Dos calvadosquote:Op maandag 8 juli 2013 23:14 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
De geheimzinnige opdracht?
Dat Bassie pannenkoeken met alcohol gaat eten en dronken wordt. Mooi is die.
Jij denkt dat zijn team daar blij mee is?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 01:03 schreef Szura het volgende:
Nounounou wat een schokkende woorden waren dat zeg van Porte
Wie wel dan?quote:Op maandag 8 juli 2013 23:11 schreef Fides het volgende:
Ten Dam kan de Mart niet echt waarderen volgens mij.
Kreuzinger toch?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 09:52 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik heb trouwens vernomen dat Indurain het juiste antwoord was van de rebus. Kan iemand dit bevestigen?
Toch wel jaquote:Op dinsdag 9 juli 2013 01:03 schreef Szura het volgende:
Nounounou wat een schokkende woorden waren dat zeg van Porte
quote:Een tegenvaller voor de Argos-Shimano-ploeg in de Tour de France. De ploegwagen van het Nederlandse team is zondagavond leeggeroofd.
Roy Curvers was tijdens de uitzending van de Avondetappe terug naar de auto gelopen om een lange broek aan te trekken. De renner vergat echter de auto weer op slot te doen.
De dieven stalen daarna tablets, smartphones en een portemonnee, zo meldt de ploegleiding.
Zal wel over sprinten gaan danquote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:20 schreef TheArt het volgende:
[..]
Hilario dan net weer niet![]()
Tweede gast is Kenny van Hummel.
Mart gaat nu wél Duits praten?twitter:NOSavondetappe twitterde op dinsdag 09-07-2013 om 21:33:54Straks zitten Kenny van Hummel en Churandy Martina aan tafel. En we praten met Marcel Kittel via satelliet. 22.15u, NL1. reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |