Die mensen zijn te lui om het te vragen meestal. Vanaf nu is een linkje voldoende om ze het duidelijk te makenquote:Op zondag 14 juli 2013 22:20 schreef Lutte het volgende:
[..]
Ben bang dat mensen die niet weten hoe laat het begint, dit topic ook niet weten te vindenEr zullen nog steeds mensen zijn die het vragen en die hoeven niet afgeblaft te worden (!), maar dan proberen we het even met dit topic sticky.
Thanksquote:Op zondag 14 juli 2013 22:20 schreef Lutte het volgende:
[..]
Ben bang dat mensen die niet weten hoe laat het begint, dit topic ook niet weten te vindenEr zullen nog steeds mensen zijn die het vragen en die hoeven niet afgeblaft te worden (!), maar dan proberen we het even met dit topic sticky.
Dus eerst de CDE en daarna de huldiging, met direct daarna DeMart? Ook leukquote:Op zaterdag 13 juli 2013 22:58 schreef mar456 het volgende:
Laatste dag is sowieso pas vanaf 20.20 te zien omdat deze rit in de avond wordt verreden. Jouw 14.10 klopt dus niet.
Het kan me niet schelen of we veel zouden missen, de Tour gaat voor elke andere tak van sport en al helemaal vrouwenvoetbal.quote:Op woensdag 17 juli 2013 20:15 schreef Jason22 het volgende:
Overigens stond er zondag rond 18.00 uur vrouwenvoetbal gepland, maar na die nederlaag lijkt het duel niet meer door te gaan. Net op tijd voor de slotetappe dus! Ook al zouden we in het begin niet veel missen.![]()
TV uizending klopt niet... Sporza is er al om 18u bij...quote:Op zaterdag 13 juli 2013 22:55 schreef kilon het volgende:
In dit topic zijn de belangrijkste tijden te vinden voor de touretappes, Tour Du Jour, De Avondetappe en Vive Le Velo.
Alle tijden en gasten zijn onder voorbehoud.
De etappes:
[ afbeelding ]
Tour Du Jour begint iedere avond om 20.30 met de volgende gasten:
[ afbeelding ]
De Avondetappe:
[ afbeelding ]
Vive Le Velo:
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |