling van zes weken, eentje een baby van 10 weken en eentje een baby van 6 maanden.
Er.mah.gerd.
Ik weet weer alles van bonken, slierten, hechtingen, naweeen, en de effectiefste methodes om snel zwanger te worden
Oh nee, de gouden tip was om de hele cyclus om de dag te batsen. Volgens deze moeder-van-vier was de succesfactor ongeveer 100%quote:Op maandag 15 juli 2013 09:40 schreef Incantrix het volgende:
[..]
Dus jij gaat ook met je benen omhoog na de seks, een maansteen kopen en aan de etos zwanger worden-vitaminen zodra het menens wordt?![]()
Even korte samenvatting van wat er nog mis was:quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.hier werd ik de volegnde dag op gebeld BENT U NU THUIS DAN KOMEN WE LANGS! dus ik nee zit op het werk... okay ze waren nu in amsterdam maar dan zou ze kijken wanneer ze weer langs kon komen, niets meer van gehoord
zelf ook niet meer bij nagedacht watn t was alweer kodu buiten dus vloer kwam niet meer omhoog en had wel andere dingen aan hoofd, nu is t weer warm dus vloer weer omhoog etc
dus ik mail:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Imho nog een redelijk nette mail aangezien ik nu al DRIE jaar gekut heb met mijn vloer
krijg k dit terug:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
geen geachte mevrouw? geen excuses dat het zo lang duurt? helemaal niets?
terug gemailed dat ik woensdag en donerdag thuis ben en amandag en dinsdag gewoon op het werk, zoek t uit zeg![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |