Ja.quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 22:31 schreef Reemi het volgende:
[..]
Welke menubalk? Die zwarte balk met 3 puntjes bij sommige apps als facebook?
Heb je nog geen Android 4.2.2 dan? Daar kun je die balk gewoon uitschakelen...quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 22:34 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ja.
In sommige apps (bijvoorbeeld deze) heb je daarboven dan ook nog eens een balk met reclame waardoor je gewoon serieus een kwart ofzo al weg hebt van je scherm
Als je zowel in landscape als portait filmt dan draait ie ze niet automagisch...quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 19:29 schreef speknek het volgende:
Mooie naam, Aurelie. Voortaan wel in landscape filmen heh.
Nee. Daarom wacht ik ook met smart op de update.quote:Op zaterdag 3 augustus 2013 22:46 schreef Reemi het volgende:
[..]
Heb je nog geen Android 4.2.2 dan? Daar kun je die balk gewoon uitschakelen...
Ja, denk je nou echt dat HTC dat even in twee weken kan porten? Daarnaast zie jij het verschil tussen 4.2 en 4.3 waarschijnlijk niet eens.quote:Op zondag 4 augustus 2013 20:36 schreef videonatic het volgende:
De google edition heeft nu al 4.3 !!
Oftewel m'n high end toestel wordt er beter op, ja dan wil ik die update wel want ik gebruik mijn toestel zeer intensiefquote:De update geeft toegang tot beperkte gebruikersprofielen, softwareondersteuning voor Bluetooth low energy en OpenGL ES 3.0, wat voor betere gameprestaties en -ervaringen moet zorgen.
Op profielen na, en die zijn niet eens ingeschakeld op de telefoonversie van Android, zitten die features gewoon in de software van HTC. Zowel BTE als OpenGL ES. Als je je ook maar een beetje verdiept had in de 4.3 update alvorens te gaan liggen zijkwijven, had je geweten dat het eigenlijk alleen optimalisaties zijn voor de Nexus devices. En de stock camera app, maar die bestaat toch niet in Sense. Tevens gaat de integratie van Sense natuurlijk aanzienlijk verder dan Blinkfeed.quote:Op zondag 4 augustus 2013 23:50 schreef videonatic het volgende:
Als ze dat domme Sense wallstreampje niet forceren kunnen ze het heel snel geport hebben.
[..]
Oftewel m'n high end toestel wordt er beter op, ja dan wil ik die update wel want ik gebruik mijn toestel zeer intensief![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alle Urkers het land uit! Deporteer de burgemeester! Hier werken wij aan uw afzinking!!
Je hebt er niks aan. Je zit gewoon te zijken om het zijken. Als ik je er vervolgens op wijs dat dat zo is, schuif je het af op mijn avatar. Je bewijst daarmee wederom dat je geen enkel idee hebt waar je het over hebt.quote:Op maandag 5 augustus 2013 00:26 schreef videonatic het volgende:
Jouw avatar spreekt boekdelen, ik mag weer geen update tof vinden hoor
Eensch!quote:Op zondag 4 augustus 2013 23:47 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Dat gezijkwijf over updates begint echt heel vermoeiend te worden. Koop dan gewoon een Nexus device. God gloeiend zeg.
Dit wel, al is het alleen maar op die menu-balk.quote:Op maandag 5 augustus 2013 14:00 schreef Skillstorm het volgende:
4.3 kan me weinig schelen, 4.2 moet eens komen.
Als het goed is krijgen we het deze week.
Heb jij een 4G abbo dan? Die was hier 5 euro duurder.quote:Op maandag 5 augustus 2013 14:45 schreef Iemand91 het volgende:
Wat is het toch met telefoons dat men daar op internet zo moeilijk over kan doen?
[..]
Dit wel, al is het alleen maar op die menu-balk.
Beetje stom ook dat HTC dit ook had bij de One X waar ook eerst zo'n gigantisch balk onderin stond.
Beetje op herhaling daar.
Oh, en VF is met 4G begonnen!![]()
Lekker snel m'n 4GB data erdoor gooien![]()
Als 4G hier tenminste binnen 2 jaar aanwezig is...
Wil eigenlijk niet in herhaling vallen maar ik heb inderdaad 4G.quote:Op maandag 5 augustus 2013 14:55 schreef Curlbrah het volgende:
Heb jij een 4G abbo dan? Die was hier 5 euro duurder.
Nice! Zwart of zilver?quote:Op maandag 5 augustus 2013 15:58 schreef Dark_Angelus het volgende:
Vandaag maar over naar RED omdat de uitrol van 4G vandaag in de randstad is begonnen. Uiteraard met de OneHopelijk snel in huis
Over getwijfeld maar de zwarte schijnt behoorlijk krasgevoeliger te zijn dus ik ga voor de zilvere variant. En m'n Sensation was zwart dus een beetje afwisseling kan geen kwaadquote:
Heb zelf zwart, al 3 maanden en nog geen 1 krasje. Zonder hoesje trouwens, dus ik vraag me af wat sommige mensen met hun telefoon doenquote:Op maandag 5 augustus 2013 16:06 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Over getwijfeld maar de zwarte schijnt behoorlijk krasgevoeliger te zijn dus ik ga voor de zilvere variant. En m'n Sensation was zwart dus een beetje afwisseling kan geen kwaad
Nu nog een van diamant.quote:Op maandag 5 augustus 2013 16:15 schreef Neo-Mullen het volgende:
HTC One in het goud, platinum en roze-goud
[ afbeelding ]
Ik vind die platinumversie echt machtig mooiquote:Op maandag 5 augustus 2013 16:17 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Nu nog een van diamant.Al zou dat wel moeilijk te maken zijn. En onwijs duur.
Nouja, zoveel verschil heeft het nu ook niet van zilver maar goed.quote:Op maandag 5 augustus 2013 16:23 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Ik vind die platinumversie echt machtig mooi
Dan heb je eerder 4G als ikquote:Op maandag 5 augustus 2013 15:58 schreef Dark_Angelus het volgende:
Vandaag maar over naar RED omdat de uitrol van 4G vandaag in de randstad is begonnen. Uiteraard met de OneHopelijk snel in huis
Ja binnen een maand gaan de oudere abbo's in.quote:Op maandag 5 augustus 2013 16:24 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Dan heb je eerder 4G als ik![]()
VF maar eens op FB contacteren waar m'n 2 multisim-kaarten blijven
Gristus wat lelijkquote:Op maandag 5 augustus 2013 16:11 schreef Skillstorm het volgende:
Blauw en rood komen in Amerika uit.![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik vind het mooi, dat het een andere kleur is maakt het niet gelijk een 'kermisvariant'.quote:Op maandag 5 augustus 2013 17:27 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Gristus wat lelijkNondeju zeg. Hou het maar gewoon bij zilver en zwart en laat die kermisvarianten maar gewoon aan Samsung over.
simlock vrijquote:
Weet je zeker dat het een krasje is? Goed proberen schoon te maken etc?quote:Op maandag 5 augustus 2013 18:27 schreef Iemand91 het volgende:
Verdorie, ontdek net een kras(je) op m'n scherm![]()
![]()
Zat er een uur half uur geleden nog niet en ik heb m'n telefoon nergens tegenaan gehad
Moet ik daar 2 jaar lang naar kijken![]()
Ja, flink met vinger overheen maar gaat niet weg. K*t man. Is niets vergeleken met wat een vriend op zijn Nokia 920 heeft (quote:Op maandag 5 augustus 2013 18:53 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Weet je zeker dat het een krasje is? Goed proberen schoon te maken etc?
Jammer.quote:Op maandag 5 augustus 2013 20:21 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ja, flink met vinger overheen maar gaat niet weg. K*t man. Is niets vergeleken met wat een vriend op zijn Nokia 920 heeft (![]()
) maar dat het nou bij mij moet gebeuren. Als het nou de behuizing was ofzo...
[ afbeelding ]
Laatste keer dat ik naar het strand geweest ben kan ik niet herinnerenquote:Op maandag 5 augustus 2013 20:22 schreef Skillstorm het volgende:
Jammer.Maar hoe kan dat gebeuren dan? Heb je vandaag op het strand gezeten dan? Zand kan het heel makkelijk bekrassen als het goed is.
Ik wacht hier nog steeds. :x https://forum.t-mobile.nl(...)t-208694/index2.htmlquote:Op maandag 5 augustus 2013 20:26 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Laatste keer dat ik naar het strand geweest ben kan ik niet herinneren![]()
Nee, denk dat het m'n andere telefoon (One X) is geweest (die leg ik nog wel eens op elkaar, vaak een van de twee in een hoesje) ofzo. Zou zo anders niet weten.
Gelukkig is het haast niet te zien. Dat dan weer wel...
Update is vooralsnog wel uitstekend.Handig die notificatiebalk en straks eens met menubar bezig.
Zonde! Daarom altijd een screen protector! Het is misschien niet mooi, of voelt anders maar ik zou niet nog ruim ander half jaar met een kras op mijn scherm willen lopen.quote:Op maandag 5 augustus 2013 20:21 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ja, flink met vinger overheen maar gaat niet weg. K*t man. Is niets vergeleken met wat een vriend op zijn Nokia 920 heeft (![]()
) maar dat het nou bij mij moet gebeuren. Als het nou de behuizing was ofzo...
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |