Zorgen dat politie en justitie geld en tijd krijgen deze zaken aan te pakken en zorgen dat het jongerenwerk weer wordt opgebouwd zodat de volgende generatiejongeren niet weer zo'n straatcultuur krijgt. Bij de probleemgevallen moet doelgericht en persoonlijk worden ingegrepen.quote:Op donderdag 27 juni 2013 20:40 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Mag ik vragen wat volgens jou wel helpt ?
De harde aanpak. Gewoon, de echte Nederlandse mentaliteit van niet lullen maar poetsen.quote:Op donderdag 27 juni 2013 20:40 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Mag ik vragen wat volgens jou wel helpt ?
Kei- en keihard aanpakken he.quote:Op donderdag 27 juni 2013 21:05 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
De harde aanpak. Gewoon, de echte Nederlandse mentaliteit van niet lullen maar poetsen.
Ik zou het serieus niet weten.quote:Op donderdag 27 juni 2013 21:07 schreef arjan1212 het volgende:
Je bent wel geniaal in geen antwoord geven.
Alsof dat iets uitmaakt. In Utrecht werd toentertijd een homostel weggetreiterd en de politie deed er helemaal niks aan want er werd geen prioriteit gegeven aan de aangiftequote:Op donderdag 27 juni 2013 21:18 schreef Wespensteek het volgende:
Is er ondertussen iemand die weet of die familie aangifte heeft gedaan van die misstanden? Uit dat filmpje blijkt het ook niet eerder het tegendeel.
Als je aangifte doet heb je in elk geval zelf stappen ondernomen en kun je dus de overheid aanspreken op het feit dat er niets mee is gedaan, als men er niets mee doet en desnoods via artikel 12 vervolging afdwingen. Maar goed je kunt ook de slachtofferrol aannemen.quote:Op donderdag 27 juni 2013 21:30 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Alsof dat iets uitmaakt. In Utrecht werd toentertijd een homostel weggetreiterd en de politie deed er helemaal niks aan want er werd geen prioriteit gegeven aan de aangifte
Uitgezaaid vanuit Veenendaal/Ede zeker?quote:
"De slachtofferrol aannemen" als ze je hebben mishandeld, als ze je met een pistool op je kop hebben beroofd..... Nee, ze zijn al slachtoffer, die rol hoeven ze niet meer aan te nemen. En de voorzitter van de deelraad is op de hoogte, wij zijn op de hoogte, ik denk dat de politie ook wel op de hoogte is ..... Nu maar hopen dat ze dat pesttuig echt een keer aanpakken, persoonlijk denk ik dat, dat ooit wel gaat gebeuren, maar het heeft gewoon nog even tijd nodig.quote:Op donderdag 27 juni 2013 21:36 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Als je aangifte doet heb je in elk geval zelf stappen ondernomen en kun je dus de overheid aanspreken op het feit dat er niets mee is gedaan, als men er niets mee doet en desnoods via artikel 12 vervolging afdwingen. Maar goed je kunt ook de slachtofferrol aannemen.
Ze worden overal afschaft. Althans, dat is wel de intentie.quote:Op donderdag 27 juni 2013 17:03 schreef arjan1212 het volgende:
Mja die deelraden worden toch afgeschaft in rotterdam wel teminste en in den haag hebben ze nooit bestaan
Als mensen geen aangifte doen "omdat dat geen zin heeft" zorgen zij ook dat het langer duurt en kan voortduren, daarom schreef ik dat van slachtofferrol. Je kunt ook bij politie en OM aandringen, je hoeft geen slachtoffer te worden van onze overheid en hun gebrek aan daadkracht als die niets doen met aangiftes.quote:Op donderdag 27 juni 2013 21:49 schreef Jian het volgende:
[..]
"De slachtofferrol aannemen" als ze je hebben mishandelt, als ze je met een pistool op je kop hebben beroofd..... Nee, ze zijn al slachtoffer, die rol hoeven ze niet meer aan te nemen. En de voorzitter van de deelraad is op de hoogte, wij zijn op de hoogte, ik denk dat de politie ook wel op de hoogte is ..... Nu maar hopen dat ze dat pesttuig echt een keer aanpakken, persoonlijk denk ik dat, dat ooit wel gaat gebeuren, maar het heeft gewoon nog even tijd nodig.
Ze nemen die rol niet aan . Ze ZIJN slachtoffer.quote:Op donderdag 27 juni 2013 21:36 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Als je aangifte doet heb je in elk geval zelf stappen ondernomen en kun je dus de overheid aanspreken op het feit dat er niets mee is gedaan, als men er niets mee doet en desnoods via artikel 12 vervolging afdwingen. Maar goed je kunt ook de slachtofferrol aannemen.
Valt me mee dat hij niet roept dat ze het zelf misschien ook wel een beetje hebben uitgelokt.quote:Op donderdag 27 juni 2013 21:55 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ze nemen die rol niet aan . Ze ZIJN slachtoffer.
Dat schreef ik dus als reactie op:quote:Op donderdag 27 juni 2013 21:55 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ze nemen die rol niet aan . Ze ZIJN slachtoffer.
Als je geen aangifte doet vind ik dat je je in de slachtofferrol plaatst en niets terug probeert te doen. Er zijn manieren om politie, OM en overheid tot actie te dwingen maar dan moet je eerst aangifte doen.quote:Op donderdag 27 juni 2013 21:30 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Alsof dat iets uitmaakt. In Utrecht werd toentertijd een homostel weggetreiterd en de politie deed er helemaal niks aan want er werd geen prioriteit gegeven aan de aangifte
Zelfs met aangifte ben je er nog helemaal niet zeker van dat ze er iets mee doen. Helaas.quote:Op donderdag 27 juni 2013 22:02 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Dat schreef ik dus als reactie op:
[..]
Als je geen aangifte doet vind ik dat je je in de slachtofferrol plaatst en niets terug probeert te doen. Er zijn manieren om politie, OM en overheid tot actie te dwingen maar dan moet je eerst aangifte doen.
Op zich heb je daar gelijk in en als je fiets wordt gejat dan moet je daar ook gewoon aangifte van doen, maar je weet bij voorbaat dat er niets mee gedaan wordt en dan nog zou je het moeten doen, maar kun je, je voorstellen dat er nogal wat mensen zijn die als gevolg van het "ontmoedigingsbeleid" van politie en overheid op dit gebied zoiets hebben van Jaaa, daaag!quote:Op donderdag 27 juni 2013 21:55 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Als mensen geen aangifte doen "omdat dat geen zin heeft" zorgen zij ook dat het langer duurt en kan voortduren, daarom schreef ik dat van slachtofferrol. Je kunt ook bij politie en OM aandringen, je hoeft geen slachtoffer te worden van onze overheid en hun gebrek aan daadkracht als die niets doen met aangiftes.
Dat klopt helaas omdat er te weinig aandacht en capaciteit is bij politie en justitie, al wordt de aandacht wel beter, maar dat hoef je dus niet te pikken en je kunt desnoods via artikel 12 vervolging afdwingen afhankelijk van het bewijs. Het is gewoon de hoogste tijd dat slachtoffers van dergelijke zaken de overheid gaan aanpakken als die in gebreke blijven.quote:Op donderdag 27 juni 2013 22:03 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Zelfs met aangifte ben je er nog helemaal niet zeker van dat ze er iets mee doen. Helaas.
Je maakt nu een heel punt van iets dat hoogstwaarschijnlijk niet aan de orde is.quote:Op donderdag 27 juni 2013 22:02 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Dat schreef ik dus als reactie op:
[..]
Als je geen aangifte doet vind ik dat je je in de slachtofferrol plaatst en niets terug probeert te doen. Er zijn manieren om politie, OM en overheid tot actie te dwingen maar dan moet je eerst aangifte doen.
Die hele deelraad kerel moet er buiten staan. Het gaat hier om mishandeling, beroving, huisvredebreuk en diefstal, dat is een zaak voor politie, OM en rechters en niet voor politiek.quote:Op donderdag 27 juni 2013 22:05 schreef Jian het volgende:
[..]
Op zich heb je daar gelijk in en als je fiets wordt gejat dan moet je daar ook gewoon aangifte van doen, maar je weet bij voorbaat dat er niets mee gedaan wordt en dan nog zou je het moeten doen, maar kun je, je voorstellen dat er nogal wat mensen zijn die als gevolg van het "ontmoedigingsbeleid" van politie en overheid op dit gebied zoiets hebben van Jaaa, daaag!
Dit soort "incidenten" in Nieuw-West zijn overigens echt niet nieuw en allang bij de politie bekend, ma ja, ze moeten eerst nog het plan van aanpak afwachten van de voorzitter van de deelraad ....
Het is toch van de zotte dat slachtoffers alles in het werk moeten stellen om de hulp te krijgen die gewoon vanzelfsprekend zou moeten zijn?quote:Op donderdag 27 juni 2013 22:09 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Dat klopt helaas omdat er te weinig aandacht en capaciteit is bij politie en justitie, al wordt de aandacht wel beter, maar dat hoef je dus niet te pikken en je kunt desnoods via artikel 12 vervolging afdwingen afhankelijk van het bewijs. Het is gewoon de hoogste tijd dat slachtoffers van dergelijke zaken de overheid gaan aanpakken als die in gebreke blijven.
Tja dat zou ik dus graag willen weten maar helaas is er dus geen journalist die vraagt naar de aangiftes en aan de politie vraagt wat ermee is gedaan.quote:Op donderdag 27 juni 2013 22:11 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Je maakt nu een heel punt van iets dat hoogstwaarschijnlijk niet aan de orde is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |