Er zijn nogal wat mensen tegen euthanasie, vooral ook religieuze mensen. Het Koningshuis is er voor alle Nederlanders, bovendien zijn ze volgens mij, althans op papier, gelovig, protestants meen ik. Redenen genoeg volgens mij.quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:39 schreef Copycat het volgende:
[..]
Wat zou de toegevoegde waarde van heimelijkheid zijn?
Het zal je verbazen hoe weinig mensen daar over nadenken. En als hij al een schriftelijke verklaring zou hebben gehad, dan is het de vraag of er een arts is die de euthanasie wil uitvoeren. Aan de overige zorgvuldigheidseisen moet namelijk ook worden voldaan.quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:37 schreef Jian het volgende:
[..]
En jij weet dat Friso dat, net als zoveel mensen, niet allang had vastgelegd ...
Niks mysterieus aan euthanasie maar als het zou hebben plaatsgevonden dan zou het niet naar buiten worden gebracht. Wat ik al zei, we zullen het waarschijnlijk nooit weten.quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:44 schreef Copycat het volgende:
Het lijkt mij vooral gezocht. Meestal zijn dingen gewoon zoals ze zijn. Zonder extra mysterieuze opsmuk.
Ik denk dat we het wel weten, hoezeer sommigen er ook meer van willen maken.quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:46 schreef Jian het volgende:
Niks mysterieus aan euthanasie maar als het zou hebben plaatsgevonden dan zou het niet naar buiten worden gebracht. Wat ik al zei, we zullen het waarschijnlijk nooit weten.
Als hij een verklaring zou hebben gehad dan zou de arts de euthanasie uitvoeren. Het gaat om een lid van het koningshuis, de zoon van de voormalig koningin en de broer van de koning, wat denk je zelf......quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:44 schreef June. het volgende:
[..]
Het zal je verbazen hoe weinig mensen daar over nadenken. En als hij al een schriftelijke verklaring zou hebben gehad, dan is het de vraag of er een arts is die de euthanasie wil uitvoeren. Aan de overige zorgvuldigheidseisen moet namelijk ook worden voldaan.
Maar goed, dit is sowieso niet aan de orde, de RVD heeft al duidelijk gemaakt dat hij aan de gevolgen van het ongeluk cq hersenletsel is overleden.
Ik heb niet dezelfde glazen bol als jij, helaas.quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:47 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik denk dat we het wel weten, hoezeer sommigen er ook meer van willen maken.
En feit is dat we het niet weten.quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:53 schreef Copycat het volgende:
Ik geloof niet in glazen bollen, maar in logica en feiten.
Haha, zo werkt het niet hoor. Ik maak geen onderscheid tussen mijn patiënten en andere dokters horen dat ook niet te doen. Euthanasie is namelijk altijd nog moord en indien je voldaan hebt aan de zorgvuldigheidseisen wordt het pas kwijtgescholden door de officier van justitie.quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:49 schreef Jian het volgende:
[..]
Als hij een verklaring zou hebben gehad dan zou de arts de euthanasie uitvoeren. Het gaat om een lid van het koningshuis, de zoon van de voormalig koningin en de broer van de koning, wat denk je zelf......
En wat de RVD zegt is precies wat ze juist achten, waar of niet waar.
Ik zeg overigens niet dat er sprake is van euthanasie, ik opperde alleen de mogelijkheid.
Als jij denkt dat wanneer er sprake zou zijn van deze wens door Friso en Beatrix en Alexander zouden hier achter staan, dat het dan toch niet zou gebeuren dan ben je wel ergggg naïef....... en dat voor een "dokter"quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:54 schreef June. het volgende:
[..]
Haha, zo werkt het niet hoor. Ik maak geen onderscheid tussen mijn patiënten en andere dokters horen dat ook niet te doen. Euthanasie is namelijk altijd nog moord en indien je voldaan hebt aan de zorgvuldigheidseisen wordt het pas kwijtgescholden door de officier van justitie.
Ik verdien geen zak aan Fok, dus ik vind het eigenlijk allemaal een beetje zinloos, maar goed we vermaken ons.quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:55 schreef Copycat het volgende:
Zo kan je over alles wel insinuaties maken. Vind het persoonlijk een beetje zinloos.
Ja, dat staat allemaal op Google en ik vind het prima, maar dit gaat over het koningshuis en daar zijn zaken sowieso goed geregeld en zijn ze dat niet dan wordt er een mouw aangepast en daar praat nooit iemand meer over, ook niet een lijfarts.quote:Op maandag 12 augustus 2013 20:54 schreef June. het volgende:
[..]
De arts moet er namelijk ook van overtuigd zijn dat er sprake is van uitzichtloos en ondraaglijk lijden van de patiënt én de patiënt voorlichten over de situatie waarin deze zich bevindt en over diens vooruitzichten. Dat laatste is natuurlijk al onmogelijk. En dat eerste is ook lastig. Wie zegt dat hij nu lijdt (heeft geleden)? "dan zou de arts de euthanasie uitvoeren" is tekort door de bocht.
Nee, ik denk dat het eerder andersom isquote:Op maandag 12 augustus 2013 20:58 schreef Jian het volgende:
[..]
Als jij denkt dat wanneer er sprake zou zijn van deze wens door Friso en Beatrix en Alexander zouden hier achter staan, dat het dan toch niet zou gebeuren dan ben je wel ergggg naïef....... en dat voor een "dokter"
Ja precies, dat denk ik ook.quote:Op maandag 12 augustus 2013 21:04 schreef ShadyLane het volgende:
Ik denk niet dat het volledig geregisseerd is dat het precies nu zou gebeuren, aangezien inderdaad naasten in het buitenland waren. Maar ik geloof wel dat hij naar NL is gehaald om voortaan eventuele complicaties niet meer te hoeven behandelen. En ik ben er ook van overtuigd dat dat laatste niet naar buiten zal worden gebracht, omdat het onderwerp inderdaad nog erg gevoelig ligt in Nederland.
Of jij het wel of niet zou doen doet totaal niet ter zake, als het al gebeurd zou zijn dan hebben we te maken met een lijfarts en vertrouwenspersoon in een bijzondere positie, niet met zomaar een dokter ergens vandaan. En wat er allemaal wel kan in bepaalde posities heb jij niet helemaal niet begrepenquote:Op maandag 12 augustus 2013 21:02 schreef June. het volgende:
[..]
Nee, ik denk dat het eerder andersom isNu heb ik te weinig informatie om te zeggen dat ik het het wel of niet zou uitvoeren in deze situatie, maar om meteen te zeggen dat het toch wel gebeurd alleen om het feit het de prins is heb je het niet helemaal begrepen.
Jawel, als dokter zal ik waarschijnlijk ook ooit voor die keuze komen te staan, dus dat doet het wel. En een lijfarts is natuurlijk ook maar een loze term, dat is gewoon zijn behandelend arts die ook gewoon onder het tuchtrecht valt. Maar goed, whatever, doe wat je wilt geloven. Ik denk ik elk geval dat ik het meer heb begrepen dan jij gezien je uitspraken.quote:Op maandag 12 augustus 2013 21:06 schreef Jian het volgende:
[..]
Of jij het wel of niet zou doen doet totaal niet ter zake, als het al gebeurd zou zijn dan hebben we te maken met een lijfarts en vertrouwenspersoon in een bijzondere positie, niet met zomaar een dokter ergens vandaan. En wat er allemaal wel kan ik bepaalde posities heb jij niet helemaal niet begrepen
Denken mag altijd, ... dromen ookquote:Op maandag 12 augustus 2013 21:16 schreef June. het volgende:
[..]
Ik denk ik elk geval dat ik het meer heb begrepen dan jij gezien je uitspraken.
Fout, of euthanasie wel of niet tot de mogelijkheden behoort.quote:Op maandag 12 augustus 2013 21:19 schreef Dagonet het volgende:
Wedstrijdje verpissen over de speculatie of het nu wel of niet euthanasie is.
Whatever.quote:Op maandag 12 augustus 2013 21:21 schreef Jian het volgende:
[..]
Fout, of euthanasie wel of niet tot de mogelijkheden behoort.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |