Iemand van Belkin en Cannondale die daarachter zit. Die heeft het ook doorquote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:54 schreef ejfaar het volgende:
[..]
Je ziet Belkin ook het gat laten vallen
jawel man.Krijg je tenminste koers ipv schade beperken.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:55 schreef Syntix het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Ze hebben hem boos gemaakt. Niet zo slim
Valverde begreep Belkin wel en neemt hen niets kwalijk, het rijden van Europcar begreep hij dan weer veel minderquote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:55 schreef kilon het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar reacties van kamp Movistar. En Sky. En Saxo.
Froome volgt toch enkel zijn wattagemeter, niet zijn emoties?quote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:55 schreef Syntix het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Ze hebben hem boos gemaakt. Niet zo slim
Klinkt misschien vreemd, maar het zou weleens nadelig kunnen zijn voor de podiumkansen van Mollema en Ten Dam. Valverde reed hier op het niveau van die jongens rond en Mollema had ik Valverde wel zien voorblijven. Nu gaat Quintana daar niet meer op hoeven wachten en ook geen solo's meer hoeven doen vanaf de voorlaatste klim. Ik ben benieuwd hoe die gaat evolueren zonder voorbereidingskoersen in de benen.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:21 schreef Columbiafan het volgende:
Spijtig, spijtig, spijtig voor Valverde
Rabo had geen Weerplaza, dát is het verschil.twitter:RichardPlugge twitterde op vrijdag 12-07-2013 om 17:53:09Thanks to @Weerplaza for giving us accurate information for today. Nice cooperation with @teambelkin reageer retweet
Niks mis mee toch?quote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:56 schreef Panthera. het volgende:
[..]
Haha ook in het voorbijgaan nog mooie burn van Ducrot over het chauvinisme van Dijkstra.
Het is wel echt een zwak moment van Froome. Hij zit achter Kwiatkowski, die een gat laat vallen, maar Cavendish is wel mee en die zat voor Kwiatkowski.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:52 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
http://nos.nl/video/528869-aanval-saxo-en-belkin-op-froome.html
Straf van Saxo. Filmpje had wel paar seconden eerder mogen beginnen.
Dat is toch mooi schade beperken. Froome is een absolute eindbaas.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:57 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
jawel man.Krijg je tenminste koers ipv schade beperken.
Marginal gainsquote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:57 schreef Pino112 het volgende:
Rabo had geen Weerplaza, dát is het verschil.twitter:RichardPlugge twitterde op vrijdag 12-07-2013 om 17:53:09Thanks to @Weerplaza for giving us accurate information for today. Nice cooperation with @teambelkin reageer retweet
Ik ben absoluut fan van Quintana hoor, hoop echt dat hij de Belkin jongens nog voorbij gaat. Valt inderdaad af te wachten, maar hij heeft natuurlijk wel een enorme motor.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:57 schreef wimderon het volgende:
[..]
Klinkt misschien vreemd, maar het zou weleens nadelig kunnen zijn voor de podiumkansen van Mollema en Ten Dam. Valverde reed hier op het niveau van die jongens rond en Mollema had ik Valverde wel zien voorblijven. Nu gaat Quintana daar niet meer op hoeven wachten en ook geen solo's meer hoeven doen vanaf de voorlaatste klim. Ik ben benieuwd hoe die gaat evolueren zonder voorbereidingskoersen in de benen.
En die grijns van die voorste Saxo. Afzien en gelijk merken dat het rendeertquote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:54 schreef ejfaar het volgende:
[..]
Je ziet Belkin ook het gat laten vallen
quote:
quote:Op zaterdag 18 juni 2011 17:29 schreef wimderon het volgende:
DIt is ook echt vergelijkbaar met die etappe in de Tour![]()
quote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:58 schreef Syntix het volgende:
[..]
Dat is toch mooi schade beperken. Froome is een absolute eindbaas.
Moet ook wel euforisch gevoel zijn zoiets denk ik. Meer dan een kopman die goed klimt ofzo.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:59 schreef 99.999 het volgende:
[..]
En die grijns van die voorste Saxo. Afzien en gelijk merken dat het rendeert
Inderdaad. Je ziet ook Froome gewoon wegsturen omdat hij er niet bij kan komen. In de groepen daarna zat hij imo ook veels te ver achterin. Als ze daar gewild hadden konden ze hetzelfde truucje nog een keer doen.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:58 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Het is wel echt een zwak moment van Froome. Hij zit achter Kwiatkowski, die een gat laat vallen, maar Cavendish is wel mee en die zat voor Kwiatkowski.
DeTanktwitter:NOShan70 twitterde op vrijdag 12-07-2013 om 17:56:58Even aandacht voor een openhartige @bramtankink. Legt op zijn mooie manier vandaag uit. Nos.nl #tdf #studiosport reageer retweet
Mja het maakt niks uit. Niemand die Froome eraf gaat rijden in de bergetappes, zeker niet meer dan 2 minuten. Niks aan de hand dus voor hem.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:58 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Het is wel echt een zwak moment van Froome. Hij zit achter Kwiatkowski, die een gat laat vallen, maar Cavendish is wel mee en die zat voor Kwiatkowski.
Volgensmij was het juist Kwiat die een sprint trekt voor Cavendish om hem op het laatste moment naar voor te brengen, Froome ging eerst even bellen.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 17:58 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Het is wel echt een zwak moment van Froome. Hij zit achter Kwiatkowski, die een gat laat vallen, maar Cavendish is wel mee en die zat voor Kwiatkowski.
Froome kan Valverde wegstrepen. Die had dus een goede dag.quote:Op vrijdag 12 juli 2013 18:00 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Klassementsleider Chris Froome ziet Bauke Mollema (derde) en Laurens ten Dam (vierde) niet als zijn concurrenten voor de eindzege.
"Zoals ik het nu zie, komt het gevaar uit de hoek van Movistar en Saxo", zei de Brit, die daarbij doelde op Alejandro Valverde en Alberto Contador.
Contador denkt dat hij Froome in de derde week kan verslaan, omdat dat ook in de Vuelta van 2011 het geval was.
"Mensen mogen denken en speculeren wat ze willen en naar mijn resultaten in het verleden kijken, maar het feit is dat ik in die Vuelta niet in goeden doen was, terwijl ik me nu wel sterk voel", reageerde Froome.
Tot het tegendeel bewezen wordt is er voor Froome niks aan de hand. Valverde is weg en Contador moet hem totaal aan gort rijden in de bergen om te winnen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |