Ongeacht of dat La la la lala lala nummer 1 nog gaat worden of niet.quote:
na het sporten/douchen enzo ff muziek luisteren, dus tsja dan kan ik net zo goed hier komen als ik toch achter m'n pc zitquote:Op woensdag 10 juli 2013 21:39 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
broertjen
wat ben jij vaak 's avonds hier tegenwoordig!
Herinner mij dat ik nooit ruzie met jou moet krijgen danquote:Op woensdag 10 juli 2013 21:42 schreef SilentChaos het volgende:
en aangezien ik tegenwoordig minimaal 3 keer per week sport en soms 4 keer, ben ik vaker hier
Uiteraard moet je ze AAN hebbenquote:Op woensdag 10 juli 2013 22:06 schreef ieniminimuis het volgende:
Foto's volgen morgen bij beter licht
Dat valt wel mee hoorquote:Op woensdag 10 juli 2013 22:06 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Herinner mij dat ik nooit ruzie met jou moet krijgen danJij beukt mij zo drie straten verder met jouw spierballen
Mss zijn het wel rokjes voor mijn barbiepoppen...quote:
Geilquote:Op woensdag 10 juli 2013 22:10 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Mss zijn het wel rokjes voor mijn barbiepoppen...
Klinkt als een verplichtingquote:Op woensdag 10 juli 2013 22:20 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik kruip mijn bed in met mijn boek. Ik loop achter op mijn leesschema.
quote:
Wat is dezequote:Iedereen wil pik van Giel zien
In totaal gaan 450 mensen samen met Giel Beelen naakt over het crosscircuit van de Zwarte Cross rennen. Dat heeft de organisatie vandaag wereldkundig gemaakt. Daarmee is het volgeboekt.
Beelen haalt zijn plofkap uit zijn broek om te protesteren tegen de beperkte vrijheden in Rusland. Het evenement luistert naar de naam Naked Run for Freedom en wordt georganiseerd door Amnesty International, meldt RTL Boulevard.
De deelnemers krijgen naast hun vleeshelm ook een helm op hun hoofd. Ze mogen deze na afloop mee naar huis nemen. Het evenement is op 26 juli.
Schrijft Djeez ook voor powned?quote:Op woensdag 10 juli 2013 23:21 schreef Pino112 het volgende:
http://www.powned.tv/nieu(...)t_veel_volgelin.html
[..]
Wat is deze.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |