Odz: even laten zien dat ik minstens zo gestoord over kan komen als Heleen!quote:Op maandag 8 juli 2013 09:51 schreef Hexagon het volgende:
Ebru Umar moet ook even haar frustraties kwijt over het geheel.
http://www.geenstijl.nl/m(...)_feminisme.html#more
Nou eh, wat een stuk. Iedere vrouw wil trouwen, alle mannnen gaan vreemd, boven de 40 is er iets mis met je als je niet getrouwd bent, alle leuke mannen zijn al getrouwd.quote:Op maandag 8 juli 2013 11:06 schreef DS4 het volgende:
[..]
Odz: even laten zien dat ik minstens zo gestoord over kan komen als Heleen!
quote:Op maandag 8 juli 2013 09:51 schreef Hexagon het volgende:
Ebru Umar moet ook even haar frustraties kwijt over het geheel.
http://www.geenstijl.nl/m(...)_feminisme.html#more
Dit soort dingen flikt ze altijd, lullen dat er veel mannen voor haar smelten (wie gelooft dat nou met zo'n kop?), ego trippen enzo.quote:En ja: het is mij ook niet gelukt om een man aan me te binden. Ondanks dat ik niet kan koken, blijk ik wel onwijs leuk te zijn – gelukkig ben ik daar inmiddels wél achter gekomen. Ik ben veel leuker dan de echtgenotes van de vele mannen die voor me smelten.
Ow, ik geloof dat feit op zich wel. Zolang er een gat in zit zijn er genoeg mannen die voor een vrouw wegsmelten.quote:Op maandag 8 juli 2013 11:49 schreef Levolution het volgende:
[..]
[..]
Dit soort dingen flikt ze altijd, lullen dat er veel mannen voor haar smelten (wie gelooft dat nou met zo'n kop?), ego trippen enzo.
Wat een irritant wijf.
Zullen wel tantoe lelijke mannen zijn dan. En dan nog, die zelfverheerlijking van haar altijd.quote:Op maandag 8 juli 2013 11:50 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ow, ik geloof dat feit op zich wel. Zolang er een gat in zit zijn er genoeg mannen die voor een vrouw wegsmelten.
Die probeert altijd te provoceren, maar ze slaat altijd de plank mis. Als ik een Metro te pakken krijg, dan sla ik haar stukken meestal over.quote:Op maandag 8 juli 2013 09:51 schreef Hexagon het volgende:
Ebru Umar moet ook even haar frustraties kwijt over het geheel.
http://www.geenstijl.nl/m(...)_feminisme.html#more
Ik lees juist gelijk haar stuk om haar uit te lachen. Leedvermaak.quote:Op maandag 8 juli 2013 11:57 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Die probeert altijd te provoceren, maar ze slaat altijd de plank mis. Als ik een Metro te pakken krijg, dan sla ik haar stukken meestal over.
Nee joh, gewoon mannen die 't leuk vinden hoe zij in het leven staat. En zo super lelijk is ze ook weer niet, ze heeft gewoon lelijke ogen.quote:Op maandag 8 juli 2013 11:54 schreef Levolution het volgende:
[..]
Zullen wel tantoe lelijke mannen zijn dan. En dan nog, die zelfverheerlijking van haar altijd.
edit: ook die laatste alinea, nog even bewijzen dat zij wel 5000 euro kan ophoesten en dat ze vrienden heeft. Zo van: "zie deze columnist beter zijn dan een topeconoom".
Ik zeg dan ook dat het niet uitmaakt wát hij teruggemaild heeftquote:Op zondag 7 juli 2013 10:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het kan best dat hij gereageerd heeft, en dat is idd dom, maar de periode van het stalken kun je wellicht pas als stalking beoordelen als blijkt dat fatsoenlijk antwoord geven niet meer werkt.
Dat hij in het begin nog gereageerd heeft, of haar gezegd heeft op te houden toen ze zijn vrouw en kinderen begon lastig te vallen, maakt niet dat hij ook werkelijk met haar gemaild heeft.
Zij mag het dan misschien wel zo gezien hebben, maar een reactie als "Gestoorde heks hou alsjeblieft op" is niet werkelijk een mailwisseling waardoor je hem medeschuldig zou kunnen maken aan haar behoefte tot mailen.
Die mannen snap ik dus niet, het is een zelfingenomen, irritant wijf, met een duidelijk minderwaardigheidscomplex die ze probeert te compenseren door stukken te schrijven waarin ze zich beter waant dan iedereen. Geforceerd geëmancipeerd.quote:Op maandag 8 juli 2013 12:01 schreef Krullie. het volgende:
[..]
Nee joh, gewoon mannen die 't leuk vinden hoe zij in het leven staat. En zo super lelijk is ze ook weer niet, ze heeft gewoon lelijke ogen.
Het draait niet alleen om uiterlijk, de meest lelijke mensen kunnen nog veel aandacht krijgen op basis van (makkelijk) gedrag. Zie je toch ook wel in discotheken.quote:Op maandag 8 juli 2013 12:05 schreef Levolution het volgende:
[..]
Die mannen snap ik dus niet, het is een zelfingenomen, irritant wijf, met een duidelijk minderwaardigheidscomplex die ze probeert te compenseren door stukken te schrijven waarin ze zich beter waant dan iedereen. Geforceerd geëmancipeerd.
En niet superlelijk?
[ afbeelding ]
Gadverdamme manquote:Op maandag 8 juli 2013 12:05 schreef Levolution het volgende:
[..]
Die mannen snap ik dus niet, het is een zelfingenomen, irritant wijf, met een duidelijk minderwaardigheidscomplex die ze probeert te compenseren door stukken te schrijven waarin ze zich beter waant dan iedereen. Geforceerd geëmancipeerd.
En niet superlelijk?
[ afbeelding ]
Nee dus daarom is ze nog alleen.quote:
Klopt inderdaad, maar haar persoonlijkheid is voor mij een hele grote afknapper. Dan maakt het al bij mij niet uit of je wel of niet knap bent. Zij lijkt mij echt iemand die je van alles probeert op te leggen en dat werkt bij mij voor geen meter.quote:Op maandag 8 juli 2013 12:10 schreef Krullie. het volgende:
[..]
Het draait niet alleen om uiterlijk, de meest lelijke mensen kunnen nog veel aandacht krijgen op basis van (makkelijk) gedrag. Zie je toch ook wel in discotheken.Ze zal wel iets hebben wat bepaalde mannen aantrekt. Op deze foto is ze heel lelijk, maar ik ken ook minder lelijke foto's:
[ afbeelding ]
Dat geldt sowieso voor alle vrouwen.quote:
Tenzij ze zeker weten dat de vrouw in kwestie aan hun piem0l gaat zitten.quote:Op maandag 8 juli 2013 13:39 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
[..]
Echte mannen daarentegen betalen geen borg om vrouwen uit de gevangenis te krijgen.
Waarom niet gewoon naar de hoeren dan? Stuk goedkoper en met zo'n crimineel weet je ook niet of je 'm nog terugkrijgt.quote:Op maandag 8 juli 2013 13:41 schreef hexje het volgende:
[..]
Tenzij ze zeker weten dat de vrouw in kwestie aan hun piem0l gaat zitten.
Goed punt.quote:Op maandag 8 juli 2013 13:45 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon naar de hoeren dan? Stuk goedkoper en met zo'n crimineel weet je ook niet of je 'm nog terugkrijgt.
Misschien toch uitzondering als ze moeder is en niet gevaarlijk naar kinderen.
Dan kan psychiater Bram Bakker niet achterblijven om ook een analyse te gaan geven:quote:Op maandag 8 juli 2013 09:51 schreef Hexagon het volgende:
Ebru Umar moet ook even haar frustraties kwijt over het geheel.
http://www.geenstijl.nl/m(...)_feminisme.html#more
Hoeren zijn niet legaal in NY, behalve als je het filmt want dan is het pornografiequote:Op maandag 8 juli 2013 13:45 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon naar de hoeren dan? Stuk goedkoper en met zo'n crimineel weet je ook niet of je 'm nog terugkrijgt.
Misschien toch uitzondering als ze moeder is en niet gevaarlijk naar kinderen.
Zal ik aan je ballen likken?quote:Op maandag 8 juli 2013 14:10 schreef Supersoep het volgende:
Het grootste non-nieuws van de afgelopen paar weken is dit. En toch houdt het iedereen bezig, bizar. Zal er wel mee te maken hebben dat iedereen het stiekem rete geil vindt.
"Niiiiiiiceeeee..."
Bram Bakkerquote:Op maandag 8 juli 2013 14:04 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Dan kan psychiater Bram Bakker niet achterblijven om ook een analyse te gaan geven:
http://www.volkskrant.nl/(...)r-eigen-gedrag.dhtml
quote:Op zondag 7 juli 2013 11:19 schreef Hexagon het volgende:
Daily news blijf een beetje doorzieken
http://www.welingelichtek(...)ende-loodgieter.html
http://www.nydailynews.co(...)il-article-1.1391986
Ach voor een dame van 45 is het zeker in orde.quote:Op maandag 8 juli 2013 17:11 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zoooo, geil wijf zeg.
Is vanmorgen al gepost. Jurk is al besproken.quote:Op maandag 8 juli 2013 17:11 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zoooo, geil wijf zeg.
Zeker niks mis mee, alleen wat vermoeiend dat het alleen maar over 'the sexy economist' gaat alsof het een absolute droomvrouw is. Gewoon een redelijk aantrekkelijke vrouw, zeker voor haar leeftijd, niets meer en niets minder. Geen puntige knieën-verhaal verder.quote:Op maandag 8 juli 2013 17:12 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ach voor een dame van 45 is het zeker in orde.
Nou, ik ken vrouwen van 55 die er veel en veel beter uitzien.quote:Op maandag 8 juli 2013 17:12 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ach voor een dame van 45 is het zeker in orde.
Dat is wat de Daily News er van heeft gemaakt. Beetje smeuiig moet natuurlijk wel om wat lezers te trekken. Het hele stuk is daar geschreven op een pulp manier waar de roddelbladen hier nog een puntje aan kunnen zuigen.quote:Op maandag 8 juli 2013 17:14 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Zeker niks mis mee, alleen wat vermoeiend dat het alleen maar over 'the sexy economist' gaat alsof het een absolute droomvrouw is. Gewoon een redelijk aantrekkelijke vrouw, zeker voor haar leeftijd, niets meer en niets minder. Geen puntige knieën-verhaal verder.
Als je valt op verschrompelt wel ja.quote:Op maandag 8 juli 2013 17:15 schreef Krullie. het volgende:
[..]
Nou, ik ken vrouwen van 55 die er veel en veel beter uitzien.
Het merendeel van de 45 jarige vrouwen valt anders onder het kopje uitgezakte pad...quote:Op maandag 8 juli 2013 17:15 schreef Krullie. het volgende:
Nou, ik ken vrouwen van 55 die er veel en veel beter uitzien.
quote:Op maandag 8 juli 2013 19:57 schreef DS4 het volgende:
[..]
Het merendeel van de 45 jarige vrouwen valt anders onder het kopje uitgezakte pad...
Ik val niet op vrouwen.quote:Op maandag 8 juli 2013 18:47 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Als je valt op verschrompelt wel ja.
Inderdaad, zwaar overgewaardeerd.quote:Op maandag 8 juli 2013 17:11 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zoooo, geil wijf zeg.
Ze is verdrietig, denk ik. Dan zie je er soms wat lelijker uit.quote:Op maandag 8 juli 2013 20:35 schreef Stezo het volgende:
[..]
Inderdaad, zwaar overgewaardeerd.
[ afbeelding ]
Ze lijkt wel een jaar of 60.
Ik weet niet hoe oud die foto is, maar stress doet ook een boel qua uiterlijk. Lekker in haar vel zit ze iig nietquote:Op maandag 8 juli 2013 20:39 schreef Krullie. het volgende:
[..]
Ze is verdrietig, denk ik. Dan zie je er soms wat lelijker uit.
Nou, om het nou meteen trollen te noemen gaat mij ook wat ver, maar je hebt een punt, dat is zeker.quote:
ma Flodder 2.0quote:Op maandag 8 juli 2013 11:00 schreef Disana het volgende:
[..]
Het is net een gebloemde vuilniszak met drie gaten erin
Kennelijk niet, alleen mevrouw Duisenberg zegt iets anders en misschien een paar van haar blinde volgers, veruit de meeste getuigen onderstrepen dat ze zich heeft misdragen.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:33 schreef Disana het volgende:
[..]
Ach, het interesseert mij niet zoveel wat daar is gebeurd, iedereen zegt iets anders. Waar het mij om gaat is dat Holman een grote fantast is die zich weer eens als insider opstelt. Het gaat hier ook verder niet over Holman of Duisenberg.
Waarom zou een loodgieter zich voor zo'n geleerde, relatief onbekende vrouw opwerpen? Die heeft dat idee vast door iemand anders ingefluisterd gekregen. Het is de vraag of Mees er blij mee is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |