Je hebt een dm, dan mag je mij daarna vertellen of het een keuze was voor mij of niet.quote:
Omg matchquote:Op maandag 8 juli 2013 23:14 schreef nodig het volgende: [..] Ik ben ook 1,75m
omg wij lijken op elkaar wat is je schoenmaat
42quote:Op maandag 8 juli 2013 23:14 schreef nodig het volgende:
[..]
Ik ben ook 1,75momg wij lijken op elkaar
wat is je schoenmaat
OMG we breken je huis af gekquote:Op maandag 8 juli 2013 23:13 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
Laatste week van augustus dikke kans dat ik alleen thuis ben. Ik wil best een kleine meet organiseren
Je zei dat het aan jezelf kan liggen, ik denk dan, wat is het dan precies, dan kan ik er wat aan doenquote:Op maandag 8 juli 2013 23:14 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Dit sluit totaal niet aan bij mijn post ofzo. Maar oke.
Ja, daar kan ik ook niet tegen hoor.. Maargoed.. ik heb op het begin van dit schooljaar echt heel veel kritiek gehad dat mensen mij een bitch vonden omdat ik nogal snel en erg direct zijn wat er fout ging bij projecten blabla.
Een middenweg daarin vinden is erg moeilijk. Ik heb 't liever recht in mn gezicht terwijl andere zo poeslief mogelijk willen horen dat iets niet goed is
..
Waarom dan?quote:Op maandag 8 juli 2013 23:14 schreef Ezell het volgende:
[..]
Mwah, weet niet waar anders dan. Zat ook nooit op sport of verenigingen.Had altijd wel vrienden op de basisschool enzo hoor, maar ja, ik word mensen echt heel snel zat.
Ja, zeker. Maar jij bent natuurlijk een uitzonderingquote:Op maandag 8 juli 2013 23:13 schreef heloef het volgende:
[..]
Maar het is de schuld van de vrouwen dat ik single ben, heus!
Hm, ja.. tot op zekere hoogte natuurlijkquote:Op maandag 8 juli 2013 23:13 schreef Dearest het volgende:
[..]
Jij snapt het
Zoveel mensen zijn het niet met mij eens als ik zeg dat geluk/succes een keuze is, like je kan best een keer een tegenslag hebben maar daar moet je niet alles van af laten hangen en gaan janken maar gewoon er iets tegen doen als je iets echt wil
Even heel eerlijk, maar jij wil niet met een `praatvrouwtje'' zoals je ze noemde pratenquote:Op maandag 8 juli 2013 23:16 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Je zei dat het aan jezelf kan liggen, ik denk dan, wat is het dan precies, dan kan ik er wat aan doen
En ja, met poeslief doen enzo, kom je geen centimeter vooruit
Ik zou dat echt NOOIT doen hoor. Ik ben een meer dan voorbeeldige gast. Eigenlijk ben ik een heel net persoon al zeg ik het zelfquote:
Aahh zo bedoel je, sorry. Get itquote:Op maandag 8 juli 2013 23:16 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Je zei dat het aan jezelf kan liggen, ik denk dan, wat is het dan precies, dan kan ik er wat aan doen
En ja, met poeslief doen enzo, kom je geen centimeter vooruit
Wel als je een voet-fetisjist bent.quote:
Eenschquote:Op maandag 8 juli 2013 23:17 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Even heel eerlijk, maar jij wil niet met een `praatvrouwtje'' zoals je ze noemde pratenEn zo iemand kan daar juist heel goed aan doen. En jou juist laten horen wat het precies is. Of nog beter: Jou het zelf laten inzien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |