TRV / Krakauquote:Op maandag 7 augustus 2017 10:18 schreef yvonne het volgende:
Helleuh, is er ergens een topic over Krakau?
Oh top, ik kon het niet vinden!quote:Op maandag 7 augustus 2017 10:24 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
TRV / Krakau
Laatste post van januari 2017. Is voor TRV-begrippen recent.
Ga je heen? Vrienden van mij zijn onlangs geweest en vonden het geweldig.quote:
Sorry, pas het gelijk aan.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 21:16 schreef liesje1979 het volgende:
Het schatjes.
Top en helemaal prima, die tagjes om het woord reisverslag in mijn Albanie reisverslag topic, maar ik begrijp niet zo goed waarom de TT ook is aangepast?Ik bedoel, reisverslag Albanie dekte volgens mij de lading prima en nu vind ik het echt een TT geworden die niet zou misstaan als titel van een boek van Dick Bruna. (RIP), En dat vind ik niet zo leuk.
Ja! geboekt, december, sneeuw, kerstsfeer, het lijkt ons geweldig.quote:Op woensdag 16 augustus 2017 14:54 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Ga je heen? Vrienden van mij zijn onlangs geweest en vonden het geweldig.
Kan niet wachten op het reisverslag met review van de badkamer.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:09 schreef yvonne het volgende:
Ja! geboekt, december, sneeuw, kerstsfeer, het lijkt ons geweldig.
Ik moet die van de Azoren nog makenquote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:11 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Kan niet wachten op het reisverslag met review van de badkamer.
Ben zo benieuwd!!!quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:12 schreef yvonne het volgende:
Ik moet die van de Azoren nog maken, mooie wc's!
Een hele oude: TRV / Nicaragua en Honduras (laatste reactie 2003quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:17 schreef Hallojo het volgende:
Is er ergens een centraal Nicaragua topic?
Waar kun je het beste je foto's uploaden?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:18 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Ben zo benieuwd!!!
Ik loop ook achter met mijn reisverslagen. Ben nu eindelijk bezig met het verslag van Sri Lanka (inclusief badkamerrecensies als ik het me kan herinneren).
Ik ga even kijken. Thanks!quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:20 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Een hele oude: TRV / Nicaragua en Honduras (laatste reactie 2003)
Kan hem wel kicken als je daar in wil reageren. Maar je mag uiteraard ook gewoon een nieuwe openen..
Nog een oudje: TRV / Nicaragua
Ik gebruik de beheersite van FOK!.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:22 schreef yvonne het volgende:
Waar kun je het beste je foto's uploaden?
Ik heb maar even een nieuw stormlooptopic geopend: TRV / Nicaraguaquote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:20 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Een hele oude: TRV / Nicaragua en Honduras (laatste reactie 2003)
Kan hem wel kicken als je daar in wil reageren. Maar je mag uiteraard ook gewoon een nieuwe openen..
Nog een oudje: TRV / Nicaragua
Uitstekend. Is bij deze het nieuwe centrale topic in de uiterst succesvolle reeks van topics over Nicaragua.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 11:10 schreef Hallojo het volgende:
Ik heb maar even een nieuw stormlooptopic geopend: TRV / Nicaragua
quote:Op zaterdag 30 september 2017 22:15 schreef Individual het volgende:
Ik vond een oud verslag terug van een reis naar Argentinië en Brazilië voor verslagen topic.
TRV / Calling Hik, Lucille, Chillemundo and Qwerty_x! (ARG-BRA)
Die is er wel, even zoeken dus.quote:Op woensdag 4 oktober 2017 12:18 schreef MissButterflyy het volgende:
Is er nog een centraal topic over vliegtickets? Dus niet over low budget maatschappijen
Naast lowbudget hebben we ook het goedkoop van A naar B topic en het ervaringen met vliegmaatschappijen topic.quote:Op woensdag 4 oktober 2017 12:18 schreef MissButterflyy het volgende:
Is er nog een centraal topic over vliegtickets? Dus niet over low budget maatschappijen
Ach, het staat niet in de weg of zo. Mag van mij wel open blijven.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 00:24 schreef uniekhoorn het volgende:
TRV / hotel terug van Weissensee naar Groningen
Kan dicht . bedankt jongen
Bedankt! Ik heb een nieuwe geopend.quote:Op woensdag 8 november 2017 16:53 schreef jaco het volgende:
Vragen over vliegen is op slot gegaan zonder een nieuw deel te openen: https://forum.fok.nl/topicchain/514
Ja, dat wil ik doen.quote:» Er is al 102 dagen niet in dit topic gepost. Bedenk je of het zinvol is dit topic omhoog te schoppen. Klik hier om tóch te reageren.
Heb je de link van het topic? Dan kan ik het ontgrendelen.quote:
Zou er moeten zijn. Zoek het zo wel op.quote:Kan het kloppen dat ik niet zo snel een Ierland-topic kan vinden?
Hmm ik was lekker onduidelijkquote:Op maandag 19 februari 2018 14:12 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Heb je de link van het topic? Dan kan ik het ontgrendelen.
Heldquote:Op maandag 19 februari 2018 14:17 schreef UIO_AMS het volgende:
Ontgrendeld en al: TRV / Éireann (oftewel Ierland) #7
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |