Moet je de ciabatta eens proberenquote:Op vrijdag 2 augustus 2013 00:12 schreef Dragonberry het volgende:
Ik ben officieel verpest. De verse stokbroden zijn écht veel lekkerder dan bij andere supermarkten. Maar ik vertik het om 10 minuten te rijden voor een stokbrood!![]()
Zo oneerlijk hè... wij hebben een Lidl op 5 min fietsen zónder bakker, en op 15 min rijden met bakker.. Vandaag toch even naar de verre gegaan en wat broodjes gehaald om in te vriezenquote:Op vrijdag 2 augustus 2013 14:28 schreef Popples het volgende:
[..]
Moet je de ciabatta eens proberenIk vertik het om 40 min. te rijden
![]()
Ik heb een lidl in 2 min. fietsen maar die heeft geen warme bakker
Net bij de Lidl geweest: opquote:Op vrijdag 2 augustus 2013 00:04 schreef MCH het volgende:
De baklava van de oosterse week is best goed te doen (voor baklava uit de supermarkt dan).![]()
![]()
Zes flinke stukken voor 2,49 euro.
Ik zou het doen, dat stokbrood is goddelijkquote:Op vrijdag 2 augustus 2013 00:12 schreef Dragonberry het volgende:
Ik ben officieel verpest. De verse stokbroden zijn écht veel lekkerder dan bij andere supermarkten. Maar ik vertik het om 10 minuten te rijden voor een stokbrood!![]()
Ja heel oneerlijkquote:Op vrijdag 2 augustus 2013 15:00 schreef Welldressed het volgende:
[..]
Zo oneerlijk hè... wij hebben een Lidl op 5 min fietsen zónder bakker, en op 15 min rijden met bakker.. Vandaag toch even naar de verre gegaan en wat broodjes gehaald om in te vriezen
Ik vind de hummus juist helemaal niet lekkerquote:
Haha wij halen ook altijd een kar vol hoor, voor 3 personen! Vooral veel groentequote:Op vrijdag 2 augustus 2013 15:38 schreef Popples het volgende:
[..]
Ja heel oneerlijkHopen dat ze snel gaan verbouwen
![]()
Ik mag binnenkort weer gaan inslaan. kunnen we weer lachenAls ik bij de lidl boodschappen doe dan moet ik 3 keer afrekenen en de kar ook 3 keer leeghalen en dan als er een studentje zit die kijkt zijn ogen uit
Wij zijn met 5 personen. Maar ik sla altijd veel in zodat ik de zware producten niet altijd alleen hoef te slepen. Dan gaan er echt 36 pakken melk en 12 pakken bloem enz. meequote:Op vrijdag 2 augustus 2013 18:51 schreef Welldressed het volgende:
[..]
Haha wij halen ook altijd een kar vol hoor, voor 3 personen! Vooral veel groente![]()
Er zijn ergere dingenquote:Op vrijdag 2 augustus 2013 19:37 schreef Erasmo het volgende:
Had net de dadels gehaald maar kom er bij thuiskomst achter dat er glucosestroop op zit
Lidl hier had nog wat van die pizza's liggen dus maar eentje meegenomen. En inderdaad best lekker!quote:
Ja hequote:Op zaterdag 3 augustus 2013 20:35 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Lidl hier had nog wat van die pizza's liggen dus maar eentje meegenomen. En inderdaad best lekker!
zit daar gewoon mousse in ofzo?quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 22:00 schreef casper019 het volgende:
[ afbeelding ]
vandaag gruwlijk lekkere chocolade gekocht bij de lidl!!
ze hadden die ook in andere soorten... (hebben jullie die welis probeerd?) ga die volgende week kopen, want deze choco proeft naar meeeeeeeeeeeeeer
dadels gewoon bij de Turk/Marokkaan halen. De dadels die jij nu hebt zijn oude dadels, die gestoomd zijn om ze zacht te maken met een laagje suiker er omheen voor de mooi en lekker ofzo. zelfde geld bij andere supermarkten. Dadels met het oorspronkelijke stokje eraan zijn goed. niet deze 'neppe' oude zooi.quote:Op vrijdag 2 augustus 2013 19:37 schreef Erasmo het volgende:
Had net de dadels gehaald maar kom er bij thuiskomst achter dat er glucosestroop op zit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |